Ббф Буена Виста МОЈ13646 - Тв Штанд

Ббф Буена Виста МОЈ13646 - Тв Штанд

DEN 2176.00

Обновено

Во магацинот.

Добијте атрактивен, секојдневен изглед и многу отворено и затворено складирање Со Мебел Од Грмушка ТВ Буена Виста Стојат Во Спокојна Цреша. Дизајниран за поставки со рамен екран до 50 инчи, Држачот ЗА ТВ има горниот оддел отворен од три страни за компоненти или звучни шипки. Управување со жица поминете низ слотови и поштенски врски организирајте ги вашите кабли. Затворена област со прилагодлива полица располага со конзоли за игри, ДВД плеер и вашите други компоненти. Две целосно врамени стаклени врати со шарки за самозатворање и Стар Бронзен Хардвер ја штитат вашата електроника од нечистотија и прашина. Цврстиот дизајн по ногата и заоблените шини за лице го надополнуваат секој домашен декор. Тестиран според Стандардите За Мебел Од Грмушки за стабилност НА врвот, Држачот ЗА ТВ се справува Со Телевизори со рамен екран до 50 инчи или 112 фунти. Координира Со Бирото Буена Виста, Крајните Маси и Масичката (сите се продаваат одделно) за комплетен комплет за живеење или семејна соба. Поддржан Од Буш Мебел 1 Година Гаранција Производителот. Bbf Buena Vista MY13646-03 Тв Штанд Обезбедува современ изглед на вашиот екран. Висококвалитетната стаклена конструкција обезбедува трајност и издржливост.

Најдобри понуди

ГЕЧЕР ТВ Кабинетот Мед Браун 29.1 x13. 8 x17. 3 Бор Од Цврсто Дрво Обновено
ГЕЧЕР ТВ Кабинетот Мед Браун 29.1 x13. 8 x17. 3 Бор Од Цврсто Дрво

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови ОД АМЕРИКАНСКИОТ магацин Очекуваната испорака е 38 дена...

DEN 1599.84
Близначка Ѕвезда Дома Теривил Штала Врата Тв Штанд За Телевизори до 60 Обновено
Близначка Ѕвезда Дома Теривил Штала Врата Тв Штанд За Телевизори до 60

Уживајте во модерниот шарм на фарма со овој тв штанд За Телевизори со рамен екран до 60 инчи и 50 фунти Нег�

DEN 2.33
Тв Штанд ЗА ТВ до, Забавен ЦЕНТАР ТВ Конзола СО Полици За Складирање За Дневна Соба, Сива Обновено
Тв Штанд ЗА ТВ до, Забавен ЦЕНТАР ТВ Конзола СО Полици За Складирање За Дневна Соба, Сива

ОВОЈ телевизиски штанд изработен со силни челични нозе и квалитетна табла ОД МДФ, обезбедува поддршка н

DEN 1.67
52 Тв Штанд За Телевизори до 55 Обновено
52 Тв Штанд За Телевизори до 55

Динамичните страни во Форма На С изработени од вистинско закривено дрво во прекрасно Живописна завршни

DEN 2484.96
Фурино Јаја Голем Тв Штанд за ТВ СО Корпа За Складирање, Колумбија Орев Црна Темно Кафеава Обновено
Фурино Јаја Голем Тв Штанд за ТВ СО Корпа За Складирање, Колумбија Орев Црна Темно Кафеава

Фурино Јаја Голем Тв Држач За ТЕЛЕВИЗОР до 50 Инчи СО Корпа За Складирање, Колумбија Орев / Црна / Темно Ка�

DEN 2719.84
Менхетен Удобност Радост 59 Тв Стојат Со Целосна Продолжување Фиоки Во Црвено И Надвор Од Бело Обновено
Менхетен Удобност Радост 59 Тв Стојат Со Целосна Продолжување Фиоки Во Црвено И Надвор Од Бело

Модерното преземање на класиката од средината на Векот, квалитетната изработка и одличниот дизајн созд

DEN 3.00
Бензара Луксузни Дрвени Медиумски Гради Обновено
Бензара Луксузни Дрвени Медиумски Гради

Овој луксузен медиумски ковчег сигурно ќе се истакне со својата светла и привлечна дабова кафеава завр�

DEN 1.33
Евелин и Зои Чабот Правоаголен Тв Штанд ЗА ТВ до 75 Обновено
Евелин и Зои Чабот Правоаголен Тв Штанд ЗА ТВ до 75

Комбинирајте ја функционалноста и класичниот преоден дизајн со овој модерен тв штанд Неговиот богат др

DEN 3359.84
Модиш Тв Штанд, Еспресо И Вајт-АКМЕ Обновено
Модиш Тв Штанд, Еспресо И Вајт-АКМЕ

Модиш Тв Штанд, Еспресо И ВајтАКМЕ Го Поседуваат многу бараниот модерен изглед од средината на векот со

DEN 3999.84
Дијамант Лагос Конзола За Складирање Медиуми Кабинет Кафеава Црна, Неутрален Крем, Постари Месинг Обновено
Дијамант Лагос Конзола За Складирање Медиуми Кабинет Кафеава Црна, Неутрален Крем, Постари Месинг

Конзолата За Складирање Лагос / Кабинетот За Медиуми Од Јосемит Домашниот Декор е идеален додаток на се�

DEN 3679.84