Данскин сега високи хеланки на половината на јуниори со исечено колено

Данскин сега високи хеланки на половината на јуниори со исечено колено

DEN 2.33

Обновено

Во магацинот.

Направете модна изјава кога ќе ги носите овие данскини сега јуниори со високи хеланки. Тие имаат пресечен дизајн на коленото за да ви овозможат да покажете малку кожа. Носителите на Данскин сега одат добро со многу врвови, како што се маици и џемпери. Данскин сега помладиот со високи половини со нозе со исечено тело на коленото : 90% полиестер, 10% спандекс. Хеланки со високи половини. Знаеше пресечен. Рамна еластична лента за половината. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, не бели, не користете омекнувач на ткаенини, суво суво ниско, средно железо кога е потребно, не праќајте ја етикетата за запечатување на топлина.

Најдобри понуди

Без граници на непрекините хеланки на глувците на јуниорите Обновено
Без граници на непрекините хеланки на глувците на јуниорите

Овие безгранични хеланки на глуждот на јуниорите ќе бидат вашите хеланки за релаксирање за време на вик

DEN 2.67
Без граници на јуниорите ги тужеа хеланките на Jerseyерси Капри Обновено
Без граници на јуниорите ги тужеа хеланките на Jerseyерси Капри

Барате дното што е удобно колку што се стилски? Не гледајте подалеку од овие јуниори ги тужеа хеланките �

DEN 1.00
Деструирани нозе на јуниори Обновено
Деструирани нозе на јуниори

Нема ништо основно за овие без коментари на уништуваните хеланки на јуниорите На колената се карактери�

DEN 2.67