Предна Прошетка Женски Тенок Фит Ревер Јака Еднобојна Работа Блејзер Со Долги Ракави Блејзер Јакна За Дами Вајт ХХЛ

Предна Прошетка Женски Тенок Фит Ревер Јака Еднобојна Работа Блејзер Со Долги Ракави Блејзер Јакна За Дами Вајт ХХЛ

DEN 2.67

Обновено

Во магацинот.

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Блејзер, Блејзер Јакна, Отворена Предна Блејзер Јакна, Работа Блејзер Тип На Шема : Цврста Боја : Бела, Црна, Сина, Темносина, Црвена Вино, Розова (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Спандекснеклин : должина на лапел : Должина На Кратки Ракави : Долги Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Шопингкарактеристики : 1. Полиестер И Спандекс. Мека ткаенина. Овие блејзери доаѓаат со одличен материјал. Мека И Удобна За Носење2. Погоден за секојдневен уличен изглед, деловна облека, стил на работна канцеларија, слободно време, секојдневен живот, одмор, одмор и така натаму.3. Еднобојна, тенка фит, лесно поврзана со панталоните, здолништата, хеланките од жан.4. Блејзерот е извонреден и класичен, навистина може да направи да изгледате многу привлечно. Содржина на пакетот : 1 х Блејзер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Секојдневен Отворен Преден Блејзер Костум, Работна Канцеларија Краток Кардиган Јакна Блејзер. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Основен Ревер Јака Блејзер Јакна За Жени, Жени Обични Блејзер Јакни Предни Копчиња Дизајн, Отворена Предна Блејзер Јакна Тенок Фит, Цврста Боја, Долги Ракави, Едноставно Блејзер Кој Е Основен и Стилски. Повод-Погоден За Секојдневен, Носење На Работа, Канцеларија, Бизнис, Формален, Паметен Секојдневен, Интервју, Состаноци или Некои Специјални Прилики Во Пролет, Лето, Fall, Зима. Натпревар - Заврши Ти Шик Изглед Со Резервоарот Врвот И Тексас Панталони, или Пар Со Копчето Надолу Кошула и Молив Здолниште За Професионален Ансамбл.

Најдобри понуди

Дуртебеуа Женски Блејзери Ракав Блејзер Со Долги Ракави Копче За Ревер Тенка Работна Канцелариска Јакна Обновено
Единствени поволни цени за женски измешан лапел со долг ракав канцеларија за деловни кадифени блејзер Обновено
Единствени поволни цени за женски измешан лапел со долг ракав канцеларија за деловни кадифени блејзер

Овој луксузен дизајн на Velvet Blazer прави да изгледате попрофесионално и елегантно Овој забележан лапл бле�

DEN 719.84
Став непознато женско метално копче за метално копче за блејзер Обновено
Став непознато женско метално копче за метално копче за блејзер

Ставот Непознат им нуди на клиентите мешавина од остри кроење, силуети за скулптури со фигури и декаден�

DEN 783.84
Ноила Женска Облека Стојат Јака Палто Цветни Печати Бомбер Јакна Дами Лесни Јакни Долги Ракави SCN XL Обновено
Ноила Женска Облека Стојат Јака Палто Цветни Печати Бомбер Јакна Дами Лесни Јакни Долги Ракави SCN XL

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Зимски Топли Јакни, Обична Бомбер Јакна ,Женски Бомбер Јакна Со Долги Ракави

DEN 348.32
Тавоп Женски Блејзери Женска Мода Еднобојна Јака Со Долги Ракави Обичен Краток Појас За Панталони Три Сета Сина 12 Обновено
Хаитска Женска Јакна Кариран Кардиган Со Долги Ракави Лежерна Лабава Волна Мешавина Палто Со Џебови Обновено
Хаитска Женска Јакна Кариран Кардиган Со Долги Ракави Лежерна Лабава Волна Мешавина Палто Со Џебови

Тип : Женски Блејзер Кардиган Надворешна Облека Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Карирани Пе�

DEN 550.24