Унди Јакни За Жени, Модни Жени Со Долги Ракави Отворен Преден Краток Кардиган Јакна Со Патент Врвни Зимски Палта Божиќни Подароци За Жени

Унди Јакни За Жени, Модни Жени Со Долги Ракави Отворен Преден Краток Кардиган Јакна Со Патент Врвни Зимски Палта Божиќни Подароци

DEN 2.33

Обновено

Во магацинот.

Модни Жени Со Долги Ракави Отворен Преден Краток Кардиган Патент Јакна Палто Врвни Карактеристики : 1.Карактеристики : Обични Врвови ,Врв За Печатење,Краток Ракав, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна и Пролетна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер. лесен мек и удобен.3.Повеќе секси и привлечни за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информација за производот : Сезона : Есен/Пролет/Summer Gender : Жените Повод : Случајни,Daliy Material : Полиестер Стил : Случајни,Fashion Length : Редовна Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува Она што ќе добиете : 1 PC Жените Врвот со Големина : XLНАС : 10велика БРИТАНИЈА : 12ЕВРА : 38Биста : 100cm/39.37"Ракав : 57cm/22.44"Должина : 50cm/19.69". Големина : XXLНАС : 12велика БРИТАНИЈА : 14ЕВРА : 40Биста : 104cm/40.94"Ракав : 58cm/22.83"Должина : 51cm/20.08". Големина : XXXLНАС : 14велика БРИТАНИЈА : 16ЕВРА : 42Биста : 108cm/42.52"Ракав : 59cm/23.23"Должина : 52cm/20.47". Големина : XXXXLНАС : 16велика БРИТАНИЈА : 18ЕВРА : 44Биста : 112cm/44.09"Ракав : 60cm/23.62"Должина : 53cm/20.87". Големина : XXXXXLНАС : 18велика БРИТАНИЈА : 20ЕВРА : 46Биста : 116cm/45.67"Ракав : 61cm/24.02"Должина : 54cm/21.26" Јакни за Жените. Зимски Палта. Џемпери За Жени. Подароци За Жени. Божиќни Подароци.

Најдобри понуди

Јакни За Жени Лабава О Патент За Вратот Долг Ракав Класичен Градиент Печатење Секојдневни Џебови Врвови Обновено
симоидни Женски Палта И Јакни-Дами Топла Јакна Зимска Цврста Јака Надолу Јака Ламбсву Надворешна Облека БЕЖ ХХХЛ Обновено
Tejiojio Палта Клиренс Жени Дами Солидна Јакна Јака Долга Ракав Палто Надворешна Облека Блејзер Обновено
Tejiojio Палта Клиренс Жени Дами Солидна Јакна Јака Долга Ракав Палто Надворешна Облека Блејзер

Женски Дами Цврста Јакна Со Јака Со Долги Ракави Палто Блејзер Карактеристики : изработен е од висококв�

DEN 399.84
Big Bealse Peacaut Peaco Peake Обновено
Big Bealse Peacaut Peaco Peake

Класичниот наутички стил на Биг Чил прави бранови Овој Peacaat со двојно гради располага со појас на полови

DEN 524.80