Бикопу Женски Секојдневни Облеки, Кратки Ракави Од Врвовите На Рамената + Шорцеви Поставени Салон

Бикопу Женски Секојдневни Облеки, Кратки Ракави Од Врвовите На Рамената + Шорцеви Поставени Салон

DEN 1.00

Обновено

Во магацинот.

Женски Секојдневен 2 Парче Облека, Краток Ракав Надвор Рамо Блузи + Шорцеви Постави Салон. Карактеристики : . Погоден за пролет, лето и aut. Се препорачува рачно/Машинско перење. Ладна вода/висат сува.т. ве Молиме проверете ја табелата со големини како подолу пред да нарачате. Големина(см)ttttttttt TTtops Должина : t43t Bust : t90tsleve : t20, 8пресврт : t66t колк : t110 Tshors Должина : t38, 5. М t Tops Должина : t44t Bust : t95tsleve : t21, 5пресврт : t71t колк : t115 Tshors Должина : t39, 5. L Ttops Должина : t45t Bust : t102tsleve : t22. 2пресврт : t78t колк : t122 Tshors Должина : t40.5. XL Ttops Должина : t46t Bust : t109tsleve : t22, 9пресврт : t85t колк : t129 Tshors Должина : t41, 5. Големина (инчи)tttttttt TTTtops Должина : t16.93 t Bust : t35. 43 tsleve : t8. 19 пресврт : t25. 98 t колк : t43. 31 Tshors Должина : t15. 16 . М t Tops Должина : t17, 32 t Bust : t37, 40 tsleve : t8, 46 пресврт : t27, 95 t колк : t45, 28 Tshors Должина : t15, 55 . L t Tops Должина : t17, 72 t Bust : t40, 16 tsleve : t8, 74 пресврт : t30, 71 t колк : t48, 03 tshors Должина : t15, 94 . XL Ttops Должина : t18. 11 t Bust : t42. 91 tsleve : t9. 02 пресврт : t33. 46 t колк : t50. 79 Tshors Должина : t16. 34 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Боја : Сина, Црна, Жолта. Тип : Повик. Применлив пол : Женски. Применлива пригода : Во Затворени Простории на Отворено. Вклучен Пакет. 1 Х Врвови. 1 Х Шорцеви. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од полиестер. Висококвалитетна ткаенина што дише и е погодна за кожата за да ја одржите вашата ладна. Салон поставува за жени, меки и удобни. Карактеристика : комплет женска салонска облека : Еднобојна, лабава фит. Блузи : Краток ракав, надвор од рамото,облоги. Шорцеви : Еластичен висок струк, вратоврска напред. Дизајн : Класичната боја го прави овој комплет женски тимови да изгледа шик, помагајќи ви добро да ја покажете вашата добра фигура и да изгледате пошармантно. Подарок : 2 парчиња комплети за жени лето, добро се совпаѓаат со патики, сандали, високи потпетици, влечки и сл. Одличен подарок за Роденден или Денот на Вљубените. Прилика : женски дводелни облеки, совршени за секојдневниот живот, излегување, излегување, ноќен клуб, забава, одмор, музички фестивал, плажа, слободно време итн.

Најдобри понуди

Жените Надвор Рамо Бендо Без Прерамки Врвот+ Широк Нога Панталони Постави Летна Улична Облека Обновено
Жените Надвор Рамо Бендо Без Прерамки Врвот+ Широк Нога Панталони Постави Летна Улична Облека

Жените Панталони Во Собата, Линии Печати Прерамки Без Грб Цевка Врвот Со Панталони Летна Облека Кажете �

DEN 2.33
Партитас бвв 825-830 Обновено
Партитас бвв 825-830

2014 две ЦД сет Од пијано феномен Игор Левит Во последните четири години, името Игорс беше првото што се сп

DEN 1439.84
Машка Долна Облека Боксерски Гаќи Со Отворен Грб Долна Облека Со Низок Струк Обновено
Машка Долна Облека Боксерски Гаќи Со Отворен Грб Долна Облека Со Низок Струк

Различни големини за избор : ве Молиме погледнете ја табелата за мерење на големината за да ја пронајдет

DEN 52.64
Скај Колекција Тобанга Бела Чипка Макси Долга Секси Пресече Нога Здолниште, Мали Обновено
Скај Колекција Тобанга Бела Чипка Макси Долга Секси Пресече Нога Здолниште, Мали

Скај Колекција Тобанга Бела Чипка Макси Долга Секси Пресече Нога Здолниште, Мали Покажете малку нога во

DEN 3.00
Фиеста Глава Боперс - Партија Носат - Обновено
Фиеста Глава Боперс - Партија Носат -

Фиеста не е комплетна без сомбрерос и нема да најдете подобра опција од Овие Сомбреро Хед Боперс Додаде�

DEN 3.00