Просветли Кафе Обоени Леќи, Пк

Просветли Кафе Обоени Леќи, Пк

DEN 303.84

Обновено

Во магацинот.

Откријте ја иднината на осветлувањето Со Зелените Заменски Леќи "Просветли Кафе" Од Јаско. Брзо променете го расположението на ВАШЕТО Осветлување НА ЛЕД-Светлата НА Кафулето со овие заменски леќи. Едноставно исклучете ги постоечките леќи одвртувајќи ги од нивната основа и заменете ги со обоени леќи за без напор допир на живост. Доаѓа со 6 светилки. Достапни се дополнителни бои. Доживејте бескрајни можности Со Осветлете Ги Додатоците За Додатоци За Кафулиња Од Јаско, загарантирано осветлување за живот. Производот е поддржан од гаранција ПРЕДВОДЕНА од ограничен животен век. Акрилна Конструкција. Издржлив Дизајн. Замена На Објективот . 6 Пк. Зелена.

Најдобри понуди

Gerson Ft L Електрични црни метални конуси за внатрешни светла Обновено
Gerson Ft L Електрични црни метални конуси за внатрешни светла

Електрични светла со должина од 6 стапки со долги патио со капаци од црна метална конус...

DEN 271.84
1сет Внатрешна Надворешна Употреба Шик Светлосен Декор Креативен Прекрасен Украс На Стринг Светилки Обновено
1сет Внатрешна Надворешна Употреба Шик Светлосен Декор Креативен Прекрасен Украс На Стринг Светилки

Опис Оваа ставка е креативна низа светлина, изработена од одличен материјал практични и издржливи Совр�

DEN 479.84
Амбиентално Осветлување, Цветни Стринг Светла Топло Бело Светло од 50000 часот за Свадба Обновено
Амбиентално Осветлување, Цветни Стринг Светла Топло Бело Светло од 50000 часот за Свадба

Амбиентално Осветлување, Светла За Цветни Жици Топло Бело Светло од 50000 часот за Свадбаспецификација : Т

DEN 0.67
Стринг Светлина Декорација, САМОСТОЈНИ Светла Бакарна Жица Стринг Светлина, За Одмор Нова Година Божиќ 2м Обновено
Стринг Светла, ВОДООТПОРЕН Декорација ЛЕД Лента Светла Шарени RGB За Роденден За За Божиќ Светла Обновено
Стринг Светла, ВОДООТПОРЕН Декорација ЛЕД Лента Светла Шарени RGB За Роденден За За Божиќ Светла

Стринг Светла, ВОДООТПОРНА Декорација ЛЕД Лента Светла Шарени РГБ За Роденденска Забава За Божиќ 10м 100 С

DEN 0.67
LED Самовила Светлина 3D LED Завеса Стринг Светла Со Три Куки Божиќ Декорација Светлина Стринг За Кабинетот Фаза Обновено
Издржлив Лилјак Виси Светлина Партија Прозрачна Декор Ноќта На Вештерките Стринг Светлина Декор Обновено
Издржлив Лилјак Виси Светлина Партија Прозрачна Декор Ноќта На Вештерките Стринг Светлина Декор

Опис Светлото на жицата може да го украси вашиот дом и местото на активност извонредно и ве тера да ја по

DEN 143.84
Starвезда 11,8 Стринг светло, LED светла со далечински режим на осветлување, топло бело Обновено
Starвезда 11,8 Стринг светло, LED светла со далечински режим на осветлување, топло бело

Божиќните светла на завесата се украсени со 5 starsвезди кои се полни со фантастична и празнична атмосфера

DEN 2.00