Корисни Дрво Месинг Телескоп

Корисни Дрво Месинг Телескоп

DEN 735.84

Обновено

Во магацинот.

Дали Сакате Да Ја Украсувате Вашата Куќа? Привлечните Декори Навистина Можат Да Направат Вашето Живеалиште Да Изгледа Шик И Софистицирано Како Никогаш Досега. Овој Телескоп Овде Ќе Биде Елитен Додаток Во Вашиот Домашен Простор. Изработен Од Висококвалитетен Материјал Овој Телескоп Ќе Остане Во Примарна Состојба Долго Време. Одликувајќи Се Со Држач За Статив Измиен Во Кафеава Боја Со Златни Акценти, Телескопот На Врвот Е Во Златна Нијанса. Направете Го Овој Телескоп Дел Од Вашата Дневна Соба, Спална Соба Или Влез И Сигурно Ќе Ги Натера Гостите И Другите Да Одат Леле На Прв Поглед. Одговарајќи На Сите Видови Домашни Теми, Овој Телескоп Ќе Ви Помогне Да Го Направите Осаменото Катче Најпривлечното Место Во Вашата Куќа. Астрономијата Ентузијасти Може Да Се Препорача Овој Телескоп Декор. Тие Би Сакале Да Го Направат Дел Од Нивниот Домашен Простор. Можете Исто Така Да Ја Красат Во Фоајето И Двор Области. Ако Го Најдете Овој Идеал, Донесете Го Дома Одеднаш. Корисни Дрво Месинг Телескоп.

Најдобри понуди

Џејмс Веб Вселенски Телескоп 5 Овална Налепница Обновено
Џејмс Веб Вселенски Телескоп 5 Овална Налепница

Налепница За Вселенски Телескоп јамеѕејмс Веб 5 " овална висококвалитетна налепница Вселенскиот Телеск

DEN 735.84
Мид Старпроваз Рефрактор Телескоп Обновено
Мид Старпроваз Рефрактор Телескоп

Мид Инструменти СТАРПРОВАЗ 70 ММ совршен опсег за почетниот астроном кој сака да го истражи универзумот!

DEN 1.00
Телескоп на рефракторот на Барска Старвачер Обновено
Телескоп на рефракторот на Барска Старвачер

Телескопот 600 Barska Starwatcher Telescope 80060 може да нè приближи до универзумот што е зафатен со starsвезди, галаксии и

DEN 3.33
SmartStar R Компјутеризиран телескоп со задниот пакет Обновено
SmartStar R Компјутеризиран телескоп со задниот пакет

Добијте го компјутеризираниот телескоп Smart Star R80 со задниот пакет и уживајте да ја гледате ryвездената но

DEN 735.84
Телескопот селестрон АСТРОМАСТЕР ЛТ 70АЗ Со Адаптер За Паметни Телефони Обновено
Телескопот селестрон АСТРОМАСТЕР ЛТ 70АЗ Со Адаптер За Паметни Телефони

Исправената дијагонала на сликата овозможува поудобен агол на гледање и слики од десната страна нагоре

DEN 7679.20
Телескоп Celestron PowerSeeker 80AZS со адаптер за паметни телефони Обновено
Телескоп Celestron PowerSeeker 80AZS со адаптер за паметни телефони

Делуксот додаток за додатоци ве одржува организирана на терен Овој телескоп е идеален за гледање на мес

DEN 2.33