Женски Летни Врвови Обична Блуза Со Кратки Ракави Цветни Женски Кошули V-Виолетова Врат 3XL

Женски Летни Врвови Обична Блуза Со Кратки Ракави Цветни Женски Кошули V-Виолетова Врат 3XL

DEN 255.84

Обновено

Во магацинот.

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Шема На Вратот : Цветен. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 104см/40,94" Должина На Ракавот : 27см/10,63" Рамо : 41см/16,14" Должина : 70см/27,56" Големина : М САД : 6 БИСТА : 108см/42,52" Должина На Ракавот : 28см/11,02" Рамо : 42см/16,54" должина : 71см/27.95" ГОЛЕМИНА : л сад : 8 биста : 114см/44.88" должина На Ракавот : 29см/11.42" рамо : 43см/16.93" должина : 72см/28.35" ГОЛЕМИНА : xl Сад : 10 биста : 120см/47.24" должина на ракавот : 30см/11.81" рамо : 44см/17,32" Должина : 73см/28,74" големина : 2хл сад : 12 биста : 126см/49,61" должина на ракавот : 31см/12,20" рамо : 45см/17,72" должина : 74см/29,13" големина : 3хл сад : 14 биста : 132см/51,97" Должина на ракавот : 32см/12,60" РАМО : 46см/18,11" ДОЛЖИНА : 75см/29,53" големина : 4хл Сад : 16 Биста : 138см/54,33" должина на ракавот : 33см/12,99" рамо : 47см/18,50" Должина : 76см/29,92" големина : 5хл Сад : 18 Биста : 142см/55,91" должина на ракавот : 34см/13.39" Рамо : 48СМ/18.90" должина : 77см/30.31" дами летни врвови ; Дами Блузи и блузи. Женски врвови и Блузи Краток Ракав. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Блузи за жени ; Најдобри Подароци За Лето.

Најдобри понуди

Женска Качулка Со Качулка Со Цврста Боја Дуксер Со Долги ракави Секојдневни Врвови За Пуловер На Блуза Обновено
Женска Качулка Со Качулка Со Цврста Боја Дуксер Со Долги ракави Секојдневни Врвови За Пуловер На Блуза

Женски Еднобоен Дуксер Со Долги ракави Обичен Пуловер На Блуза Карактеристики : Обични Блузи, Печатени �

DEN 319.68
Женски Врвови Жени Мода Цвет Печатење О-Вратот Кратка Маица Лабава Блуза Врвот Кошула XL Црна Обновено
Женски Врвови Жени Мода Цвет Печатење О-Вратот Кратка Маица Лабава Блуза Врвот Кошула XL Црна

Жени Мода Цвет Печатење ОВратот Кратка Маица Лабава Блуза Врвот Кошула ве Молиме проверете Ја Табелата

DEN 287.84
Женски Блузи Блуза Жени Долги Ракави Обични Карирани Маици V-Вратот Модни Блузи Сини 3XL Обновено
Женски Блузи Блуза Жени Долги Ракави Обични Карирани Маици V-Вратот Модни Блузи Сини 3XL

Овој Моден Долг Ракав Врвната ткаенина е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен пад, Летен врв Со

DEN 1.00
Плус Големина Блузи За Жени Краток Ракав V-Вратот Летни Графички Отпечатоци Кошули М Обновено
Плус Големина Блузи За Жени Краток Ракав V-Вратот Летни Графички Отпечатоци Кошули М

Женска Мода Секојдневен Печатени VВратот Краток Ракав Врвот Блуза Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот

DEN 319.84
Женски Врвови Екипажот Вратот Дами Блуза Повик Солидна Лето Долги Ракави Мода Сина Л Обновено
Женски Врвови Екипажот Вратот Дами Блуза Повик Солидна Лето Долги Ракави Мода Сина Л

Овој Моден Долг Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Лете

DEN 2.33
Женски Врвови Печатена Блуза Со Кратки Ракави Обични Жени Топла Продажба В - Вратот Маичка Розова 2XL Обновено
Женски Врвови Печатена Блуза Со Кратки Ракави Обични Жени Топла Продажба В - Вратот Маичка Розова 2XL

Овој Моден Краток Ракав Врвната ткаенина е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен пад, Летен врв �

DEN 0.33
Женски Долги Ракави Обична Маица Лабава Широка Секојдневна Блуза Маица Со Џебови Црвена ХХЛ Обновено
Женски Блузи Блуза Печатени Краток Ракав Обичните Жени Мета Хенли Модни Летни Блузи Сина XL Обновено
Женски Блузи Блуза Печатени Краток Ракав Обичните Жени Мета Хенли Модни Летни Блузи Сина XL

Овој Моден Краток Ракав Врвната ткаенина е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен пад, Летен врв..

DEN 2.00
Женски Лето Краток Ракав Маица Повик Лабава Глуварче Печати Блуза Обновено
Женски Лето Краток Ракав Маица Повик Лабава Глуварче Печати Блуза

Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга.Клиентите се наши пријатели...

DEN 3.00
Свилен Врв За Жени V Вратот Долг Ракав Еднобојна Менуваат Блуза Кошула Блузи Морнарица М Обновено
Свилен Врв За Жени V Вратот Долг Ракав Еднобојна Менуваат Блуза Кошула Блузи Морнарица М

* Големина На ознака : SXL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат Ве молиме изберете ја то�

DEN 1.00