Плејте Час Странично И Назад Измазнување Безжичен Градник Голи 46д женски

Плејте Час Странично И Назад Измазнување Безжичен Градник Голи 46д женски

DEN 1.33

Обновено

Во магацинот.

ОВОЈ ГРАДНИК ГО ИМА ТВОЈОТ ГРБ - И СТРАНИ го слушаме од жените насекаде. Сакате помазен изглед под облеката. Дизајниран да ја исфрли испакнатоста, Овој Безжичен градник Playtex Од 18 Часа користи технологија за фузија на ткаенина за странично и задно измазнување што го баравте. Беспрекорните чаши од 2 слоја исчезнуваат за изглед без шоу дури и под најлепливата облека. И додека изгледате добро, и вие ќе се чувствувате добро - благодарение на амортизираните, нелизгачки ремени, извонредната потпора без жиците и ладењето на ткаенината што ја отстранува влагата. КАЖЕТЕ ЗБОГУМ на технологијата на ткаенина СО ИСПАКНАТОСТ-Фузија ги измазнува грбот и страните. МАЗНИ и СВИЛЕНИ - Беспрекорни чаши исчезнуваат под маици и други прилепени врвови. Систем trusupport® - 4-насочниот систем За Поддршка на Tru SUPPORT обезбедува повисоки страни за контрола на испакнатост, пополни чаши за природно обликување, пошироки, амортизирани ремени за целодневна леснотија и помазен грб за подобрена стабилност, со дополнителна странична и задна поддршка. ВРВЕН ПОДДРШКА-Потпис М-Рамка за се чувствуваат добро поддршка без жици. ЧУВАЈТЕ ја вашата кул-Кул comfort® ткаенината ја отстранува влагата за да се чувствувате свежо, ладно и удобно цел ден. АМОРТИЗИРАНИ РЕМЕНИ ЗА УДОБНОСТ-ремените што не се лизгаат се амортизираат за да помогнат во ублажување на притисокот на рамото. РАЧНО ПЕРЕЊЕ-Playtex препорачува миење на вашиот безжичен градник во ладна вода за да ја зачувате ткаенината и да заштедите енергија. ; големина на чаша : Д; големина на лента : 46 беспрекорен, лесно обложен градник за мазнење на грбот без жица. Trusupport 4-насочен систем за поддршка решава соодветни грижи. Повисоки страни и заоблени чаши за сигурно покривање. Амортизираните ремени за удобност го ублажуваат притисокот на рамото. Поширок, помазен грб за стабилност без возење. Ремените што се прилагодуваат наназад, блиску поставени нема да се лизгаат. 2-4 редови прилагодлива кука (2) пополни чаши за природна форма; (3) пошироки ремени за удобност; и (4) помазен грб за стабилност. Препорачано Миење Пред Носење. Помеѓу големини? Ви предлагаме да ја зголемите големината.

Најдобри понуди

Wingslove Женски Целосна Покриеност Плус Големина Градник Безжичен Минимизатор Градник, Злато 46D Обновено
Wingslove Женски Целосна Покриеност Плус Големина Градник Безжичен Минимизатор Градник, Злато 46D

Слоган на крилјатада бидеме ние Вингслав е инспириран од љубовта кон долна облека и желбата да внесе уб�

DEN 3.00
Бали Цвет Бали Долна Жица Градник Удобност-У Целосна Покриеност Рамка Удобно Лифт 0180 Обновено
Бали Цвет Бали Долна Жица Градник Удобност-У Целосна Покриеност Рамка Удобно Лифт 0180

Бали Цвет Долна Жица е еден од нашите најпродавани градници! Целосната рамка помага да се обезбеди подд�

DEN 319.04
Гламуризирајте Целосна Фигура Плус Големина Магичен Лифт Оригинална Поддршка Градник Безжичен 1000 Обновено
Гламуризирајте Целосна Фигура Плус Големина Магичен Лифт Оригинална Поддршка Градник Безжичен 1000

Нашиот најпродаван дизајн на градник со плус големина ја поддржува новата височина со амортизирана кон

DEN 696.00
Wynette by Valmont Crossover Crossover Crossover Crossover Обновено
Wynette by Valmont Crossover Crossover Crossover Crossover

Везените чаши од чипка и лесно поставените панели за поддршка создаваат форма во оваа Wynette од градниот г

DEN 720.00
Бијасо Женски Породилен Градник Предна Тока Собирање На Долна Облека Против доделување Доење Л Обновено
Бијасо Женски Породилен Градник Предна Тока Собирање На Долна Облека Против доделување Доење Л

●Меки И Растегливи ● овие лесни контурни чаши со целосна покривка обезбедуваат обликување и поддршка..

DEN 0.67
Ханес Оригинали Женска Тркачка Бралета, Памук За Истегнување Што Дише, 2-Пакет, Стил MHO101 Обновено
Ханес Оригинали Женска Тркачка Бралета, Памук За Истегнување Што Дише, 2-Пакет, Стил MHO101

ОСНОВИ КОИ СЕ ДАЛЕКУ ОД БАЗИКА стилска колекција на кул, модерни основни работи дизајнирани за удобност

DEN 319.04
Womenенска женска целосна покриеност чиста мрежа нелиран градник, големини од 34C до 42DD Обновено
Womenенска женска целосна покриеност чиста мрежа нелиран градник, големини од 34C до 42DD

Запознајте го oyојспун Радосен нов спин на тајните богатства Исклучиво на Целата поддршка, ниту еден од �

DEN 335.84
Wynette by Valmont Lace Cossover градник Обновено
Wynette by Valmont Lace Cossover градник

Овој градник има везени чаши од чипка и лесно залепени панели за поддршка на дното во чаши за додадена ф�

DEN 0.67
Играчкасмешни Жени Без Прерамки Прилагодување Без Лизгање Фустан Градник Обновено
Играчкасмешни Жени Без Прерамки Прилагодување Без Лизгање Фустан Градник

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач Очекуваната испорака е 1015 дена.Со

DEN 319.84
Суета Фер Женска Убавина Назад Маица Градник Стил-76345 Обновено
Суета Фер Женска Убавина Назад Маица Градник Стил-76345

Венити фер градниците и гаќичките се дизајнирани да одговараат на потребите на секоја жена Познати по ф

DEN 3.33