Обликуван Диск За Вентил За Испирање На Дијафрагмата

Обликуван Диск За Вентил За Испирање На Дијафрагмата

DEN 127.84

Обновено

Во магацинот.

Поправка на компонентите на вентилот за испирање, наместо замена на целата единица, заштедува пари и ресурси. Дизајниран да одговара на aquavantage® и aquaflush® вентили за испирање на дијафрагмата, дискот на дијафрагмата со замена На Зурн (дел бр. P6000-E14) е направен со нашиот материјал GO BLUE® ОТПОРЕН на хемикалии. Go BLUE® деловите траат до 10x подолго од конкурентите, намалувајќи ги трошоците за одржување и продолжувајќи го нивниот животен век. Зурн делови за замена на вентилот за испирање и комплети за доградба може да се користат за надградба на секој вентил за испирање на дијафрагмата и се заменливи со вентили за испирање На Слоун. Кога ви треба заменски дел за поправка или одржување на вентил за испирање, доверба Зурн за вистински, сигурни делови. Оди BLUE® делови застанете на хлорамин и други хемикалии, кои траат 10x подолго од трошоците за одржување на конкурентите на минимум. Оди BLUE® делови застанете на хлорамин и други хемикалии, кои траат 10x подолго од трошоците за одржување на конкурентите на минимум. За употреба со aquavantage® и aquaflush® flush вентили. Заменливи со вентили за испирање на други производители. Слоун производ бр. Кралска/Кралска а-15-а. 3-годишна ограничена гаранција.

Најдобри понуди

Појачани Жени Сјајни Покажуваат Тенкост Истегнување На Половината Хеланки За Забави Панталони со моливи жени Обновено
Пентиус ПЕНТИУС Филтер Обновено
Пентиус ПЕНТИУС Филтер

Филтерот за воздух во кабината пентиус изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и и

DEN 2.33
Тианлу Пет Чевли Еднобојни Анти-лизгачки Гумени Единствени Кучиња Сандали Чевли За Отворено Обновено
Тианлу Пет Чевли Еднобојни Анти-лизгачки Гумени Единствени Кучиња Сандали Чевли За Отворено

Опис : со мека текстура и ткаенина што дише, сандалите за миленичиња се пријателски за кожата и удобни за

DEN 107.36
Пренослив бебешки шетач прилагодлив држач за прашка за бебешки играчки за бебиња Обновено
Пренослив бебешки шетач прилагодлив држач за прашка за бебешки играчки за бебиња

1 Повеќекратна употреба4 типа на стилови на употреба, во зависност од способноста за одење на бебето, за �

DEN 0.67
Постави Дрвени Дисплеј Бо Инсекти Примерок Бо Пеперутки Примерок Дисплеј Бо Со Мат Обновено
Постави Дрвени Дисплеј Бо Инсекти Примерок Бо Пеперутки Примерок Дисплеј Бо Со Мат

Опис Кутијата за прикажување примероци од инсекти може да се користи за personal семејни или училишни групи

DEN 1.33
Treedi Колофон Јадро Лемење Џеб Цевка Лемење Жица Калај Олово Нето тежина 0.43 мл за Електроника, Коло Одбори Обновено
Температура Сензор Сонда Висока Точност Отпорни На Вода NTC 10k Б Термистор Жица Кабел Температура Сонда Обновено