14к Жолт Златен Прстен Бенд Со Камења Марш Аквамарин Овален Син Дијамант Круг, Големина 8

14к Жолт Златен Прстен Бенд Со Камења Марш Аквамарин Овален Син Дијамант Круг, Големина 8

DEN 9024.00

Обновено

Во магацинот.

14к Дијамант И Аквамарин Прстен. Материјал : Примарна - Чистота : 14к|Камен Тип_1 : Аквамарин|Камен Тип_2 : Дијамант|Камен Боја_1 : Сина|Камена Количина_1 : 1|Камен Количина_2 : 6|Ширина На Опсег : 2 мм|Камен Поставување_1 : Сет За Наклон|Камен Поставување_2 : Сет За Камен|Камена Тежина_1 : 0,387 кт|Камена Тежина_2 : 0,018 цтв (вкупна тежина)|Големина (минимум) : 5|Големина (МАКСИМУМ) : 9|Карактеристика : Цврст|Производствен Процес : Леано|Материјал : Примарно : Злато|Големина : Да|Камен Форма_1 : Овална|Камена Форма_2 : Тркалезна|Големина На Камен_1 : 6 х 4 мм|Големина На Камен_2 : 0,8 Мм|Третман На Камен_1 : Греење|дебелина : >2 Мм|Тежина На Предметот У/м : гм|тип на производ : Накит|Тип на накит : прстени|Материјал : Примарна БОЈА : Жолта|Тип На Прстен : Прстени Со Камења|Метод На Создавање Камен_1 : Природен|Метод На Создавање Камен_2 : Природен|Месец На Раѓање : (03) Март Висококвалитетен Накит И Услуга. 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите. Ставка Во Кутија За Подароци. Бесплатен превозот во НАС. Мода Фенси Прстен.

Најдобри понуди

10кт Бело Злато Жени Тркалезна Сина Боја Подобрен Дијамантски Приврзок За Срце Cttw Обновено
10кт Бело Злато Жени Тркалезна Сина Боја Подобрен Дијамантски Приврзок За Срце Cttw

10кт Бело Злато Жени Тркалезна Сина Боја Подобрен Дијамантски Приврзок За Срце 1 / 5 Cttw 10kt Бело Злато Вкупн

DEN 1.67
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Половина Круг Свадба Бенд Големина 12.5 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Половина Круг Свадба Бенд Големина 12.5

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

DEN 1.67
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Двојно Милгрин Удобност Одговара На Големината На Бендот 9 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Двојно Милгрин Удобност Одговара На Големината На Бендот 9

Рефлектирајте ја вашата љубов со овој вкусен свадбен бенд изработен во топло 10 каратно жолто злато Оваа

DEN 2.00
Примарно Злато Каратно Бело Злато 8х Овални Обетки За Проверка На Аметист Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато 8х Овални Обетки За Проверка На Аметист

Пенливи и привлечни, овие класични обетки од бело злато од 14 карати сигурно ќе додадат блескава привлеч�

DEN 751.84
Карат Во Карати 14к Бело Злато Родиум Обложен Полиран Блок Буква О Почетен Приврзок Шарм Обновено
10к Бело Злато Милгрин Половина Круг Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 11. 1WMC050 Обновено
10к Бело Злато Милгрин Половина Круг Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 11. 1WMC050

10к Бело Злато 5мм Милгрин Половина Круг Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 11.5 Големина : 11.50 Должина

DEN 4799.20
22цтв Природен Дијамант 10к Бело Злато Двослоен Приврзок Со Почетна Буква Обновено
22цтв Природен Дијамант 10к Бело Злато Двослоен Приврзок Со Почетна Буква

Писмо : p Weight (gm) : 1.2 Метал : Бела Златна Метална Чистота : 10k Златна Висина : 0.7 INWidth : 10.5 mm Finish : Висок Полиран �

DEN 1871.84
Скапоцен Камен Кралот 18к Роза Позлатена Сребрена Сина И Бела Создаде Обетки Со Обрач Од Сафир За Жени Обновено
Сјаен Прстен За Елеганција - 14к Злато И Јасен ШАРМ НА ЦЗ Обновено
Сјаен Прстен За Елеганција - 14к Злато И Јасен ШАРМ НА ЦЗ

Инспириран од концентричните центри на цвеќињата овој рафиниран прстен има деликатни кругови за намал�

DEN 319.84
Примарно Злато Каратно Бело Злато Перидот И Diam Дијамантски Прстен Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато Перидот И Diam Дијамантски Прстен

Додадете убав поп шик одблесок во секој ансамбл со овој убав прстен Волшебно 0.3 cttw круг зелена peridot и sizzlin

DEN 0.33
Цвет Дизајн Исклучителна 8х Овална Форма Син Сафир И Моисанит Дијамант Ангажман Прстен во 10к Бело Злато Обновено
14к Diam Дијамант Канал Бенд Обновено
14к Diam Дијамант Канал Бенд

14к Diam Дијамантски Канал Бенд Тип На Производ : НакитНакит Тип : ПрстениПрстен Тип : Свадба БендовиМатери�

DEN 2.67
10к Бело Злато Нож Работ Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 4. 1WKEC040 Обновено
10к Бело Злато Нож Работ Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 4. 1WKEC040

10к Бело Злато 4мм Нож Работ Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 4.5 Големина : 4.50 Должина : 0 Мм Материја

DEN 2.33
14к Жолто Злато Тешка Удобност Фит Четка Сатен Фенси Бенд Направен во Соединетите држави yb103h-9.5 Обновено
14к Жолто Злато Тешка Удобност Фит Четка Сатен Фенси Бенд Направен во Соединетите држави yb103h-9.5

14к Жолто Злато Тешка Удобност Фит Четка Сатен Фенси Бендовој Стручно Дизајниран Накит : Прстените се Пр�

DEN 7244.16
14к Бело Злато 8х Смарагд Сече Син Топаз Скапоцен Камен Прстен. Гем Ст-1.9 кт Обновено
14к Бело Злато 8х Смарагд Сече Син Топаз Скапоцен Камен Прстен. Гем Ст-1.9 кт

14к Бело Злато 8х6мм Смарагд Сече Сино Топаз прстен големина : 6.00 Должина : 0 Мм Материјал : Примарна Чистот�

DEN 7984.00
Примарно Злато Каратно Бело Злато Милграин Удобност Одговара На Бендот Големина 12 Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато Милграин Удобност Одговара На Бендот Големина 12

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

DEN 11936.80
Примарно Злато Каратно Бело Злато Стандардна Рамна Удобност Одговара На Големината На Лентата 11,5 Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато Стандардна Рамна Удобност Одговара На Големината На Лентата 11,5

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд Во бело злато од 10 карати, ов

DEN 12399.68
Примарно Злато Карат Бело Злато дијамант сече Јаже Синџир Обновено
Примарно Злато Карат Бело Злато дијамант сече Јаже Синџир

Одлично за секојдневна употреба, овој ѓердан од синџир од бело злато од 10 карати прикажува шармантен ди�

DEN 2383.84
Примарно Злато Каратно Бело Злато Редовен Синџир На Јаже Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато Редовен Синџир На Јаже

Беспрекорно изработен во 14 каратно бело злато, овој синџир ѓердан е совршен додаток на секоја колекција

DEN 479.84
Примарно Злато Карат Бело Злато Мистик Оган Топаз Прстен Обновено
Примарно Злато Карат Бело Злато Мистик Оган Топаз Прстен

Внесете грациозна елеганција на вашиот секојдневен изглед со овој прекрасен прстен од скапоцени камењ�

DEN 12720.00
Цврст 14к Бело Злато Официјален Универзитет Во Јужен Илиноис Мал Приврзок Шарм Обновено
Цврст 14к Бело Злато Официјален Универзитет Во Јужен Илиноис Мал Приврзок Шарм

Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Должина На Предметот : 19 ммплат : Родиум Шарм / Должина На

DEN 447.84
Д-Ф Наспроти Моисанит Веренички Прстен Обичен Класичен 14к Злато Обновено
Д-Ф Наспроти Моисанит Веренички Прстен Обичен Класичен 14к Злато

Прекрасен веренички прстен од 1,00 кт (дијамантска еквивалентна тежина) НАСПРОТИ Моисанит...

DEN 12799.84
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Шуплива Рамна Лента Големина 9 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Шуплива Рамна Лента Големина 9

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд Во 14 каратно жолто злато, ов�

DEN 752.00
Тркалезно Сече Бел Природен Дијамант Машки Бенд Прстен ВО 14к Цврсто Жолто Злато Обновено
Тркалезно Сече Бел Природен Дијамант Машки Бенд Прстен ВО 14к Цврсто Жолто Злато

Овој Свршенички Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил

DEN 1.67
Жени 1. Карат Рубин И Дијамант Три Камен Прстен ВО 14к Бело Злато Обновено
Жени 1. Карат Рубин И Дијамант Три Камен Прстен ВО 14к Бело Злато

Едноставната убавина и изработка ги има во изобилство во овој сјаен прстен од бело злато и скапоцени ка�

DEN 8784.00
Примарно Злато Каратно Бело Злато Дијамантски Заоблени Шипки и Срцеви Обетки Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато Дијамантски Заоблени Шипки и Срцеви Обетки

Одличен додаток кој ќе додаде романтичен шмек на вашата облека, овие преслатки обетки се едноставно сов

DEN 10399.84