Mellуни светски жени големи крцкави кожни сакели со двојно затворање на поштенски патенти

Mellуни светски жени големи крцкави кожни сакели со двојно затворање на поштенски патенти

DEN 655.84

Обновено

Во магацинот.

Прекрасните текстури и тонскиот контраст додаваат на обичната елеганција на оваа торба за потписи, во која има двојни рачки, опционална лента за рамо и простран ентериер за секојдневна погодност. Mellубиво светски жени големи крцкави кожни сакели со двојно затворање на зип. Димензии : 17 "(l) x 5" (w) x 10.5 "(ч). Должина на капнување на каишот на вкрстените страни : 22". Должина на рачката : 8 ”. Карактеристики : Еден ентериер џеб за патент и два џебови за внатрешни работи. Еден задниот надворешен патент џеб. Еден отстранлив тасел декор. Затворање и материјал : Затворање на патент. Висококвалитетна веганска кожа одобрена од ПЕТА . Два начина за носење : Обичен и моден крст / сачер . пригода : Можете да ја користите кога излегувате, да купувате, да патувате или да одите на забави. Совршен подарок за сакана, пријатели, родители, ќерка, девојка, Денот на в Valentубените, роденден, Денот на мајката, Нова Година, Денот на благодарноста, Божиќ итн. За брендот : Mellow World е бренд за додатоци за вегански кожени вегани. Ние сакаме нашите корисници на „Светски свет“ гордо ги држат чантите знаејќи дека ниту едно животно не им е повредено. Ние сме поттикнати да создаваме луксузни вегански додатоци кои не само што користат високо квалитетни материјали, туку и прават посебна изјава за мода напред.

Најдобри понуди

Без граници за кожен ланд Обновено
Без граници за кожен ланд

Овој сопственик на картички од ленти од без граници е погоден за носење на сите ваши картички што мора д�

DEN 2.00
Виолетова Реј Womenенски ткаен тројно влегување во јаглен од чантата Логан Сатчел Обновено
Виолетова Реј Womenенски ткаен тројно влегување во јаглен од чантата Логан Сатчел

Виолетова Реј Womenенски ткаен тројно влегување во Логан Сатчел кажете здраво на вашиот нов омилен садче!

DEN 719.84
Колекција Women'sенски од Миа К. eralералдин ватиран торба за крстосници на гласникот Обновено
Колекција Women'sенски од Миа К. eralералдин ватиран торба за крстосници на гласникот

Колекција MKF Geraldine ватирана чанта за крстосници од страна на Mia K Материјал : Направено од висококвалитет�

DEN 1.00
Колекција Нора Кроко Сатчел од Миа К Обновено
Колекција Нора Кроко Сатчел од Миа К

Колекцијата MKF е основана со квалитет и функционалност Дизајн инспириран од разновидната култура на гл�

DEN 1.33
Angенска женска палија веганска кожа сачер чанта Обновено
Angенска женска палија веганска кожа сачер чанта

Направено во стабилна, структурирана силуета од висококвалитетна веганска кожа, оваа садрамо со рамо с�

DEN 2.67
Кејти мини торба за корпи Обновено
Кејти мини торба за корпи

Кејти мини корпа Супер симпатична мини корпа има големи громи и тркалезна тока на лентата за рамо Овој �

DEN 1.67
Колекција Women'sенска од Миа К. Кендра Кросбој торба Обновено
Колекција Women'sенска од Миа К. Кендра Кросбој торба

Колекцијата MKF Candra Crossbody Handbag By Mia K Известување : Оваа дизајнерска торба е дел од колекцијата MKF од Миа К...

DEN 3.33
Луксузна лесна средна дама со торбичка со мав Обновено
Луксузна лесна средна дама со торбичка со мав

Мода напред торба со крстосници! Делуксот ја претставува колекцијата на торби со вкрстено тело...

DEN 0.67
Исечете го спојката за крзно од Fau Fau со рачка на ланец, црна Обновено
Исечете го спојката за крзно од Fau Fau со рачка на ланец, црна

Тоа е силуета од моментот, спојката со крзно од лажичка има шик облик и лесно магнетно затворање што е за

DEN 2.00
Minенски мини витез сачер Обновено
Minенски мини витез сачер

Оваа чанта за жени на Georgeорџ Minightly Satchel е дефинитивно изјава за додавање на која било облека Со структури

DEN 2.00
Колекција од МИА К. Кали Сачел чанта Обновено
Колекција од МИА К. Кали Сачел чанта

Забелешка : Овој производ е дел од колекцијата MKF од Миа К и нема поврзаност со Миа Фароу направена од вис

DEN 719.84
Luv Бетси од Бетси nsонсон женски Кинли Сачер сива чанта Обновено
Luv Бетси од Бетси nsонсон женски Кинли Сачер сива чанта

Оваа ватирана сателит од Лув Бетси од Бетси nsонсон е одличен додаток на секоја облека...

DEN 3.33
Без граници женски карго прашка Обновено
Без граници женски карго прашка

Модерно преземање на класичен ранец, без граници за граници што ве одржува организирани додека сте во д�

DEN 386.56
Колекција Хавана Телефонска торбичка од Миа К. Фароу Обновено
Колекција Хавана Телефонска торбичка од Миа К. Фароу

Овие дизајнерски телефонски торбички се дел од колекцијата MKF од Миа К Фароу, тие се произведени од висо�

DEN 719.84
Minенски мини сачер мини витез чанта Обновено
Minенски мини сачер мини витез чанта

Cantsенска женска факс кожа мини чанта Карактеристики : Двојни рачки, затворање на магнетско прицврстувањ

DEN 1.33