14к Жолто Злато Тешка Удобност Фит Четка Сатен Фенси Бенд Направен во Соединетите држави yb103h-9.5

14к Жолто Злато Тешка Удобност Фит Четка Сатен Фенси Бенд Направен во Соединетите држави yb103h-9.5

DEN 7244.16

Обновено

Во магацинот.

14к Жолто Злато Тешка Удобност Фит Четка Сатен Фенси Бендовој Стручно Дизајниран Накит : Прстените се Произведуваат Со Перцизност во Земјата НА Соединетите Држави изработени од 14к Жолто Злато и со Овие Неверојатни Атрибути; Цврсто, 14к Жолто злато, удобно вклопување, Полиран Финиш : Полиран Камен Количина_1 : 1; Ширина На Опсег : 6 мм; Поставување Камен_1 : Машина За Прстени; Материјал : Примарно : Злато; Вклопување На Прстен : Удобност; Камен форма_1 : Тбд; Големина На Камен_1 : ; Тип На Производ : Накит; тип На Накит : Прстени; Продадени По единица : секој; Материјал : Примарна - боја : жолта; тип на прстен : свадбени Ленти; Тип На Камен (Друго)_1 : странично монтирање На Камен(И); Тежина На Прстенот : Тешка Категорија. 14к Жолто Злато Тешка Удобност Одговара Четка Сатен Фенси Бенд Накит : Прстени Цврсти. 14к Жолто злато. Удобност одговара. Полиран и сатен. Закосен Раб. Голема Тежина. Жлеб. Материјал : Примарна-Чистота : 14К. Заврши : Полиран И Четкан. Камен Количина_1 : 1. Бенд Ширина : 6 мм. Камен Поставување_1 : Прстен Машина. Материјал : Основно : Злато. Прстен Одговара : Удобност. Камен Облик_1 : ТБД. Камен Големина_1 : . Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Прстени. Продадени По Единица : Секој. Материјал : Примарна Боја : Жолта. Тип Прстен : Свадба Бендови. Камен Тип (Други)_1 : Страна Камен Монтажа (и). Тежина На Прстенот : Тешка Категорија. Земја на Потекло - САД.

Најдобри понуди

14к Бело Злато ЦЗ обетки Обновено
14к Бело Злато ЦЗ обетки

14к Бело Злато 2,25 мм ЦЗ обеткипроизвод Атрибути : Полиран14к Бело злато поштенска должина : 2мм (0,079 инчи)Ши�

DEN 1231.84
Женска Каратна Перница Исечена Розова Топаз И Дијамантски Ореол Прстен ВО 10к Бело Злато Обновено
Женска Каратна Перница Исечена Розова Топаз И Дијамантски Ореол Прстен ВО 10к Бело Злато

Ореол прстен со извонреден шарм и луксузен изглед Ова парче е изработено ВО бело злато ОД 10К и содржи ви�

DEN 13264.00
Примарно Злато Карат Бело Злато Мистик Оган Топаз Прстен Обновено
Примарно Злато Карат Бело Злато Мистик Оган Топаз Прстен

Внесете грациозна елеганција на вашиот секојдневен изглед со овој прекрасен прстен од скапоцени камењ�

DEN 12720.00
Примарно Злато Каратно Бело Злато 6х Овален Аметист И Diam Дијамантски Прстен Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато 6х Овален Аметист И Diam Дијамантски Прстен

Сигурно ќе импресионирате, овој блескав прстен од бело злато од 14 карати ќе направи одличен додаток на в

DEN 3.33
10к Бело Злато Нож Работ Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 4. 1WKEC040 Обновено
10к Бело Злато Нож Работ Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 4. 1WKEC040

10к Бело Злато 4мм Нож Работ Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 4.5 Големина : 4.50 Должина : 0 Мм Материја

DEN 2.33
Скапоцен Камен Крал 18к Розово Позлатено Сребро 3-Камен Прстен За Жени Нано Смарагд Моисанит Обновено
Скапоцен Камен Крал 18к Розово Позлатено Сребро 3-Камен Прстен За Жени Нано Смарагд Моисанит

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

DEN 1279.84
Џејмс џени Женски Стерлинг Сребрена Жолта Позлатена Убава Лента Извртени Бенд Прстен Големина 4.5 Обновено
Џејмс џени Женски Стерлинг Сребрена Жолта Позлатена Убава Лента Извртени Бенд Прстен Големина 4.5

*Овој прекрасен И фенси ПРСТЕН ОД ЈАМЕЅЕЈМСЈЕНИ е изработен внимателно за да обезбеди најдобар можен кв

DEN 319.84
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Лесна Половина Тркалезна Големина На Бендот 9 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Лесна Половина Тркалезна Големина На Бендот 9

Уживајте во симплистичката убавина на овој лесен 14 каратно жолт златен бенд Прикажувајќи впечатлив пол

DEN 0.67
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Половина Круг Свадба Бенд Големина 8.5 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Половина Круг Свадба Бенд Големина 8.5

Кажете "јас правам" со овој едноставен, но елегантен свадбен бенд, изречен во 14 каратно жолто злато Оваа �

DEN 5703.68
Примарно Злато Каратно Бело Злато Милграин Удобност Одговара На Бендот Големина 12 Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато Милграин Удобност Одговара На Бендот Големина 12

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

DEN 11936.80
14к Бело Злато Лесен Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 13. WCFL060 Обновено
14к Бело Злато Лесен Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 13. WCFL060

14к Бело Злато 6мм Лесен Комфор Одговара Свадба Бенд Големина 13.5 Големина : 13.50 Должина : 0 Мм Материјал : Пр

DEN 1.67
Тркалезно Исечен Бел Свршенички Прстен Со Природен Дијамант во 10к Розово Злато Обновено
Тркалезно Исечен Бел Свршенички Прстен Со Природен Дијамант во 10к Розово Злато

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Ќе Ви се допадне

DEN 8799.20
Најдобро Злато 10к Бело Злато Стандардна Удобност Фит Бенд, Големина 5 Обновено
Најдобро Злато 10к Бело Злато Стандардна Удобност Фит Бенд, Големина 5

10к Бело Злато 4мм Стандардна Тежина Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 5,00 Должина : 0 Мм Материјал : П

DEN 7439.68
Накит 14к Жолта Бела И Роза Три Боја Злато Петнаесет Години Роденден Квинцеа-Size Прстен Големина 7.5 Обновено
Накит 14к Жолта Бела И Роза Три Боја Злато Петнаесет Години Роденден Квинцеа-Size Прстен Големина 7.5

14к Жолто Бело И Розово Трибојно Злато Петнаесет 15 Години Роденден Прстен Од Qu На Квинчеа 7,5 14к ЗЛАТО ЗАГА

DEN 3.00
Примарно Злато Каратно Жолто Злато 7х Овална Лабораторија Создаден Рубин Прстен Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато 7х Овална Лабораторија Создаден Рубин Прстен

Примамливо и шик, ова 14 каратно жолто злато создаде рубин прстен сигурно ќе воодушеви Нагласен со овалн�

DEN 928.00
Примарно Злато Каратно Бело Злато Перидот И Diam Дијамантски Прстен Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато Перидот И Diam Дијамантски Прстен

Додадете убав поп шик одблесок во секој ансамбл со овој убав прстен Волшебно 0.3 cttw круг зелена peridot и sizzlin

DEN 0.33
Цврст 14к Бело Злато 5х Круша Цитрин Жолт ноемвриски Скапоцен Камен Дијамант Веренички Прстен Големина 6.5 Обновено
10к Бело Злато Милгрин Половина Круг Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 11. 1WMC050 Обновено
10к Бело Злато Милгрин Половина Круг Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 11. 1WMC050

10к Бело Злато 5мм Милгрин Половина Круг Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 11.5 Големина : 11.50 Должина

DEN 4799.20
14к Diam Дијамант Канал Бенд Обновено
14к Diam Дијамант Канал Бенд

14к Diam Дијамантски Канал Бенд Тип На Производ : НакитНакит Тип : ПрстениПрстен Тип : Свадба БендовиМатери�

DEN 2.67
Стерлинг Сребрена Рх-позлатени Нхл Логоарт Сент Луис Блуз Манжетни Линкови; За Возрасни и Тинејџери; За Жени и Мажи Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато Наклон На Работ Удобност Одговара На Бендот Големина 12 Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато Наклон На Работ Удобност Одговара На Бендот Големина 12

Изработен во топло бело злато од 14 карати, овој свадбен бенд е надворешна прослава на вашата љубовна пос

DEN 2.33
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Удобност Одговара На Бендот Големина 6 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Удобност Одговара На Бендот Големина 6

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

DEN 3.00
Скапоцен Камен Крал 18к Роза Позлатена Сребрена Мода Детелина Прстен И Обетки Накит Комплет Со Моисанит Обновено
Цвет Дизајн Исклучителна 8х Овална Форма Син Сафир И Моисанит Дијамант Ангажман Прстен во 10к Бело Злато Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато Дијамантско сечење Јаже Синџир Глуждот Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато Дијамантско сечење Јаже Синџир Глуждот

Фати внимание со оваа прекрасна јаже синџир глуждот Изработен во топло бело злато од 14 карати, овој глуж

DEN 2543.68