Време и време на женски фустан за лизгање

Време и време на женски фустан за лизгање

DEN 240.00

Обновено

Во магацинот.

Ние сакаме време и лизгање на фустанот на Тру. Одликувајќи се со без напор, став за фрлање-на-и-одење, овој разноврсен фустан е идеален за летни денови (или ноќи), но исто така и слоеви убаво со џемпер за повеќе сезонски стил. Ременот за само-вратоврска и прилагодливите ленти обезбедуваат ласкаво и женско вклопување. Исклучиво на. Материјал : 100% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Должина : Миди фустан; 34 ”долг од центарот на грбот за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави со тенки, прилагодливи ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-Neckline; тенок, само-вратен појас; странични парчиња. Onенски лизгачки фустан од време и Tru.

Најдобри понуди

Fvwitlyh Летни Фустани Женска Чипка Без Ракави Линија Елегантен Вечерен Фустан За Забави Обновено
Fvwitlyh Летни Фустани Женска Чипка Без Ракави Линија Елегантен Вечерен Фустан За Забави

Фустани За Жени Секојдневен Летен Женски Летен Сатенски Миди Фустан Капа Ракав Вратоврска Половината Л

DEN 266.40
Модни Жени Гроздобер Долг Ракав Денот На Вљубените 1950 Тите Домаќинка Вечер Партија Матурска Облека Обновено
Модни Жени Гроздобер Долг Ракав Денот На Вљубените 1950 Тите Домаќинка Вечер Партија Матурска Облека

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см / 35.43" Половината : 75см / 29.53" Рамо : 41см / 16.14" Ракав : 95�

DEN 319.84
Женски Пролет Лето Модна Кошула Фустан Ревер Јака Долги Ракави Копче Предни Ремени Џебови Мини Краток Фустан Обновено
Gaiseeis Женска Мода Секојдневен Фустан Со Еднобоен Резервоар Без Ракави Зелен XL Обновено
Gaiseeis Женска Мода Секојдневен Фустан Со Еднобоен Резервоар Без Ракави Зелен XL

Женски Моден Секојдневен Фустан Со Цврста Боја Без Ракави ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини п

DEN 415.84
Клиренс Фустан Обновено
Клиренс Фустан

Женски Фустан Здолниште Плус Големина Фустан Фустан Со Кратки Ракави Над Коленото Фустан Секојдневен У

DEN 784.64
Време и време женски фустан без ракави на ракави Обновено
Време и време женски фустан без ракави на ракави

Овој фустан го прави сето тоа Без напор стилски со лесен, став за инаииодење, времето и фустанот без рака

DEN 335.68
Секси Женска Мода Печатен Кружен Врат Без Ракави Лабава Дами Неправилен Фустан Обновено
Секси Женска Мода Печатен Кружен Врат Без Ракави Лабава Дами Неправилен Фустан

Измијте ги одделно од другите бои за облека за прв пат, а потоа измијте ги Материјалот е лесен Големина :

DEN 291.52