Ханас Женски Врвни Модни Летни Женски Маици Персонализирани Симпатични Печатени Кратки Ракави V-Вратот Врвот Работа Униформа Џеб Блузи Топла Розова С

Ханас Женски Врвни Модни Летни Женски Маици Персонализирани Симпатични Печатени Кратки Ракави V-Вратот Врвот Работа Униформа

DEN 2.67

Обновено

Во магацинот.

Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 20cm/7.87" Должина : 70cm/27.56" Големина : M Биста : 106cm/41.73" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 21cm/8.27" Должина : 71cm/27.95" Големина : L Биста : 112см/44.09" рамо : 48см/18.90" ракав : 22см/8.66" должина : 72см/28.35" големина : xl биста : 118см/46.46" рамо : 50см/19.69" ракав : 23см/9.06" должина : 73см/28.74" големина : ххл Биста : 124см/48.82" рамо : 52cm/20.47" ракав : 24cm/9.45" должина : 74cm/29.13" големина : xxxl биста : 130cm/51.18" рамо : 54cm/21.26" ракав : 25cm/9.84" должина : 75cm/29.53" големина : xxxxl Биста : 142cm/55.91" рамо : 56cm/22.05" ракав : 26cm/10.24" должина : 76cm/29.92" големина : xxxxl биста : 152cm/59.84" рамо : 58cm/22.83" ракав : 27cm/10.63" должина : 77cm/30.31" женски маици Персонализирани слатки печати Краток ракав v-вратот врвот работа униформа Џеб Врвови1.Материјал : ова лето врвовите за жени се изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни и дише, и е кул за носење во текот на летото. Се разбира, има и карактеристики за брзо сушење, лесно се менува миењето.2.Дизајн : овој врв има по еден џеб од секоја страна, доволно за секојдневна употреба и можете да ги користите за држење на телефонот, клучевите, картичките, пенкалата итн. Има лабаво вклопување во целина и е удобен за носење.3.Појавување : овој врв ќе стане разноврсна ставка во вашиот плакар, можете со спорт некои, сандали, високи потпетици. Можете исто така со бејзбол капа, капа за сонце, капа за плажа итн.4.Прилика : овој врв е погоден за сите прилики, на пример, забава, одмор, работа, датум, училиште5.Овој фустан може да се подари на вашата сопруга, пријатели, соученици, мајка, сестри, тие ќе бидат многу среќни да го добијат овој врв, се разбира, исто така можете да си дадете, ќе ви се допадне!Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : Врвови Од 1 ПАРЧЕ .. [Уреди / уреди извор] класичната силуета останува актуелна и кул со отпечатоци. Карактеристики Со Малку Подлабоко V-Деколте, Додавајќи Чувство на Симпатичен и Женски Допир. ●Прилики}Носете го овој фустан на секојдневно вечерно излегување на пијалоци со пријателите, шминкање и шминкање, на забава за дипломирање и пешачење на плажа итн. Тие се доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа. Изгледа шармантно со очила за сонце, сандали и накит во лето и тексас јакна или секојдневен капут на fall. Тоа стана вашиот одат на облека секој ден за она што го правите. Перење-Ослободете ги рацете. Можете безбедно да го фрлите во машината за перење без да се грижите за деформација и намалување. ●Големина●Внимателно споредете ја табелата со големини, а потоа изберете го производот што ви одговара.

Најдобри понуди

Leylayray Блузи За Жени Жени Мода Секојдневен Летен Круг Вратот Краток Ракав Печатени Врвови Блуза Каки Л Обновено
Leylayray Блузи За Жени Жени Мода Секојдневен Летен Круг Вратот Краток Ракав Печатени Врвови Блуза Каки Л

Leylayray Блузи За Жени Жени Мода Повик Лето Круг Вратот Краток Ракав Печатени Врвови Блуза Вино,Сина,Црна,С�

DEN 287.84
Клиренс Кошула За Жени Летни Исечени Ракави Тркалезен Врат Памучна Линија Лабава Кошула Блуза Морнарица Обновено
Женски Печатење V - Вратот Надвор Од Рамото Цветни Елек Врвот Стилски Резервоар Обновено
Женски Печатење V - Вратот Надвор Од Рамото Цветни Елек Врвот Стилски Резервоар

Женски Печатење V Вратот Надвор Од Рамото Цветни Елек Врвот Стилски Резервоар Материјал : полиестер...

DEN 2.67
Маица Dyfzdhu За Женски Обични Долги Ракави V Печатење На Вратот Плисирани Поштенски Блуза Кошули Обновено
Маица Dyfzdhu За Женски Обични Долги Ракави V Печатење На Вратот Плисирани Поштенски Блуза Кошули

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" ракав : 58cm / 22.83" Должина : 71cm / 27.95" Големина : M Биста : 100cm / 39.37" Ракав : 59cm / 23.23" Долж

DEN 319.84
Женски Врвови Женска Мода Обичен V-Вратот Лабава Плисирана Цврста Боја Со Кратки Ракави XL Обновено
Женски Врвови Женска Мода Обичен V-Вратот Лабава Плисирана Цврста Боја Со Кратки Ракави XL

UDAXB Жените Блузи Женска Мода Повик VВратот Лабава Плисирани Еднобојни Кратки Ракави Врвот Ве молиме, Не �

DEN 287.84
Аокси Жени Обични Чипка Половина Ракавv - Вратот Патент Шупливи Маица Блуза Блузи Црна Обновено
Аокси Жени Обични Чипка Половина Ракавv - Вратот Патент Шупливи Маица Блуза Блузи Црна

Жените Секојдневен Чипка Половина Ракавv Вратот Патент Шупливи Маица Блуза Блузаповеќе ве Молиме про�

DEN 335.84
Маицата Pioneer Woman со кратки ракави 2-пакет Обновено
Маицата Pioneer Woman со кратки ракави 2-пакет

Потпис на цветни отпечатоци и дизајн на вратот со Vвратот ги истакнуваат овие женски врвови од пионерск�

DEN 271.84
CaComMARK PI Блузи За Жени Дозвола Женско Лето Лежерна Блуза Без Ракави V Вратот Блузи Маица Елек Виолетова Обновено
CaComMARK PI Блузи За Жени Дозвола Женско Лето Лежерна Блуза Без Ракави V Вратот Блузи Маица Елек Виолетова

Женска Летна Лежерна Блуза Без Ракави V Врвови На Вратот Маица Елек За Women Features : 1.It изработен е од високо�

DEN 223.84
Ханас Жените Летни Кошули Краток Ракав Копче V-Вратот Повик Лабава Кошули Мода Секојдневен Блуза Со Џебови Обновено
Исечете го женското тело без ракави со ребрести бои за боја, големини XS-2x Обновено
Исечете го женското тело без ракави со ребрести бои за боја, големини XS-2x

Дали сте се сопнале на врвот без ракави и мислевте дека е толку убаво парче, но цената е излез од вашиот б

DEN 0.67
Време и време женско капка рамо сурова маица Обновено
Време и време женско капка рамо сурова маица

Време е, па ажурирајте ги вашите основи со времето и суровата маица на TRU Едноставно, но сепак стилски, ов

DEN 3.00