35 КИЛОГРАМИ Автоматска Врата Поблиску До Дома Користете Скриена Пружина На Вратата Тампон За Шарки Без Удирање Автоматска Врата Поблиску Уред

35 КИЛОГРАМИ Автоматска Врата Поблиску До Дома Користете Скриена Пружина На Вратата Тампон За Шарки Без Удирање Автоматска Врата

DEN 1295.20

Обновено

Во магацинот.

Опис Оваа ставка е врата поблиску, тежина околу 35 кг. Направени од материјал, долг работен век. Лесно инсталиран, не треба да ја скрши вратата, подот или ѕидот, само треба шрафцигер и завртки. Погоден за повеќето видови врата за домашна употреба и внатрешна врата. Карактеристики-Боја : како што е прикажано-Материјал : Алуминиумска легура - Големина : Околу 20х8х2см - Изработени од алуминиумски материјал со мала тежина и силна пружина на моќност, совршено се вклопуваат со вашата врата. - Лесен за инсталирање со вратата за домашна употреба, потребни се само неколку завртки. - Прилагодливиот дизајн ви овозможува да го изберете најдобриот потребен потисок за отворање или затворање на вратата. - Максимална тежина од 35 килограми за вратата, погодна за повеќето дрвени врати и внатрешна врата. - Добар избор за домашна завршница сам. - Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење и сл., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! Изработени од лесен алуминиумски материјал и силна моќна пружина, совршено се вклопуваат со вашата врата. Лесно за инсталирање со вратата за домашна употреба, потребни се само неколку завртки. Прилагодливиот дизајн ви овозможува да го изберете најдобриот потребен потисок за отворање или затворање на вратата. Максимална тежина од 35 килограми за вратата, погодна за повеќето дрвени врати и внатрешна врата. Добар избор за домашна завршница сам.

Најдобри понуди

Стерен 310-040ВХ КАТ-Ф-Ф Спојка Обновено
Стерен 310-040ВХ КАТ-Ф-Ф Спојка

Оваа Спојка Од Категоријата Стерен6 FF е спојка со права конфигурација jackjack која спојува два кабли Cat6 RJ45 �

DEN 1.33
Луксузна Маска – Двојка Венецијанска Партија Маска Двојки Во Собата Обновено
Луксузна Маска – Двојка Венецијанска Партија Маска Двојки Во Собата

Оваа маска за специјално издание е направена за секој што бара авантуристичко и прекрасно време...

DEN 3.33
Девојки Облека Мало Дете Деца Момчиња Девојчиња Дожд Зандани Ветроупорна Водоотпорна Кал Комбинезон Облека 128 Обновено
Фиеста Глава Боперс - Партија Носат - Обновено
Фиеста Глава Боперс - Партија Носат -

Фиеста не е комплетна без сомбрерос и нема да најдете подобра опција од Овие Сомбреро Хед Боперс Додаде�

DEN 3.00
Брави За Патни Врати Против Кражби Заклучување Хотелски Домови Шкафче За Врати Одвнатре Обновено
Брави За Патни Врати Против Кражби Заклучување Хотелски Домови Шкафче За Врати Одвнатре

Патување Брави Врата Анти Кражби Заклучување Хотел Домови Вратата Шкафче од Inside.Travel бравата На Вратата

DEN 278.88
Бекарнли 042-Филтер За Воздух Во Кабината Обновено
Бекарнли 042-Филтер За Воздух Во Кабината

Делови од Бек / Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и фу�

DEN 639.84
Бикопу Женски Секојдневни Облеки, Кратки Ракави Од Врвовите На Рамената + Шорцеви Поставени Салон Обновено
Бикопу Женски Секојдневни Облеки, Кратки Ракави Од Врвовите На Рамената + Шорцеви Поставени Салон

Женски Секојдневен 2 Парче Облека, Краток Ракав Надвор Рамо Блузи + Шорцеви Постави Салон Карактеристик�

DEN 1.00
Маѓепсници Обликуваности Умре Д-Лајтс, Забавуваше 1 Обновено
Маѓепсници Обликуваности Умре Д-Лајтс, Забавуваше 1

Исечете форми, создадете прекрасни врежани парчиња или матрица преку матрицата за дополнително влијан�

DEN 3.33
Рис СЦ Тежина Дистрибуција Комплет-lbs Обновено
Рис СЦ Тежина Дистрибуција Комплет-lbs

Комплетите За Дистрибуција На Тежина на РИС КОМЕТАЛ нудат интегрирана контрола на триење со автомобилс

DEN 9085.92
Преземањенекој Ден На Независноста Патриотско Дрво Мониста Ресни Знаме Приврзок Внатрешен Ѕид Домашен Декор Обновено
Вистински Вир W Мраз Машина Вода Влезниот Вентил Обновено
Вистински Вир W Мраз Машина Вода Влезниот Вентил

Ова е вистински дел за замена НА ОЕМ за вентил за влез На Вода за машина за мраз со регулатор Тоа е компат

DEN 603.52
Женски V Вратот Костим За Капење Вратоврска Страна Високо Намалување Костим За Капење Ребрести Костими За Капење Обновено
Пирен Гроздобер Митски 2 Краток Долу Јакна Мажи Обновено
Пирен Гроздобер Митски 2 Краток Долу Јакна Мажи

Пиренекс кратка ватирана јакна во сјаен најлон, обложена со 90 / 10 патка надолу, со раглански ракави и мат

DEN 2720.00
Фалсификувана Ливада Мотика, Рачка, Шема Обновено
Фалсификувана Ливада Мотика, Рачка, Шема

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

DEN 4144.00
Скај Колекција Тобанга Бела Чипка Макси Долга Секси Пресече Нога Здолниште, Мали Обновено
Скај Колекција Тобанга Бела Чипка Макси Долга Секси Пресече Нога Здолниште, Мали

Скај Колекција Тобанга Бела Чипка Макси Долга Секси Пресече Нога Здолниште, Мали Покажете малку нога во

DEN 3.00
2-Години Девојки Зимски Топло Руно Наредени Хеланки Деца Дебели Кадифени Хулахопки Панталони Обновено
2-Години Девојки Зимски Топло Руно Наредени Хеланки Деца Дебели Кадифени Хулахопки Панталони

Карактеристики : Материјал : памук Стил : Секојдневен Стил на ракав : обичен Пол : Девојка Табелата со гол

DEN 2.33
Градина зона во. Х фт. Л Га. Сребрена Живина Пребивање Обновено
Градина зона во. Х фт. Л Га. Сребрена Живина Пребивање

48 во x 25ft 20 мерач галванизиран живина пребивање карактеристики 1 во шестоаголна мрежа ткаат и е лесен и и�

DEN 2.67