Монтирање на ѕид Со Заштита Од кражба, Портрет Фиксен 32 до 55

Монтирање на ѕид Со Заштита Од кражба, Портрет Фиксен 32 до 55

DEN 266.56

Обновено

Во магацинот.

05427 Е Портрет Против кражба Фиксна Монтажа На Ѕид за Телевизори 37 "-70", 70 килограми/154 килограми. Совршен за лесно монтирање на екраните со рамен панел во ориентација кон портрет. Лентата за заклучување цврсто обезбедува Телевизори и обезбедува функција против кражба (бара катанец) Општи Спецификации : Акции # 05427 Карактеристики : Одговара за повеќето 37"-70" рамен панел дисплеи * Вклопуваат монтажа дупка модели до 410x600mm * Макс ВЕСА : 400x600* монтажа профил : 33mm * Поддршка рамен панел прикажува ДО 70kgs/154 LBS ТВ Ѕид монтирање со заштита од кражба, портрет фиксен 32" до 55".

Најдобри понуди

Канто Навалување Вртливата Ѕидна Монтажа за 26 до 50 Телевизори, Црна Обновено
Канто Навалување Вртливата Ѕидна Монтажа за 26 до 50 Телевизори, Црна

PS100 е монтажа за навалување со една обетка дизајнирана да ги монтира повеќето Телевизори со рамен панел

DEN 527.84
PEERLESS-AV SmartMountTM Рамен Панел Количка за 32 до 75 Дисплеи Обновено
PEERLESS-AV SmartMountTM Рамен Панел Количка за 32 до 75 Дисплеи

Количката СО Рамен Панел SR560 M Smart Mount TM е редизајнирана за да ги вклучи сите карактеристики што можеби ќе

DEN 479.84
Промоции УФ - ПРО Ѕид Монтирање За Рамен Панел Дисплеј, Црна Обновено
Промоции УФ - ПРО Ѕид Монтирање За Рамен Панел Дисплеј, Црна

Патент во Очекување На Vбар технологија овозможува брзо и лесно вертикални и хоризонтални прилагодувањ

DEN 1759.84
Канто ПТ Навалување РАМЕН ПАНЕЛ Тв Монтирање за На Телевизори Обновено
Канто ПТ Навалување РАМЕН ПАНЕЛ Тв Монтирање за На Телевизори

ПТ400 е нископрофилна, навалена ѕидна монтажа дизајнирана да ја подобри видната линија со ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗ

DEN 1.67
Атдек Т-3270-УФМ-Заграда - за рамен панел-алуминиум, челик - сребро-ѕид-монтажа Обновено
Атдек Т-3270-УФМ-Заграда - за рамен панел-алуминиум, челик - сребро-ѕид-монтажа

Атдек Т3270УФМзаграда за Рамен панел Сребрени Клучни Карактеристики и Придобивки : Целосен опсег на дви�

DEN 3.33
За Ѕид Монтирање ЗА ТВ Обновено
За Ѕид Монтирање ЗА ТВ

Закс Ѕид Монтирање ЗА ТВ, 14" до 42 " Поддршка На Екранот, 50 фунти Капацитет На Оптоварување, 200 х 200, ВЕСА Мон�

DEN 367.84
OmniMount фиксна OS50F - монтажа комплет - за рамен панел-издржлив црн прав слој-големина на екранот: 13 -37 Обновено
OmniMount фиксна OS50F - монтажа комплет - за рамен панел-издржлив црн прав слој-големина на екранот: 13 -37

Комплет за монтирање Omni Mount Фиксен OS50 F за рамен панел издржлив црн капут во прав Одговара На 13"37" Телеви

DEN 1.00
Луксор ФП-Кошничка - за ЛЦД дисплеј - заклучување - големина на екранот: 32 -60 Обновено
Луксор ФП-Кошничка - за ЛЦД дисплеј - заклучување - големина на екранот: 32 -60

Луксор fp2000 количкаЗа Лцд Дисплеј Клучни Карактеристики и Придобивки : Цврстата челична рамка е составе�

DEN 0.67
Земјотрес Држете Универзални Безбедносни Ремени Со Рамен Екран Обновено
Земјотрес Држете Универзални Безбедносни Ремени Со Рамен Екран

Ново за опсегот На Земјотрес! производите се Безбедносниот Ремен Со Рамен Екран Развиен е за да спречи с

DEN 2.67
Тежок Фиксен Безбедносен Ѕид За 37 до 80 Телевизори И Монитори, Рамни Или Закривени Екрани, УЛ Сертифицирани Обновено
Мегамути Навалување И Вртливата Таванот Монтирање за две 37-во. Прикажува СО HDMI Кабел Обновено
Мегамути Навалување И Вртливата Таванот Монтирање за две 37-во. Прикажува СО HDMI Кабел

Гледајте го вашиот омилен филм од вистинскиот агол за лично уживање Со МЕГАМОНТИТЕ Навалување И Вртење

DEN 720.00
Пеерлес-ав Етлу Универзал 42 -75 Рамен Панел Навалување Ѕид Монтирање Обновено
Пеерлес-ав Етлу Универзал 42 -75 Рамен Панел Навалување Ѕид Монтирање

Со БезвредниAV ETTLU Универзална 42 во до 75 во Рамен Панел Навалување Ѕид Монтирање, ќе добиете леснотија на

DEN 1.00
Nexus Eco-Mount ES150B Единствена Av Компонента Платформа Обновено
Nexus Eco-Mount ES150B Единствена Av Компонента Платформа

ES150 B T е av опрема компонента платформа до 33 фунти Тоа е договор за употреба СО двд плеери, HD рекордери, ка�

DEN 2.67
Мегамаунтс Полица Калено Стакло Мултимедијални Монтирање Обновено
Мегамаунтс Полица Калено Стакло Мултимедијални Монтирање

Оваа елегантна И елегантна Монтажа за ДВД / Примена не само што ќе ви овозможи леснотија да имате избор �

DEN 5904.00
Канто Мтм82пл Мобилни ТВ Монтирање Обновено
Канто Мтм82пл Мобилни ТВ Монтирање

ПОДДРЖУВА 200 ФУНТИКонструирани од челик, ТВ количката МТМ82ПЛ безбедно поддржува 50 Телевизори" до 82 " со т

DEN 2.67
Фурино Индо Фсп019е Вртлива Полица ЗА ТВ, Еспресо Обновено
Фурино Индо Фсп019е Вртлива Полица ЗА ТВ, Еспресо

Фурино Индо Вртливата Полица е модерен и елегантен додаток со доволно простор за складирање...

DEN 719.84
Ниво Планината Биро Монтирање За Рамен Панел Дисплеј Обновено
Ниво Планината Биро Монтирање За Рамен Панел Дисплеј

Лесен за употреба и инсталирање, Ова Ниво На Монтирање LMDSK30 DJ е десктоп монтирање што доаѓа со фиксна мон

DEN 271.52
Панама мив - 1г 2-Излез Мив-1Г НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Со Заштита Од Пренапони Обновено
Панама мив - 1г 2-Излез Мив-1Г НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Со Заштита Од Пренапони

Панамакс мивПРЕНАПОН1г заштитник за пренапони во ѕид Овој супресор За пренапони Во ѕидот Панамакс е одл

DEN 1.67
Канто Сд Целосна Анти-Кражба Безбедност Тв Монтирање за 37 - 65 ТВ Обновено
Канто Сд Целосна Анти-Кражба Безбедност Тв Монтирање за 37 - 65 ТВ

Канто SDX600 ЦЕЛОСНО движење тв монтирање карактеристики АНТИтампер тв краци и завртки кои го отежнуваат �

DEN 4799.84