Женски Фустан V Вратот Светки Печатени Без Грб Жени Пролет Фустани Дома Носат Улична Облека Слободно Време Облека Дами Облека

Женски Фустан V Вратот Светки Печатени Без Грб Жени Пролет Фустани Дома Носат Улична Облека Слободно Време Облека Дами Облека

DEN 3.00

Обновено

Во магацинот.

Големина : S Биста : 76cm/29.92" Половината : 58cm/22.83" Должина : 158cm/62.20" Големина : M Биста : 80cm/31.50" Половината : 62cm/24.41" Должина : 159cm/62.60" Големина : L Биста : 84cm/33.07" Половината : 66cm/25.98" Должина : 160см/62.99" големина : xl Биста : 88см/34.65" Половината : 70см/27.56" должина : 161см/63.39" инструкции за перење : машина за перење, миење раце ладно, суво на воздух, ниско Железо доколку е потребно.Фустан Создава Прекрасен Облека Носат За Пролет, Лето И Fall, Костуми За Секојдневно, Датум, Партија, Плажа, Одмор, Свадба, Коктел Итн. Појавување : овој фустан во комбинација со некои слатки сандали или дрзок пар потпетици за вкусен и женствен изглед! направете фустанот да ја истакне авангардната текстура.Миди фустанот течеше и трепереше зад вас кога одевте. Ткаенината за летен фустан е доволно воздушна и кул, во лето, додека шетате на плажа, можете да почувствувате како ладниот морски ветер лесно го дува летниот фустан. Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете 0,5-1 Инчна Разлика Поради Рачно Мерење.(1 Инч = 2,61 См) ; Различни Поставки На Мониторот Значат Дека Боите Може Малку Да Се Разликуваат. Прилика и Совпаѓање : во комбинација со чизми до глужд, фустанот обезбедува лежерност, носен со пумпи станува елегантен и со убави чевли со врвки добро сте облечени за на Плажа, На Отворено, Забава, Коктел, Секојдневно Секојдневно, Одмор, Свадба, Клуб, Запознавање, Особено кога времето е убаво, одлично е забавно надвор со овој летен фустан. Можете да спарите Високи потпетици и Стилска торба со неа, ќе се појави поинаков прекрасен изглед. Убав фустан за секојдневен, свадба, забава, одмор, улична облека, коктел, секојдневен живот. Овој разноврсен и ласкав фустан лесно преминува од ден во ноќ. Многу е удобно да се носи како летен фустан или да се смрека со фенси накит за да биде работен фустан. Тоа може да биде или лежерно или пооблечено, доволно удобно за носење наоколу правејќи работи или што и да е. Ќе биде лесно да се облече ова на многу начини/различни сезони, Убаво за пролет или лето. Како Божиќ, Роденден, Благодарност, Нова Година Одлични Подароци За Семејства, Сопруга, Девојка, Пријатели итн.

Најдобри понуди

Женски Пролет Лето Модна Кошула Фустан Ревер Јака Долги Ракави Копче Предни Ремени Џебови Мини Краток Фустан Обновено
Фустан за покривање со убав дрес на Aquaguard Crosserse V -Neck - пакет Обновено
Фустан за покривање со убав дрес на Aquaguard Crosserse V -Neck - пакет

Доволно случајно за да се носи како прикривање на плажа или да се спари овој фустан со страшни сандали и

DEN 3.33
иопко џемпер фустан за жениumn и зима в врат с тенок тенок фустан топол џемпер фустан со долги ракави за жени Обновено
Женски Мода Секојдневен Секси Печатени V Вратот Прилагодливи Ремени Линија Фустан Сина XXXL Обновено
Женски Мода Секојдневен Секси Печатени V Вратот Прилагодливи Ремени Линија Фустан Сина XXXL

Женска Мода Секојдневен Секси Печатени V Вратот Прилагодливи Ремени Линија Фустанопис1.Материјал : женс

DEN 3.00
Ојанг Женски В-Вратот А-Линија Партија Обичен Фустан Обновено
Ојанг Женски В-Вратот А-Линија Партија Обичен Фустан

Опис : Боја : Светло Сина / Теал / Вино Црвена / Темно Сина / Црвена / Сива / Розова Црвена / Црна / Темно Зелен�

DEN 447.84
Обичен Цврст Оглавник Бодикон Фустан Без Ракави Каки Обновено
Обичен Цврст Оглавник Бодикон Фустан Без Ракави Каки

Обичен Обичен Оглавник Без Ракави Каки Женски Фустани Ситни Л (8 / 10) Ограничени Количини, Ексклузивно за

DEN 495.84
Бешита Жени О-Вратот Прачка Без Ракави Шлиц Печатење Лабава Повик Долги Фустани Обновено
Бешита Жени О-Вратот Прачка Без Ракави Шлиц Печатење Лабава Повик Долги Фустани

Големина Шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см / 34.65" Должина : 125см / 49.21" Големина : �

DEN 3.33