ТВ-ТВ-Стенд за ТВ, модерни центар за забава за медиумска маса со складирање за спална соба за дневна соба, еспресо

ТВ-ТВ-Стенд за ТВ, модерни центар за забава за медиумска маса со складирање за спална соба за дневна соба, еспресо

DEN 2.67

Обновено

Во магацинот.

Центар за ентертаимент од средниот век со едноставен изглед, практична ТВ конзола одговара на кој било стил на декорација на простории совршено, а исто така може да се користи како медиумска конзола, ТВ табела, задоволување Lifeивотот. Целокупната завршница е прилично мазна и водоотпорна без никакви мириси, без никаква штета и полесно да се исчисти, ограничувањето на тежината на горната табла е 275 фунти. Дизајниран за телевизори од 85+ инчи одговара на повеќето 75 77 80 82 85 86 90 95 98 100 инчи ТВ -екрани. И Исто така, може да се користи одделно како две ТВ кабинети од 43 инчи кои се вклопуваат за ТВ 55 инчи. Димензии од 86,6 "L x 15.6" W x 20.9 "H.Designiged со 6 продавници за да ви обезбеди голем капацитет за да ги исполнат вашите барања за складирање. 2 Вратата на кабинетот на отворено е лесно да се префрли, но нуди дополнителен затскриен простор за заштита на вашата приватност. 【LED модерен ТВ штанд】 ТВ -штандот доаѓа со 13,1ft сини LED светла со моќност од 5 V, 30 W, за создавање убава атмосфера и зајакнување на вашата дневна соба. 【Избрана материја】 Направена од овластен MDF со висок степен што ветува долг животен век. Целокупната завршница е прилично мазна и водоотпорна без никакви мириси, без никаква штета и полесно се чисти, ограничувањето на тежината на горната табла е 275 фунти. 【2-во-1 ТВ-штанд со голема големина】 Наменет за 85+ инчни телевизори одговара на повеќето 75 77 80 82 85 86 90 95 98 100 инчи ТВ-екрани. И, исто така, може да се користи одделно како две ТВ кабинети од 43 инчи кои се вклопуваат за 55 Инч ТВ. Димензии од 86,6 "L x 15,6" W x 20.9 "H. 【8 простор за складирање】 дизајниран со 6 продавници за да ви обезбеди голем капацитет за да ги исполни вашите барања за складирање. 2 Вратата на кабинетот на отворено е лесно да се префрли, но нуди дополнителен затскриен простор за заштита на вашата приватност. 【4 пакети и едногодишна гаранција】 Овој ТВ кабинет од 85 инчи е испратен во 4 пакети, така што може да ги добиете во различни периоди. Со детална инструкција, ТВ-штандот е лесен за склопување. Една година гаранција. Ние преземаме целосна одговорност за какви било проблеми со квалитетот, секогаш стоиме и нудиме задоволувачки услуги со сите напори.

Најдобри понуди

Аукфа го предводеше ТВ -штандот за телевизори до 55 - ТВ -кабинет со складирање на фиоки - црно Обновено
Аукфа го предводеше ТВ -штандот за телевизори до 55 - ТВ -кабинет со складирање на фиоки - црно

Покрај тоа, нејзината мазна површина е водоотпорна и лесна за чистење со влажна крпа Севкупна тежина на

DEN 1.33
ТВ -штанд со таблети со Монт за ТВ TT107001GB Обновено
ТВ -штанд со таблети со Монт за ТВ TT107001GB

Овој универзален ТВ штанд изгледа едноставен, елегантен и нема да заземе многу SAPCE Овој универзален ТВ ш

DEN 2.67
Ткаени патеки отворено складирање ТВ штанд за телевизори до 80 Обновено
Ткаени патеки отворено складирање ТВ штанд за телевизори до 80

Додадете класичен стил и функција во која било просторија на еден дом со овие ткаени патеки отворено ск�

DEN 3199.84
Манор Парк модерна ТВ -штанд на полица од дрво од дрво, бреза Обновено
Манор Парк модерна ТВ -штанд на полица од дрво од дрво, бреза

Создадете софистициран простор за релаксирање и гледање на вашите омилени филмови и ТВ емисии со ТВ шта

DEN 1.00
Дво-starвезда дома со двојна модерна табла за фарми, бела бреза Обновено
Дво-starвезда дома со двојна модерна табла за фарми, бела бреза

Соберете ги комплиментите во текот на целата година, благодарение на оваа стилска странична табла...

DEN 7359.84
Црна и цреша ТВ штанд, за телевизори до 52 “ Обновено
Црна и цреша ТВ штанд, за телевизори до 52 “

Совршено за секој дом, овој штанд со црна и цреша ТВ нуди функција, квалитет и стил Користејќи цврста, це�

DEN 1.33
Саудер vestетва мелница за агол ТВ штанд за телевизори до 37 Обновено
Саудер vestетва мелница за агол ТВ штанд за телевизори до 37

Користете го аголот простор во вашиот дом со овој агол ТВ штанд од колекцијата vestетва Мил...

DEN 2848.00
Студио РТА Лорел Кањон 48 '' ТВ -штанд Обновено
Студио РТА Лорел Кањон 48 '' ТВ -штанд

Краток опис не е достапен SR1271 Карактеристики : Цврста рамка од дрво Полици со стакло со стакло Има телев�

DEN 2559.84
ТВ Аукфа ТВ со лизгачки врати за телевизори до 65 Обновено
ТВ Аукфа ТВ со лизгачки врати за телевизори до 65

Вклучете го нашиот ТВ штанд во вашата дневна соба за да и дадете на областа шармантно, земја чувство...

DEN 1888.00
ВАМПАТ ТВ СТАНД ЗА ТВ Вуд Медиа Конзола Кабинет, Центар за забава со црна ТВ за дневна соба, 70 “ Обновено
ВАМПАТ ТВ СТАНД ЗА ТВ Вуд Медиа Конзола Кабинет, Центар за забава со црна ТВ за дневна соба, 70 “

Црното дрво жито и едноставните линии на овој ТВ стојат го прават да изгледа класично и елегантно Не мож

DEN 2.67
Транзиција на Евелин и Зои Преодна 70 Широк јаглен ТВ -штанд Обновено
Транзиција на Евелин и Зои Преодна 70 Широк јаглен ТВ -штанд

Текстурата и дизајнот на трендот се комбинираат во овој преоден ТВ штанд Со финиш од дрво и текстуриран�

DEN 2.67
Aukfa Modern LED TV Stand For TV, ТВ кабинет со висок сјај за дневна соба - бело Обновено
Aukfa Modern LED TV Stand For TV, ТВ кабинет со висок сјај за дневна соба - бело

Подобрете ја вашата дневна соба со ТВ штанд со складирање од обете страни за да имате место за вашите на�

DEN 1.67
ТВ штанд за ТВ, бел центар за забава за ТВ конзола Табела за складирање на куќи за дневна соба спална соба Обновено
ТВ -ТВ СТАНД со кабинети за складирање за телевизори до 50 Обновено
ТВ -ТВ СТАНД со кабинети за складирање за телевизори до 50

Совршената комбинација на бела табла со рустикално дабово дрво зрно дава шармантно чувство за беспреко

DEN 2.33
Вален Алстон штала врата ТВ ТВ штанд за телевизори до 55 Обновено
Вален Алстон штала врата ТВ ТВ штанд за телевизори до 55

Искористете го вашиот агол простор со ТВ штандот на вратата на вратата од валчен штала Природниот русти

DEN 2.00
Саудер Универзален ТВ штанд Обновено
Саудер Универзален ТВ штанд

Универзалниот ТВ штанд Саудер, ламинат, Универзален ТВ штанд на Оук Саудер обезбедува современ изглед н

DEN 751.36
Лебдечки ТВ штанд со складирање за телевизори до 55 Обновено
Лебдечки ТВ штанд со складирање за телевизори до 55

Одете од просторија за бленд до една со незаборавен стил кога ќе ја зграпчите оваа пространа конзола за

DEN 3359.84
Квир око Квинси Транзициска ТВ се залага за телевизори до 65 Обновено
Квир око Квинси Транзициска ТВ се залага за телевизори до 65

Подгответе се за семејниот филм вечер со ТВ штандот Квир Квинси Овој ултрамодерн ТВштанд може да ги зад�

DEN 2848.00
ТВ Аукфа ТВ со стаклени врати и фиоки за телевизори до 65 Обновено
ТВ Аукфа ТВ со стаклени врати и фиоки за телевизори до 65

Овој ТВ кабинет е одличен избор за метално и ретро чувство, со четири кружни навртки поставени на двете �

DEN 1888.00
ТВ -камин ТВ за ТВ до, Центар за забава од дрво за ТВ со електричен камин за спална соба за дневна соба ,, бело Обновено
Скајленд лизгачки штала врата ТВ кабинет, дрвена ТВ -штанд со фарма со забава за дневна соба Обновено
Скајленд лизгачки штала врата ТВ кабинет, дрвена ТВ -штанд со фарма со забава за дневна соба

Опис Овој ТВ кабинет е погоден за современи земјоделски куќи и индустриски простори и е разноврсен избо

DEN 3759.68