Колекција Сју крстот торба Од Миа К

Колекција Сју крстот торба Од Миа К

DEN 879.68

Обновено

Во магацинот.

Колекцијата на МКФ е воспоставена со квалитет и функционалност. Дизајн. Инспирирани од разновидната култура на глобално ниво, дизајнерите на МКФ се стремат да направат повеќе уникатни, стилски и безвременски парчиња кои ќе го надополнат вашиот личен стил. Функционалност. Мкф нуди широк спектар на комплементарни незаборавни парчиња кои ќе ја комплетираат вашата облека и ќе овозможат пристап до секојдневните потреби во движење. Карактеристика На торбата За Вкрстено Тело Сју : Лесна, компактна и практична, Чантата За Вкрстено Тело Сју е изработена од издржлив најлон габардин со веганска кожна облога. Отстранлив и прилагодлив ремен ви овозможува да го носите на три начини : на рамото, вкрстено тело или носено како спојка. Дизајн со луксузни украси со златен тон, Крстот Сју има украсен и отстранлив ремен за синџир. Крстот На Сју е торба со еден оддел и има затворање на горниот патент, за ваша безбедност. Внатре, постојат три кредитни картички слотови. Се одликува со еден џеб со патент напред и длабок џеб за лизгање одзади. Торбата Со Вкрстено Тело Сју ја има нашата метална плоча за Собирање миа К напред. Најлон габардин и веганска кожа. Златен тон хардвер. Мерења : 6 во L x 9in H x 2in W. прилагодливиот и отстранлив ремен за рамо се протега на 48in. Надворешни детали : заден длабок џеб за лизгање и џеб со патент напред. Внатрешни детали : три кредитна картичка слотови. Прицврстување со патент.

Најдобри понуди

Колекција Кенија Чанта Со Вкрстено Тело Од Миа к Обновено
Колекција Кенија Чанта Со Вкрстено Тело Од Миа к

Колекција На Мкф Кенија Чанта За Вкрстено Тело Од Миа К Кенискиот Крст е одлична секојдневна торба за во

DEN 879.84
Вог Облак Женски Чанти И Чанти Фау Крзно Кофа Торба Нејасни Врвот Рачка Крстот Торба За Дами Девојки Обновено
Вог Облак Женски Чанти И Чанти Фау Крзно Кофа Торба Нејасни Врвот Рачка Крстот Торба За Дами Девојки

Марка : Вог Облак Материјал : Напредно Вештачко Крзно,Нерѓосувачки Челик,Вештачка Кожа стп.Боја на произ

DEN 1262.08
Колекција Womenми Веганска Кожна Женска Торбичка, Стилска Чанта За Скитници од Миа К-Чоколадо Обновено
Колекција Womenми Веганска Кожна Женска Торбичка, Стилска Чанта За Скитници од Миа К-Чоколадо

● Нашата Торбичка заoteми е еднакви делови стилски и разумен Одликувајќи се со храбар синџир златен хард

DEN 1.00
Колекција Чанта За Торбичка Дакота Од Миа к Обновено
Колекција Чанта За Торбичка Дакота Од Миа к

Мкф Колекција Чанта За Чанти Дакота Од МИА К КАРАКТЕРИСТИКА : Нашата Торба За Чанти Дакота е еднакви дел�

DEN 3.00
Grianlook Дами Торба Торба Мулти Џебови Чанта Голем Капацитет Рамо Торби Патување Торба Крстот Чанта Црвено Обновено
Модни Жени Чиста Боја Пазувите Скитници Торби Врвот рачка Чанта Обновено
Модни Жени Чиста Боја Пазувите Скитници Торби Врвот рачка Чанта

Модни Жени Чиста Боја Рамо Пазувите Скитници Чанти Обичните Дами Патент Мала Чанта Врвот рачка чантаR Ф�

DEN 639.84
Колекција Женска Чанта За Вкрстено Тело, Голема Чанта За Кросовер од Миа К Обновено
Колекција Женска Чанта За Вкрстено Тело, Голема Чанта За Кросовер од Миа К

Колку едноставно, но елегантно Вкрстено Тело!! Запознајте Ја Мариета Таа Е М Потпис Од миа к.Од живописни

DEN 879.84
Колекција Фабиен Скитник Чанта Со Паричник Од Миа К Обновено
Колекција Фабиен Скитник Чанта Со Паричник Од Миа К

Мкф Колекција Фабиен Скитник Чанта Со Паричник Од Миа К Подигнете го вашиот стил со нашата извонредно и�

DEN 1.33
Мек Свет Големи Жени Со Платно Со Платно Со Прилагодлив Ремен За Рамо Обновено
Мек Свет Големи Жени Со Платно Со Платно Со Прилагодлив Ремен За Рамо

Ова лигаво платно скитник со акценти со навртки и прилагодлив ремен за рамо може да биде вашата следна д

DEN 1.67
Колекција Емерсин сачел-Морнарица Обновено
Колекција Емерсин сачел-Морнарица

ИЗВЕСТУВАЊЕ : оваа торба е дел од Колекцијата МКФ Од Миа К.и нема поврзаност со Миа Фароу...

DEN 1.00
Женски Чанти За Рамо Ватиран Вез Моден Конец Памучна Подлога Пазуви Торба Обновено
Женски Чанти За Рамо Ватиран Вез Моден Конец Памучна Подлога Пазуви Торба

Спецификација : Потекло : Континентална Кина Форма : Плоштад Главен Материјал : Полиестер Тип На Чанти : �

DEN 303.84