Дуртебеуа Плетен Кардиган Џемпер Палто Плус Големина Џемпери Блуза Со Долги Ракави Женски Џемпери Од Кардиган

Дуртебеуа Плетен Кардиган Џемпер Палто Плус Големина Џемпери Блуза Со Долги Ракави Женски Џемпери Од Кардиган

DEN 561.60

Обновено

Во магацинот.

Изработени од висококвалитетни полиестерски и памучни материјали, меки, пријателски за кожата и дишат. Класичниот дизајн на Предниот Дел за Отворање е лесен за носење или за полетување. Класичен отворен преден дизајн, тенок обликување за сите типови на тело. Овие кардиган со отворен фронт е разумен начин да ја надополните вашата лесна облека, обезбедува дополнителна топлина, ве штити од сонце и ветер. Погоден за пролет, лето или aut. Црните и морнаричките цврсти бои никогаш не бледнеат мода и млади.Класичен кардиган блузи, тоа е доволно долго за покривање на плен. Совршено е со миди здолниште, блуза и слаби фармерки или хеланки и тежина што можете да ја носите дури и кога е малку потопло.Изгледа одлично со високи потпетици, чизми или облечени сандали секојдневно, погодно за секојдневна работа, секојдневно носење, шопинг, забава или какви било прилики.Стилски Кардигански Врвови кои виесакате да ја носите цела година. Најдобар подарок за себе, вашиот добар пријател, вашата мајка ! ! ! Карактеристики : плетен џемпер од кардиган за жени, зимски густ џемпер од кардиган, породилен џемпер кардиган, долг ракав, еластични ребрести манжетни, детален плетен кабел, отворен преден дел,дизајн на затворање на копчиња,под должината на колкот,ребрести полите,основен,џемпер од кардиган за момче,лабав, Стилски. Повод : секојдневен, забава, дом, канцеларија, запознавање, шопинг,одмор,училиште,пешачење,пикник, овие кардигани со копчиња ќе бидат задолжителни за вашата есенска и зимска гардероба! Тие се многу топло,и имаат повик-шик дизајн карактеристики.Практични и елегантни. Нивниот лабав и едноставен стил, секоја ваша Маица или елек може да биде нивниот најдобар партнер и ќе добиете многу комплименти. Нега на облека : машинско перење препорачано со торба за перење, машинско перење со слични бои; не избелувајте; висат да се исушат. Нашата визија е да им помогнеме на нашите клиенти да изберат посоодветни производи. Ве молиме слободно контактирајте не за какви било прашања во врска со производот.

Најдобри понуди

Витмона Женски Божиќ Симетрија Снегулка Печатење Жакард Плетени Долги Ракави Џемпер Врвот Обновено
Витмона Женски Божиќ Симетрија Снегулка Печатење Жакард Плетени Долги Ракави Џемпер Врвот

Карактеристики На Производот : Должина На Ракавот : Долг Ракав Деколте : Кружен Врат Материјал : Полиакр�

DEN 271.84
Единствени поволни цени испуштаат џемпер за влечење на лактот на лактот Обновено
Единствени поволни цени испуштаат џемпер за влечење на лактот на лактот

Женски капка рамо лактот мачка за лепенка за џемпери за џемпери Изградете ја вашата гардероба оваа сезо

DEN 2.00
Жените Вафли Плете Долг Ракав Страна Пресече Копчето Хенли Пуловер Скокач Џемпер Обновено
Жените Вафли Плете Долг Ракав Страна Пресече Копчето Хенли Пуловер Скокач Џемпер

Детали : * Големина На Ознака : S~2 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат Табела со голем

DEN 526.08
Kendall + Kylie Junior 'Fau Sherpa Core Sweatpants Обновено
Kendall + Kylie Junior 'Fau Sherpa Core Sweatpants

Кога времето повикува на дополнително пријатно, обидете се со џемперите на Кендал + Кајли, кои се со џемп

DEN 561.44
Со дизајн, женскиот џемпер на Аполо отворен предниот дел од кардиган со аспиратор Обновено
Со дизајн, женскиот џемпер на Аполо отворен предниот дел од кардиган со аспиратор

Слој на стил со овој пријатна кардиган од Дизајн Овој џемпер има забавен сезонски принт, отворен фронт и

DEN 527.84
фввитлих Бели Џемпери За Женски Џемпер Од Екипажот Обновено
фввитлих Бели Џемпери За Женски Џемпер Од Екипажот

Дуксери За Жени Половина Патент Женскаumn И Зима Нова Трикотажа Женски Колеџ Стил Дебели Мажи Зимски Џем�

DEN 0.67