Телефонска табела со 3 нивоа, мала полица за книги, акцент страна и крајна табела

Телефонска табела со 3 нивоа, мала полица за книги, акцент страна и крајна табела

DEN 799.84

Обновено

Во магацинот.

Оваа табела со 3 нивоа може да се користи за многу функции, како што се телефонска табела, полица за книги и табела со акцент/крајна табела. Се одликува со одличен начин за чување на вашите уреди или книги на елегантно и достапно место, со златно полско оградување на место за да се спречи лизгање. Покрај тоа, ова ќе додаде совршен допир на декор за вашата трпезарија. Големина : 16 "широка x 12" длабока x 28,5 "висока. Може да се користи како телефонска маса или ноќен штанд. Одлична дневна соба Декор на полици за книги, лесно склопување. Елегантно злато полско оградување за да се избегне лизгање. Одлично за држач за растенија или како што е Страна/крајна табела со акцент.

Најдобри понуди

Плокстон плоштад стакло крајна маса Обновено
Плокстон плоштад стакло крајна маса

Ставете го вашиот стил на екранот со оваа крајна табела со стакло Одликувајќи се со стаклена таблета и о

DEN 1263.20
Ембер ентериери тркалезна стаклена табела со акцент, злато Обновено
Ембер ентериери тркалезна стаклена табела со акцент, злато

Нашата табела со акцент на „Ембер ентериери“ има база на триаголник, завршена во злато, огледало врвот

DEN 1.67
Благородна куќа Инком врежана рачно изработена табела за акцент, злато Обновено
Благородна куќа Инком врежана рачно изработена табела за акцент, злато

Создадете зачудувачка изјава во вашиот дом со додаден бонус на прекрасна функционалност Со мазна метал

DEN 3.00