Женско Мрежесто Здолниште Поделено Бикини Со Подлога За Градник И Без Костим За Пливање Од Челичен Градник, Црно, XL, Најлон

Женско Мрежесто Здолниште Поделено Бикини Со Подлога За Градник И Без Костим За Пливање Од Челичен Градник, Црно, XL, Најлон

DEN 1.00

Обновено

Во магацинот.

Женско Мрежесто Здолниште Поделено Бикини Со Подлога За Градник И Без Костим За Пливање Од Челичен Градник ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. карактеристики : 1. Многу е погоден за одмор на плажа, основна фитнес за вода, забава во базен и други прилики.2. Дизајнот е супер шармантен, секси и модерен. Костимот за капење може да ги направи вашите облини посиметрични и поудобни. Тоа е и допадливо. Можете да ја покажете вашата слика 3. Покажете ја совршената крива на фигурата, целата е совршена4. Предлог за перење : рачно миење во ладна вода, суво. Погоден за повеќето прилики, како што се плажа, крајбрежје, базен, топла пролет, летна забава и јога5. Ве молиме проверете ги деталите за големината на сликата пред да ја купите. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-2 см, ви благодарам информации за производот : Пол : Женска Сезона : Летна Пригода : дневно, базен, морски материјал : Најлон, Спандекс Должина : редовен стил : секси, модерен пакетот вклучува : 1 комплет swimwear Size Bust Waist Hip S79-82cm/31.10-32.28"62-66cm/24.41-25.98"84-88cm/33.07-34.65"M83-86cm/32.68-33.86"67-70cm/26.38-27.56"88-92cm/34.65-36.22"L87-90cm/34.25-35.43"71-74cm/27.95-29.13"92-96cm/36.22-37.80"XL91-94cm/35.83-37.01"75-78cm/29.53-30.71"96-100cm/37.80-39.37"XXL95-98cm/37.40-38.58"79-82cm/31.10-32.28"101-105cm/39.76-41.34 дводелниот костим за капење совршено го покрива стомакот и ги разубавува облините за да ве направи посигурни. Многу шарени дезени од кои можете да изберете лесно можат да го привлечат вниманието на другите. Само носете го овој костим за капење за да го покажете вашиот шарм. Женскиот спортски костим за капење со ткаенина за брзо сушење е добар избор за вашиот летен одмор, забава на плажа, Хаваи, сурфање, јога, СПА ЦЕНТАР итн. Овие костими за капење се погодни за жени, девојки и тинејџери. Можете да го купите како одличен летен подарок за вашата сопруга или пријателите. Овој уникатен дизајн на бикини е моден тренд, уникатен и привлечен. Уникатен дизајн, врзување на половината, двослојна ткаенина, целосна постава, потрајни, без светлина. Отстранливите градници со облоги обезбедуваат голема поддршка за вашите гради. Висока база на половината со дизајн со висок крој, секси и контрола на стомакот. Ние даваме се од себе за да ги направиме боите исти како и нашите производи, но имајте предвид дека тие можат да бидат посветли или потемни поради мониторите на КОМПЈУТЕРОТ. Нема чуден мирис, ние користиме мек квалитетен материјал, нема да ве чеша или непријатно, ве молиме не грижете се. Нега на облека : ви препорачуваме да ги миете рачно во ладна вода наместо машинско перење или хемиско чистење за трајно абење. Не избелувајте, обидете се да избегнете изложување на сонце, треба да висат проветрено место за сушење.

Најдобри понуди

совет За Дишење Машки Костум Фитнес Долна Облека Скијање Термичко Трчање Пешачење Долна Облека Чипка Бикини Сет Обновено
Gvmfive Жените Секси Бикини Сет Печатени Завој Притисни Нагоре Костим За Капење Плажа Костим За Капење Обновено
Плус Големина Дами Бикини Костим За Капење Сет Фустан За Пливање Машки Шорцеви Костими За Капење Обновено
Плус Големина Дами Бикини Костим За Капење Сет Фустан За Пливање Машки Шорцеви Костими За Капење

Детали : * Големина На Ознака : L5 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат Табела со голем�

DEN 271.84
Нов Моден Сплит Костим За Капење На Honeeladyy Женски Атрактивен Секојдневен Бикини Костим За Капење Бикини За Жени Обновено
Јплзи Женски Летен Обичен Бикини Сплит Печатен Костим За Капење Обновено
Јплзи Женски Летен Обичен Бикини Сплит Печатен Костим За Капење

Женски Летен Секојдневен Бикини Сплит Печатен Костим за Капење Материјал : Најлон, Спандекс Боја : како �

DEN 0.33
Атрактивна Женска Капчиња Чипка Бикини Дво Триаголник Костим За Капење Секси Костими За Капење Обновено
Атрактивна Женска Капчиња Чипка Бикини Дво Триаголник Костим За Капење Секси Костими За Капење

Топовско топче во лето и свртете ги главите додека се релаксирате во кабаната или фаќате бранови со ово�

DEN 271.84