Клиренс Кошула За Жени Летни Исечени Ракави Тркалезен Врат Памучна Линија Лабава Кошула Блуза Морнарица

Клиренс Кошула За Жени Летни Исечени Ракави Тркалезен Врат Памучна Линија Лабава Кошула Блуза Морнарица

DEN 431.84

Обновено

Во магацинот.

ИРОИНИД Клиренс Кошула За Жени Летни Исечени Ракави Кружен Врат Памучна Линија Лабава Кошула Блуза Морнарица Карактеристики : 1. Модни женски врвови.2.Дизајнот со кружен врат ве прави попривлечни.3. Високо квалитетно производство.4. Постојат модерни blouse.5.It многу мода и да ве направи толку убавина.Материјал : памучна постелнина повод : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : машинско перење сезона : пролет, лето ,umn Добар квалитет и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Дише, висококвалитетна, цврста ткаенина. Многу удобно за носење. Овие класични врвови се доволно разноврсни за викенд, одмор или кој било ден. Модерен дизајн и извонредна изработка го прават ова врвови вашиот најдобар избор. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 108см/42.52 "Рамо до ракав : 47см/18.50" Должина : 71см/27.95 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 112см/44.09 "Рамо до ракав : 48см/18.90" Должина : 72см/28.35 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 116см/45.67 "Рамо до ракав : 49см/19.29" Должина : 73см/28.74 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 120см/47.24 "Рамо до ракав : 50см/19.69" Должина : 74см/29.13 " Големина : ХХЛ Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 124cm/48.82 "Рамо до ракав : 51cm/20.08" Должина : 75cm/29.53 " Големина : XXXL Големина. : 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 128cm/50.39 "Рамо до ракав : 52cm/20.47" Должина : 76cm/29.92 " Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 132cm/51.97 "Рамо до ракав : 53cm/20.87" Должина : 77cm/30.31 " Големина : XXXXL Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 136cm/53.54 "Рамо до ракав : 54cm/21.26 "Должина : 78cm/30.71". бела маица. бели возбудливи врвови за жени. бела кошула од корсет. резервоарот врвови жени.

Најдобри понуди

Маица Dyfzdhu За Женски Обични Долги Ракави V Печатење На Вратот Плисирани Поштенски Блуза Кошули Обновено
Маица Dyfzdhu За Женски Обични Долги Ракави V Печатење На Вратот Плисирани Поштенски Блуза Кошули

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" ракав : 58cm / 22.83" Должина : 71cm / 27.95" Големина : M Биста : 100cm / 39.37" Ракав : 59cm / 23.23" Долж

DEN 319.84
Женски Врат На Екипажот Секојдневен Божиќен Графички Дуксер Со Долги Ракави Блуза Женска Облека Обновено
Женски Врат На Екипажот Секојдневен Божиќен Графички Дуксер Со Долги Ракави Блуза Женска Облека

Женска Мода Со Кружен Врат Секојдневен Дуксер Со Божиќен Принт Со Долги Ракави Блуза Карактеристики : О�

DEN 2.67
Женски Врвови Женска Мода Обичен V-Вратот Лабава Плисирана Цврста Боја Со Кратки Ракави XL Обновено
Мек слез Женска Еднобојна Патент В - Вратот Блуза Маица Краток Ракав Лабава Туника Врвот Со Предниот Џеб Обновено
Дуксери За Жени И Тинејџерки Паѓаат Облека Секојдневен Пуловер Врвови Долги Ракави Копче Надолу Дуксери Со Џеб Обновено