Шише Со Керамички Оцет Јапонски Стил Керамички Сос Тенџере Соја Сос Диспензерот

Шише Со Керамички Оцет Јапонски Стил Керамички Сос Тенџере Соја Сос Диспензерот

DEN 2.00

Обновено

Во магацинот.

Опис. Дали барате креативно и практично шише со соја сос за вашата секојдневна употреба во готвењето? Нашето производство може да ги исполни сите ваши барања со издржливи и сигурни керамички материјали за долготрајна употреба. Дизајниран со капак, што го прави вашиот процес на готвење поудобен. Карактеристики. - Боја : Бела, Темно Сина. - Материјал : Керамика. - Големина : Околу 12, 00Х10, 50Х5, 50см/4, 72Х4, 13Х2, 16ин. - Капацитет : 300МЛ. - Добро е изработен од врвни и цврсти материјали, безбеден и практичен за долготрајно користење на времето. - Производот ќе ви помогне да ја направите вашата маса чиста, убаво кујнско снабдување. - Совршен за издавање масла, преливи, соја сос, оцет, итн, носејќи огромна погодност. - Производот има нежен изглед Во Јапонски стил, ќе донесе задоволство во вашето време за готвење. - Шишето со сос е дизајнирано на стилски и уникатен начин, тоа е многу корисно. Добро е изработен од врвни и цврсти материјали, безбеден и практичен за долготрајно користење на времето. Производот ќе ви помогне да ја направите вашата маса чиста, убаво кујнско снабдување. Совршен за издавање масла, преливи, соја сос, оцет, итн, носејќи огромна погодност. Производот има нежен изглед Во Јапонски стил, ќе донесе задоволство во вашето време за готвење. Шишето со сос е дизајнирано на стилски и уникатен начин, тоа е многу корисно.

Најдобри понуди

Засладувач Организирање Бо За Хотел Ресторан Дневна Соба Шеќер Пакет Контејнер Обновено
Засладувач Организирање Бо За Хотел Ресторан Дневна Соба Шеќер Пакет Контејнер

Карактеристики : сосема нов и квалитетен Водоотпорен и транспарентен, лесен, лесен за чистење...

DEN 374.24
Шише Со Диспензерот за маслиново Масло-Шише Со Диспензерот За Масло За Готвење За Салата, Скара,Скара Обновено
Шише Со Диспензерот за маслиново Масло-Шише Со Диспензерот За Масло За Готвење За Салата, Скара,Скара

Спецификација : Материјал : стакло големина : 21см во height Color : transparent Features : 1.It изработен е од висококвалите

DEN 319.84
Силиконски Масло За Складирање Четка Контејнер Кујна Масло Шише Скара Масло Четка За Готвење Четка Шише Обновено
Синиот Бамбус Оз 5 8 3 4 Поделено Јадење Со Сос, Меламин, Пакување од 6 Обновено
Синиот Бамбус Оз 5 8 3 4 Поделено Јадење Со Сос, Меламин, Пакување од 6

Описподгответе; измешајте или чувајте состојки; или послужете сос; преливи и натопи во синото јадење со

DEN 2.00
Пластични Стискаш Шише Еднократно Дозер За Зачини Салата Сос Џем Кечап Контејнер За Ручек Кујна Излети Обновено
Контејнери За Складирање масло Кујнски Шишиња Масло За Скара Држач За Масло Со Четка Обновено
Контејнери За Складирање масло Кујнски Шишиња Масло За Скара Држач За Масло Со Четка

Опис Овие четки за шишиња со масло се изработени од висококвалитетен силикон, издржлив и безбеден за уп�

DEN 1.00