Новила 10 Душек за гел за кралица душек пена душек, душек со големина на кралицата во кутија

Новила 10 Душек за гел за кралица душек пена душек, душек со големина на кралицата во кутија

DEN 1.67

Обновено

Во магацинот.

This Novilla 10" queen mattress gel memory foam mattress provides you a restful sleep. With cooling gel memory foam, this mattress can avoid overheating during your sleep. Memory foam layer comforms to your body, which can relieve your pressure and back pain. Plus , пената што ја користиме во душекот е сертифицирана од Certipur-US, пената е безбедна и издржлива. Новила 10 "Душек за меморија од пена е конструиран со мемориска пена од 4 слој, што помага да се намали преносот на движење од движењето на вашиот партнер. Душекот со големина на кралицата е на врвот со удобно покритие пријателски за кожата, а ткаенината за ова покритие е овластена од ОЕКО-Текс, која е погодна за бременост, деца, старешини и сл. Доаѓа со душек во пакување во кутија, душек за кралица на пена од Новила меморија од пена од пена Доставува до вашата врата и е лесно да се постави. Со гаранција од 10 години, Новила обезбедува професионална услуга за гаранција. Подготвени да уживате во прекрасна ноќ? Само одете и купете го душекот Новила! Дизајнот на 4-слој мемориска пена обезбедува одлична поддршка и го одржува удобно одмор на 'рбетот. Пената за гел меморија му помага на Кутјур на вашето тело и да го задржи вашиот сон. Душекот за пена од Новила кралицата користи сертифицирана пена за сертифицирање за обезбедување на одмор. Ткаенината на душекот Новила е овластена од Оеко-Текс, која е мека и пријателска за кожата. Новила 10 "Душек за меморија од пена е чувство на средна фирма, што е погодно за заспани од страна/стомак/задниот дел. Новила душеци доаѓа со душек во пакување кутија, што е лесно поставување и удобна испорака. Ве молиме почекајте душек за меморија за пена за целосно проширување За 72 ч. Комплетни душеци : 75 "L x 54" W x 10 "H. Душеци на кралицата : 80" L x 60 "W x 10" H. Кралски душеци : 80 "l x 76" w x 10 "ч.

Најдобри понуди

Вредност Термобдиран полиестер исполнет ватиран душек за кревети во кревет, полн, тен Обновено
Вредност Термобдиран полиестер исполнет ватиран душек за кревети во кревет, полн, тен

Душекот со ватиран со врвен кревет со полиестер со вредност од 6 инчи, кој е повеќефункционален додаток �

DEN 1.33
Спа сензации од Зинус 6 ладење суштински душек од пена, полн Обновено
Спа сензации од Зинус 6 ладење суштински душек од пена, полн

Нашиот суштински душек за ладење комбинира кул удобност со максимална достапност Направено до...

DEN 6327.68
Grandrest 9 '' Душек за гел за вистина за удобност за возрасни за возрасни, целосен, полн Обновено
Grandrest 9 '' Душек за гел за вистина за удобност за возрасни за возрасни, целосен, полн

Необидете се во раскошната елеганција на спиење дизајниран од возрасни со душек за гел за удобност од Gra

DEN 2208.00
5 душек со двојна меморија од пена - спа сензации од Зинус, розова Обновено
5 душек со двојна меморија од пена - спа сензации од Зинус, розова

Вашето дете може да добие добар ноќен сон со овој спа сензации од Зинус 5 "Меморија пена Двоен душек за де

DEN 2.00
Спа сензации од Зинус 6 ладење суштински душек од пена, крал Обновено
Спа сензации од Зинус 6 ладење суштински душек од пена, крал

Нашиот суштински душек за ладење комбинира кул удобност со максимална достапност Направено до...

DEN 2.67