Цртани Филмови Туш Завеси Цвеќиња Трева Зелени Растенија ЛИСТ 3Д Бања Дома Декор Водоотпорен Полиестер Бања Завеса Со Куки

Цртани Филмови Туш Завеси Цвеќиња Трева Зелени Растенија ЛИСТ 3Д Бања Дома Декор Водоотпорен Полиестер Бања Завеса Со Куки

DEN 367.84

Обновено

Во магацинот.

Опис : . Количина, една туш завеса. Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиестерска ткаенина, дише, мека и удобна за носење. Перформанси на производот : водоотпорен, ефикасен против мувла, ефикасно и брзо сушење; отпорност на висока температура, завеса за туширање со топла вода високата температура не се деформира, не се чувствува добро; нетранспарентно за заштита на приватноста, допир задебелена невидлива приватност; дизајн на метална шипка, така што куките за завеси за туширање се повлекуваат по своја волја за да се продолжи работниот век на завесата за туширање. Фино шиење, извонредно и убаво, со пондерирана оловна линија, ветроупорна и температура на заклучување. Структура на додатоци : може да се користи самостојно како едноставна завеса за туширање со низок профил, опремена со куки, лесна за инсталирање, без напор. Применливи сценарија : оваа завеса за туширање е изработена од водоотпорен 100% полиестер. прекрасните бои НА DIY можат да одговараат и да се вклопат со вашиот постоечки декор. Можете да го подарите како подарок на другите на семејни собири, празници и родендени. Тој е издржлив и ќе трае со години. Инструкции за перење : машина за перење : нослива и издржлива, ви заштедува енергија, удобна, без избледување по миењето. Внимание : . Машинско перење со ладна вода. Ве молиме, не избелувајте и не вртете го сонцето. Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-2 см. Инструкции за печатење : еднострано печатење. Материјал : Полиестер. Функција : Отпорен На Вода.

Најдобри понуди

Насловна Суштина Слејд Цветни Памук Печатени Туш Завеса Обновено
Насловна Суштина Слејд Цветни Памук Печатени Туш Завеса

Нашата Домашна Суштина Слејд Цветна 100% Памучна Печатена Завеса за Туширање воведува прекрасно прскање

DEN 223.84
Тајландски Рибарски Брод Како Возило За Наоѓање Риба Во Завесата За Туширање Обновено
Тајландски Рибарски Брод Како Возило За Наоѓање Риба Во Завесата За Туширање

Материјал : Полиестерска Ткаенина Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење Мека И Удоб�

DEN 255.68
Животински Декор Туш Завеса, Голем Машки Лав Лежи На Трева Ткаенина Бања Декор Во Собата Со Куки Обновено
Животински Декор Туш Завеса, Голем Машки Лав Лежи На Трева Ткаенина Бања Декор Во Собата Со Куки

Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи, 66х72 Инчи.Дизајниран за стандардизирани кади за капење, опремени с

DEN 2.00
Божиќ Гринч Туш Завеса, Водоотпорен Ткаенина Завеси За Бања Лесна Нега Ткаенина Хотел Квалитет Движење Подарок Обновено
Смешни Мрзливи На Дрво Во Облик На Срце Слатки Цвеќиња Гранка Колекција Валентин Бања Туш Завеси Обновено
Смешни Мрзливи На Дрво Во Облик На Срце Слатки Цвеќиња Гранка Колекција Валентин Бања Туш Завеси

Материјал : Полиестерска Ткаенина Машинско перење.Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за ка

DEN 367.84
Растенија Туш Завеса, Шарени Печати Туш Завеса Со Куки За Кади Обновено
Растенија Туш Завеса, Шарени Печати Туш Завеса Со Куки За Кади

Големина : 90см*180 (35ин*70ин) Врвен Квалитет полиестерската облога за туширање служи за здрава и долготрај

DEN 1.00
Водоотпорен Бања Туш Завеса, Растителни Линија Графити Туш Завеса Во собата Со Куки, Дома Бања Када Декор - x72 Обновено
Плажа Водоотпорен Полиестер Бања Туш Завеса Обновено
Плажа Водоотпорен Полиестер Бања Туш Завеса

Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72 Инчи Полиестерска Ткаенина Дизајниран да одговара на станда

DEN 255.84