Денот На вљубените Туш Завеса, Симпатична Валентин Ден Елемент Печати Туш Завеси За Фарма Куќа Бања Декор Романтична Ткаенина Водоотпорен Бања Завеса

Денот На вљубените Туш Завеса, Симпатична Валентин Ден Елемент Печати Туш Завеси За Фарма Куќа Бања Декор Романтична Ткаенина

DEN 0.67

Обновено

Во магацинот.

Спецификација : Име : Бања Туш Завеса Материјал : Водоотпорен Полиестер, Пластика Големина На Производот : 71 x 71 Инчи Големина На Пакување : 28x20x2,2cmcolorrom Тип : Бања Тема : Валентин, Срца, Луѓе, Love Package вклучува : 1 x Туш Завеси : 1. Рачно мерење, големината ќе има грешка од 0,5-2мм, ве молиме погледнете ја вистинската големина.2. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на производот може да биде малку поинаква од сликата.  Водоотпорен дизајн : завесата за туширање е изработена од полиестерска ткаенина, водоотпорна, брзо сушење, издржлива, лесна, мазна специјалниот материјал има водоотпорна функција, ја одржува бањата сува и чиста по туширање. Лесно за инсталирање : завесата за туширање е погодна за туш и када со стандардна големина, а исто така е погодна за прави или закривени прачки за туширање. Ние ќе ви обезбедиме 12 пластични куки бесплатно. Направете го вашето поставување полесно и побрзо. Лесно за чистење, може да се пере во машина : се додека бањата е добро проветрена и завесата за туширање има добар отпорен на прашина и водоотпорен ефект, завесата за туширање може да се исчисти со само лесно бришење, а подлогата за бања може да поддржува и машинско перење. Висок квалитет : завесата за туширање е изработена од водоотпорен полиестерски материјал, кој има добар ефект на засенчување, погоден за модерна декорација на бањата, а 72х72 инчи е погоден за повеќето бањи со стандардна големина. Совршена декорација на бања : завесите за туширање и душеците за бања се шарени за вашата бања да изгледа нова. Убавите бои и дезени ќе ве натераат да се опуштите и удобно под туш. Оваа прекрасна завеса за туширање можете да ја подарите и на вашето семејство и пријатели.

Најдобри понуди

Водоотпорен Бања Туш Завеса, Растителни Линија Графити Туш Завеса Во собата Со Куки, Дома Бања Када Декор - x72 Обновено
Бетонски Потресен Преклоп На Рѓосан Апстракт На Возраст Од Црн Скршен Цемент Креда Туш Завеса Бања Завеса Обновено
Растенија Туш Завеса, Шарени Печати Туш Завеса Со Куки За Кади Обновено
Растенија Туш Завеса, Шарени Печати Туш Завеса Со Куки За Кади

Големина : 90см*180 (35ин*70ин) Врвен Квалитет полиестерската облога за туширање служи за здрава и долготрај

DEN 1.00
Божиќ Гринч Туш Завеса, Водоотпорен Ткаенина Завеси За Бања Лесна Нега Ткаенина Хотел Квалитет Движење Подарок Обновено
Плажа Водоотпорен Полиестер Бања Туш Завеса Обновено
Плажа Водоотпорен Полиестер Бања Туш Завеса

Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72 Инчи Полиестерска Ткаенина Дизајниран да одговара на станда

DEN 255.84
Зелена Боја Убава Пејзаж Село Овци Масло Слики Парична Казна Бања Декор Бања Туш Завеса Обновено
Зелена Боја Убава Пејзаж Село Овци Масло Слики Парична Казна Бања Декор Бања Туш Завеса

Полиестерска Ткаенина Уникатен дизајниран за вашите кади за капење, опремен со куки за завеси во Форма �

DEN 0.67
Бран Лента Во Прав Сина Полиестер Платно Туш Завеса Обновено
Бран Лента Во Прав Сина Полиестер Платно Туш Завеса

Оваа завеса за туширање ги мери стандардните 72 инчи на 72 инчи, така што совршено ќе се вклопи во повеќето

DEN 321.92
Војна На Ѕвездите Туш Завеса, Секој Обновено
Војна На Ѕвездите Туш Завеса, Секој

Вашето малечко или обожавател На Војна на Ѕвездите од која било возраст ќе ја сака оваа класична Завеса

DEN 367.84
Тајландски Рибарски Брод Како Возило За Наоѓање Риба Во Завесата За Туширање Обновено
Тајландски Рибарски Брод Како Возило За Наоѓање Риба Во Завесата За Туширање

Материјал : Полиестерска Ткаенина Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење Мека И Удоб�

DEN 255.68
Свежо Цвеќе Бања Туш Завеса Пролет Боја Цвет Кактус Жолт Сончоглед 3д Водоотпорен Полиестерски Туш Бања Екран Обновено
3Д Цвет Растение Цвет Лаванда Туш Завеси Бања Завеса Ткаенина Водоотпорен Полиестер Бања Завеса со Куки40*180 Обновено
Кралска Бања Водоотпорна Ткаенина Туш Завеса Лагер Со Пондерирана Полите-Мудрец Обновено
Кралска Бања Водоотпорна Ткаенина Туш Завеса Лагер Со Пондерирана Полите-Мудрец

Заштитете ја вашата завеса за туширање користејќи ја Нашата Облога За Завеси За Туширање со Стандардна

DEN 239.84
Христијански Библиски Букви Велигден Тој Воскресна Водоотпорен Туш Завеса Декор Ткаенина Бања Во Собата Обновено