Пренослива Љубовна Форма Везење Случај Патување Шминка Торба Козметичка Торбичка За Жени Розова

Пренослива Љубовна Форма Везење Случај Патување Шминка Торба Козметичка Торбичка За Жени Розова

DEN 319.84

Обновено

Во магацинот.

Опис. Жената секогаш треба да биде исклучителна. Оваа мини торба во форма на љубов е одличен организатор за козметика и кармин кога одите на патување и кампување. Со компактен и лесен дизајн, можете да ја донесете вашата козметика насекаде, нека бидете добри во секое време. Карактеристики. - Боја : Розова. - Материјал : СТП. - Големина : Прибл. 10 х 3 х 7,7 см. - Дизајн со огледало, нека ви пречи во секое време. - Изработен од стп материјал, издржлив за долготрајна употреба. - Ја одржува вашата козметика и кармин чисти и во ред. - за патување, одмор, службено патување, теретана, кампување итн, модниот изглед оди добро со вашиот темперамент. - Компактен и лесен, лесен за носење. - Топол совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење и сл, може да има мала разлика во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! Дизајн со огледало, нека ви пречи во секое време. Направено од стп материјал, издржлив за долготрајна употреба. Ја одржува вашата козметика и кармин чисти и во ред. Идеален за патување, одмор, службено патување, теретана, кампување итн., модниот изглед оди добро со вашиот темперамент. Компактен и лесен, лесен за носење.

Најдобри понуди

Водоотпорна Торба За Складирање Кабли Со Голем Капацитет Автоматско Затворање Торбичка За Кармин Обновено
Водоотпорна Торба За Складирање Кабли Со Голем Капацитет Автоматско Затворање Торбичка За Кармин

Опис : Мала торба за складирање со автоматски дизајн на затворање може ефикасно да спречи паѓање на мал�

DEN 316.64
Клава Вачета Додаток Торбичка Обновено
Клава Вачета Додаток Торбичка

Кожна козметичка торбичка во форма на школка Целосно наредени со / мал џеб Совршено за вашите секојдне�

DEN 2.67
Цветни Кактуси Козметичка Чанта Обновено
Цветни Кактуси Козметичка Чанта

SZ635 Цветни Кактуси Козметички Purse STITCH & ZIP тм комплетите се претходно составени и не бараат шиење или скап

DEN 2.67
Волнена Торба За Шминка Од Предиво Козметичка Торба Со Голем Капацитет Карирана Патна Тоалетна Торба Обновено
Шминка Торба За Жени Козметички Торбичка Со Паричка Чанти, Патување Торби Козметички Четка Организатор Обновено
Пинфицирајте Жени Козметички Организатор Цврста Тексас Тоалетна Торба Патент Со Рачка и Делител Обновено
Пинфицирајте Жени Козметички Организатор Цврста Тексас Тоалетна Торба Патент Со Рачка и Делител

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од њустајл Од пазарот На Џојбај.Тип на ставка : Коз

DEN 1.67