Проактивна Нега На Лице Место Договор За Продолжена Услуга За Прекинувач 2910ал-Г-Моќ-Година

Проактивна Нега На Лице Место Договор За Продолжена Услуга За Прекинувач 2910ал-Г-Моќ-Година

DEN 2.33

Обновено

Во магацинот.

Услугата За Нега на Фондацијата ХП (Нега На Фондацијата ХП) е составена од сеопфатни хардверски и софтверски услуги насочени кон зголемување на достапноста на ВАШАТА ИТ инфраструктура. Техничките ресурси на HP работат со ВАШИОТ ит тим за да ви помогнат да ги решите хардверските и софтверските проблеми со HP и избраните производи од трети страни. За хардверски производи опфатени Со Нега На Фондацијата HP, услугата вклучува далечинска дијагноза и поддршка, како и поправка на хардвер на лице место доколку е потребно да се реши проблемот. За подобни хардверски производи НА HP, оваа услуга може да вклучува И Основна Софтверска Поддршка и Колаборативно Управување Со Повици за избраниот софтвер ШТО не Е HP. Спецификации Главен Тип На Услуга : Одржување Под Тип На Услуга : Опис На Физичката Услуга : 24 х 7 Локација На услугата : Времетраење На Услугата : 3 Години Поддржан Производ : Прекинувач 2910ал-24 Г-Моќност - ШКУ : ZX9 ISTR106898 24 х 7 Договор За Продолжена Услуга На Лице место За Прекинувач 2910ал-24 Г-Моќност - 3 Година.

Најдобри понуди

У 1. во. Цврсто Месинг Заклучување И Засилувач На Вратата Обновено
У 1. во. Цврсто Месинг Заклучување И Засилувач На Вратата

Карактеристики : Ги Зајакнува и поправа вратите.Помага во спречување на присилен влез.Користете на дрве

DEN 1279.84
Хасами Вер Индиго Јапонија Заоблена Лесна Мала чинија Грав исцеден Дијаметар на моделот 42899 Обновено
Хасами Вер Индиго Јапонија Заоблена Лесна Мала чинија Грав исцеден Дијаметар на моделот 42899

Големина : Дијаметар 14,5 х Висина 5,5 см; Материјал / Материјал : Порцелан;Земја на потекло : Јапонија (хасам�

DEN 2.00
Вилушка Држач За Фарови Обновено
Вилушка Држач За Фарови

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

DEN 1727.84
Поставете Ремен За Кучиња И Поводник Поставете Ремен За Миленичиња Што Дише Поводник За Мачки И Ремен За Кученца Обновено
ckepdyeh Митра Мерач За Маса Видов Митра Водич Со Агол Запира Обновено
ckepdyeh Митра Мерач За Маса Видов Митра Водич Со Агол Запира

Материјал : Метал Боја : содржина на сребрен пакет : 1 митра мерач само горенаведената содржина на пакува�

DEN 799.20
Машки Летен Мраз Свила Беспрекорни Ултра тенки Гаќички Дишат Секси Лесни Обновено
Машки Летен Мраз Свила Беспрекорни Ултра тенки Гаќички Дишат Секси Лесни

Машки Летен Мраз Свила Беспрекорни Ултра тенки Гаќички Кои Дишат Секси Лесни Краткиможеме да гарантира

DEN 3.33
Дами Беспрекорен Врв Чипка Убавина Грб Градите Завиткување Долна Облека Обновено
Дами Беспрекорен Врв Чипка Убавина Грб Градите Завиткување Долна Облека

Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Жени Повод : Стил : Секојдневен Должина на ракавот

DEN 0.33
Тојела ц-тип носни нокти Сина Обновено
Тојела ц-тип носни нокти Сина

Медицински Титаниум Панк Клип на лажни пирсинг тело носот усна прстенитрибути : Нештоприродете Информа

DEN 383.84
Градина Ковано Железо Кофа Симулација Круг Железо Кофа Цвет Тенџере Метал Цвет кофа За Домашна Големина И Обновено
Ракави За Пенкало, Отпорни На Лизгање Вреќи За Пенкало Отпорни На Прашина Дебели За Салон За Убавина Обновено
Насловна Декор Благодарноста Гном Украс Плетени Безлични Кукла Украс Кукла Украс А Обновено
Насловна Декор Благодарноста Гном Украс Плетени Безлични Кукла Украс Кукла Украс А

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Со планински висок проток на вода од Пазарот На Џо

DEN 1.00
Премиум Појас Од Corмиден Кабел, Достапни Се Повеќе Големини Обновено
Премиум Појас Од Corмиден Кабел, Достапни Се Повеќе Големини

Кабелот Од Fiмидни Влакна е семејство на најлони кои вклучуваат Кевлар Belмидните Ремени се мерат според �

DEN 2.33