Ноила Женски Хеланки Еластични Половини Јога Панталони Долниот Дел На Половината Дами Џегинг Со Целосна должина Еднобојни Панталони Црна 2XL

Ноила Женски Хеланки Еластични Половини Јога Панталони Долниот Дел На Половината Дами Џегинг Со Целосна должина Еднобојни Панталони

DEN 0.67

Обновено

Во магацинот.

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Тренинг Панталони, Обични Јога Панталони, Женски Спортски Фитнес Трчање Хеланки Тип На Шема : Цврста Боја : Црвена, Виолетова, Црна, Бела, Портокалова, Зелена, Сина (По Избор)Големина : М, Л, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестерски Спандексваист : Висока Должина На Половината : Долга Сезона : Пролет, лето, aut, Fall, Зимаприлики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Карактеристика : висок струк, истегнување, тенок фит, основни фитнес панталони. нацртајте ги вашите работи со стил и додека доживувате највисоко ниво на удобност, помага поефикасно да ги истакнете колковите од праска, да изгледате многу модерно и посебно.2. Мека мазна ткаенина, дише, не гледа, симпатична и ласкава, супер истегнување и удобна, брзо сушење и отстранување на влага. 3. Јога панталоните дизајнирани со широк висок појас за подобра контрола на стомакот, ја нудат целата поддршка и компресија за стомакот и задникот да се вратат во својата форма. 4. Совршен за џогирање, трчање, теретана, фитнес, аеробик, пилатес, вежбање, јога, секаков вид тренинг, салон, танц или секојдневна употреба.Содржина на пакетот : 1 х Јога Панталони(други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Секојдневни Панталони, Јога Панталони Со Висок Струк, Фитнес За Вежбање Тесни Панталони за Нозе. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Женски Јога Панталони Со Висок Струк, Хеланки со Целосна должина, Долги Панталони За Трчање Во Спортска Сала, Долни Тренинзи За Танцување, Истегнување Џегинг. Прилики-Бодибилдинг, Фитнес, Пилатес, Одење, Кревање Тегови, Јога, Теретана, Тренинг, Трчање, Џогирање, Тренинг. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Најдобри понуди

Рејлун Дами Дно Еластични Половини Панталони Слаби Салон Модни Хулахопки Ретро Работа Џегингс Блу ХХЛ Обновено
Нема Граници Повлекување На Џуниори Со Среден Пораст Со Ребро Појас Обновено
Нема Граници Повлекување На Џуниори Со Среден Пораст Со Ребро Појас

Стилот на тексассредбихеланки е тука за да остане Со џегинг од Никакви Граници Овие слатки џеги имаат с�

DEN 319.20
Дами Јога Панталони Хеланки Со Висок Струк Дното За Печатење Со Букви Долги Панталони Трчање Џегинг Црн XL Обновено
Рок & Република Женски Тексас Р Треска Повлекување На Џегинг Обновено
Рок & Република Женски Тексас Р Треска Повлекување На Џегинг

Рок & Република Женски Тексас Rx Треска Повлечете На Jegging Овие Рок & Република Женски Тексас Rx Треска Повл�

DEN 2.67