14к Жолто Злато Искра Сече Удобност Тротоарот Синџир Со Јастог Затворач Нараквица Накит Подароци За Жени

14к Жолто Злато Искра Сече Удобност Тротоарот Синџир Со Јастог Затворач Нараквица Накит Подароци За Жени

DEN 639.68

Обновено

Во магацинот.

14к Жолто Злато 5,7 мм Синџир За Удобност На Тротоарот Со Јастог Затворач Нараквица-8,5 Инчи - 7,6 Грама Во 14к жолто Злато - бесплатен подарок - подготвен кутија за накит добредојдовте На Накит Веб Фини Подароци за Накит; 14к нараквици во жолто злато ; Хипоалергично ; Никел бесплатно 14к Жолто Злато 5,7 мм Искра Намалување На Удобноста Тротоарот синџир Со Јастог затворач Нараквица 8,5 Инчен Накит Подароци За Жени. ● Совршен подарок за мама тато баба ќерка сестра или нана За неговата или нејзината годишнина Роденден Божиќ денот на Вљубените свадба лилјак мицва доаѓа подарок подготвен во кутија за накит. ● Убав накит за жени и мажи изработен со цврсти метали со печат 10к 14к жолто злато бело злато или 925 сребро. За ваше целосно задоволство ви нудиме 45-дневна гаранција за враќање на парите.

Најдобри понуди

1. Кт Брилијантен Тркалезен Крој Симулиран Син Сафир 14к Жолт Златен Пасијанс Прстен СЗ 4.5 Обновено
1. Кт Брилијантен Тркалезен Крој Симулиран Син Сафир 14к Жолт Златен Пасијанс Прстен СЗ 4.5

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

DEN 10303.68
10к Жолто Злато Круг Дијамант Кластер Ветување Прстен Cttw Обновено
10к Жолто Злато Круг Дијамант Кластер Ветување Прстен Cttw

Тип на Благороден Метал : 10кт Жолто Злато Прибл Грам Тежина : 1.25 Вкупно Скапоцен Камен Карат Тежина : 1 / 10 �

DEN 10527.52
3. Кт Брилијантен Принцеза Сече Симулирани Сини Сафир 14к Жолто Злато Пасијанс Со Акценти Три-Камен Прстен СЗ 5 Обновено
2. Кт Брилијантен Овален Пресечен Јасен Симулиран Дијамант 18к Жолт Златен Пасијанс Со Акценти Прстен сз 4.25 Обновено
Мијабела Бебе слатководно култивиран бисер 10kt жолт златен сет на ѓердан, нараквица и обетки Обновено
Мијабела Бебе слатководно култивиран бисер 10kt жолт златен сет на ѓердан, нараквица и обетки

Направете стилска и деликатна изјава со овој сет на beberирн од бисери од мијабела, со сет на ѓердан, обетк�

DEN 1120.00
Карина Б Сафир Бенд Во Кт Жолто Злато Големина Женски Возрасни Обновено
Карина Б Сафир Бенд Во Кт Жолто Злато Големина Женски Возрасни

Импресивната Карина Б Сафир Бенд, достапна во голем број метали, вклучувајќи 18 Кт Жолто Злато, 18 Кт Жолто

DEN 3.00
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Наклон На Работ Удобност Одговара На Големината На Лентата 12,5 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Наклон На Работ Удобност Одговара На Големината На Лентата 12,5

Изработен во топло 10 каратно жолто злато, овој свадбен бенд е надворешна прослава на вашата љубовна пос�

DEN 2879.84
1. Кт Брилијантно Тркалезно Сечење Природно Небесно Сино Топаз 18к Жолто Злато Вечност Бенд сз 6 Обновено
1. Кт Брилијантно Тркалезно Сечење Природно Небесно Сино Топаз 18к Жолто Злато Вечност Бенд сз 6

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

DEN 10623.68
Екстел Голем 14к Патрон Свети Антониј Медал Приврзок Шарм, Направен Во САД Обновено
Екстел Голем 14к Патрон Свети Антониј Медал Приврзок Шарм, Направен Во САД

Ова 14к Жолто Злато свети Антониј мери 1,2 х 0,9 инчи Свети Антониј Падовски бил португалски католички свеш�

DEN 2.00
10к Жолто Злато Кафеав Дијамантски Цвет Кластер Невестински Прстен Cttw Обновено
10к Жолто Злато Кафеав Дијамантски Цвет Кластер Невестински Прстен Cttw

Тип на Благороден Метал : 10кт Жолто Злато Прибл Грам Тежина : 2.87 Вкупно Скапоцен Камен Карат Тежина : 1 / 2 П

DEN 0.67
10к Жолто Злато Крст Шарм - . Грамови-Мери 18х Широк Обновено
10к Жолто Злато Крст Шарм - . Грамови-Мери 18х Широк

10к Жолто Злато Крст Шарм .6 Грама Во 10к Жолто Злато Атрибути На Производот : Цврста ИскраИсечена ПОЛИР�

DEN 0.67
2. Кт Брилијантен Сјаен Пресечен Симулиран Дијамант 18к Жолт Златен Пасијанс ПРСТЕН СЗ 10 Обновено
2. Кт Брилијантен Сјаен Пресечен Симулиран Дијамант 18к Жолт Златен Пасијанс ПРСТЕН СЗ 10

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

DEN 11983.68
14к Жолто Злато ЛТВ Рамен Бенд-Големина 6.5 Обновено
14к Жолто Злато ЛТВ Рамен Бенд-Големина 6.5

Ви ја носиме најшироката низа накит што ќе ве засади Истражете ја најшироката колекција на стилски, тре�

DEN 1.33