Вилушка за вечера На меѓународниот Монти

Вилушка за вечера На меѓународниот Монти

DEN 2.33

Обновено

Во магацинот.

Ние се стремиме да понудиме квалитетни кујнски производи и алатки за готвење по конкурентни цени. Кога ќе се соберат сите вистински луѓе, состојки, кујнски алатки и храна, ова Го нарекуваме Уметност на Собирање. Изработен од високо полиран нерѓосувачки челик, долготрајна опција за потребите на вашата кујна. Полиран сјај и лесна рачка за држење за јадење секој оброк. Совршен за вечера или секојдневна употреба. Едно од 11-те соодветни парчиња во нашата колекција на рамни садови На Монти. Ние нудиме различни прибор предмети како чај инфузори, лимон цедалки, и повеќе. Мери 7,8 на 1 на 1 инчи за јадење поголеми порции од вашиот оброк. Безбедна машина за миење садови. Ставете безбедно во машина за миење садови сребрени садови кади или пукнатина за лесно чистење.

Најдобри понуди

Декстер - Расел Висока Топлина Сани-Безбедно Вилушка Готвач, 13 Должина Обновено
Декстер - Расел Висока Топлина Сани-Безбедно Вилушка Готвач, 13 Должина

Без дамки, високојаглероден челик со крајни остри рабови, рачно мелен и усовршен Зафаттекс полипропиле�

DEN 376.32
Храна-Одделение Најлон Алатка Лажица Вилушка Комбо, Небото Сина Обновено
Храна-Одделение Најлон Алатка Лажица Вилушка Комбо, Небото Сина

Функционалност Приборот со кој јадете треба само да работи Често се нарекува "три во едно", Комуналната �

DEN 255.20
Аванши Бамбус Бебе Вилушки Обновено
Аванши Бамбус Бебе Вилушки

€Преглед премиум Бамбус Вилушки За Бебиња За Продажба Бамбус Вилушки За Бебиња за Продажба Во Аванчи с�

DEN 1.33
Овошни Вилушки Од Нерѓосувачки Челик Двобојни Вилушки За Десерт Долга Рачка Вили За Торта Овошје Говедско Месо Обновено