14К бело злато мажи и женски 16 ѓердан од ланци на ланец на хартија

14К бело злато мажи и женски 16 ѓердан од ланци на ланец на хартија

DEN 2.33

Обновено

Во магацинот.

14К бело злато машки и женски 16 "3,0мм шепот на хартиени клип ѓердан со заклучување на јастог. Синџирите за клип на хартија секогаш ќе бидат во првите редови на модата заради нивната способност да направат без напор начин да изгледаат стилски. Обиден и вистински Класичен, нашиот ѓердан од синџирот на хартија од 3,0мм шепоти доаѓа во 14 карат злато и варира во три бои : жолто злато, бело злато или розово злато. Со мноштво големини и должини на ланецот за да изберете од вас, несомнено ќе можете да го пронајдете тоа специјално Синџир што го барате. Лесен за управување со заклучување на јастог го украсува овој ланец за брзо затворање. Погоден и за машки и за жени. 100% Загарантирано задоволство. Ако има проблем со вашата ставка, можете да го вратите без никакви проблеми. Вешто произведено. Целиот декоративен процес е направен под микроскопот на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница. Гарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Доставен со вас во умот за да бидете сигурни дека вие и Вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). Унисекс (мажи и жени). Розово злато (боја на роза). Хартиен клип (друг) ланец. Возрасни/ постари/ тинејџери.

Најдобри понуди

Империјал скапоцен камен 10K розово злато смарагд исечено розово аметист КТ два дијамантски ореол женски прстен Обновено
Примарно злато Карат бело злато 7x смарагд исечен родолит гарнет и дијамантски прстен Обновено
Примарно злато Карат бело злато 7x смарагд исечен родолит гарнет и дијамантски прстен

Подгответе се да се борите со овој 1,24 CTTW Rhodolite Garnet Studeded Ring во 14 карат бело злато Поставете на впечатлив ди

DEN 9119.84
Дами Стерлинг сребрен родиум позлатен персонализирано име и датум бебешки нозе приврзок Обновено
Дами Стерлинг сребрен родиум позлатен персонализирано име и датум бебешки нозе приврзок

Дали има нешто повеќе симпатично од бебето прсти? Овој скапоцен ѓердан се приближува! Одбележете го прв�

DEN 1.33
14K бело злато дебело дебелиот свадбен бенд Обновено
14K бело злато дебело дебелиот свадбен бенд

Направете изјава за loveубов со овој грациозен густ свадбен бенд Изработено во треперливо бело злато, ово

DEN 2.67
Примарно злато Карат жолто злато родиум-обложен дијамантски крст со срцев приврзок со кабелски ланец Обновено
Примарно злато Карат бело злато 5x овален рубин и наспроти дијамантски прстен Обновено
Примарно злато Карат бело злато 5x овален рубин и наспроти дијамантски прстен

Едноставно романтично, овој прекрасен прстен сигурно ќе додаде искра и убавина на прстот Достапно во го

DEN 0.67
Империјал скапоцен камен 10K розово злато смарагд исечете го аметистот КТ два дијамантски Haloенски прстен Обновено
Империјал скапоцен камен 10К розово злато срце, скратено срце Морганит КТ ТВ ДВЕДАНСКИ HALONING женски прстен Обновено
Miabella Women's's'sims 6- Carat T.G.W. Го создаде Руби и го создаде Т.Г.В. Бел сафир 10kt Бело злато 3-камен прстен Обновено
Miabella Women's's'sims 6- Carat T.G.W. Го создаде Руби и го создаде Т.Г.В. Бел сафир 10kt Бело злато 3-камен прстен

Донесете ја Грејс во вашата гардероба со оваа миабела креирана рубин и создаде бел сафир прстен со 3 кам�

DEN 1.00
Jayеј срцето дизајнира стерлинг сребрен оригинален швајцарски сина топаз и создаде бел сафир прстен Обновено
Jayеј срцето дизајнира стерлинг сребрен оригинален швајцарски сина топаз и создаде бел сафир прстен

925 Стерлинг сребрен оригинален швајцарски сина топаз и создаде бел сафир прстен стилски и сентиментале�

DEN 2.67
14к бел златен дијамант и прстен на бендот на вечноста на Руби Обновено
14к бел златен дијамант и прстен на бендот на вечноста на Руби

Сјајните кружни дијаманти и рубини искра по целиот бенд на овој прстен за венчавки, позајмувајќи заслеп

DEN 1.67
Примарно злато Карат бело злато 7x смарагд исечен родолит гарнет и дијамантски прстен ААА Обновено
Примарно злато Карат бело злато 7x смарагд исечен родолит гарнет и дијамантски прстен ААА

Ibrивотен избор за секоја пригода, овој родолит гарнет и дијамантски прстен нуди стил на привлекување оч�

DEN 9599.84
14К бело злато и ѓердан од ланец на хартија од 18 Обновено
14К бело злато и ѓердан од ланец на хартија од 18

14 K бело злато машко и женско 18 "5,65 x 2,50мм хартиен клип ѓердан со 060 мерач и заклучување на јастог од јастог

DEN 2351.84
Miaенски Миабела 3. Карат Т.Г.В. Перница, создаден бел сафир 10kt прстен за ангажман на бело злато Обновено
Miaенски Миабела 3. Карат Т.Г.В. Перница, создаден бел сафир 10kt прстен за ангажман на бело злато

Претставете ја вашата доживотна посветеност со овој задебелен миабела создаден прстен за ангажман на б

DEN 1.00
3- Карат Т.Г.В. Создаден бел сафир 10kt прстен за ангажман на розово злато Обновено
3- Карат Т.Г.В. Создаден бел сафир 10kt прстен за ангажман на розово злато

Направете трајна обврска со овој раскошен прстен за ангажман на Миабела Монтирано во светло розово зла�

DEN 2.33
Карат Т.Г.В. Прстен за ангажман со бело злато солита за бело злато Обновено
Карат Т.Г.В. Прстен за ангажман со бело злато солита за бело злато

Заложете ја вашата вечна loveубов со овој безвременски прстен за ангажман на Miabella Moissanite Solitaire Изработено �

DEN 1.00
КТ. Т.В. Композитен дијамант три камени обетки со обрач во 10к бело злато Обновено
КТ. Т.В. Композитен дијамант три камени обетки со обрач во 10к бело злато

Дополнете го вашиот фустан или обичен изглед со овие обетки за обратено обрач за очи Модерен во ладно 10к

DEN 11199.84
Примарно злато Карат бело злато 8x смарагд исечен розов турмалин прстен Обновено
Примарно злато Карат бело злато 8x смарагд исечен розов турмалин прстен

Дајте малку шармантен пламен на вашиот личен стил со овој 14 карат бел златен прстен Овој примамлив прст�

DEN 5836.80
Тангело 1- Карат Т.Г.В. Создадено сино-бел сафир дијамант-акцент 10kt бело злато три камен прстен Обновено
Тангело 1- Карат Т.Г.В. Создадено сино-бел сафир дијамант-акцент 10kt бело злато три камен прстен

Совршен подарок за роденден во септември, овој прекрасен создаден синобел сафир дијамантски акцент три

DEN 5376.00
Примарно злато Карат бело злато аметист и дијамантски прстен Обновено
Примарно злато Карат бело злато аметист и дијамантски прстен

Модерен во 14 карат бело злато Овој аметист и дијамантски прстен сигурно ќе го израдува...

DEN 1.33
Стерлинг сребро 7 8ct TW Mystic Topaz и 1 5CT TDW бел дијамантски обетки Обновено
Стерлинг сребро 7 8ct TW Mystic Topaz и 1 5CT TDW бел дијамантски обетки

Ако сакате вашиот стил на накит да направи прскање, не гледајте подалеку од нашите оригинални скапоцени

DEN 1.67
Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Африкански аметист и Карат Т.В. Дијамант 14KT Rose Gold Halo Halo Ringing прстен Обновено
Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Африкански аметист и Карат Т.В. Дијамант 14KT Rose Gold Halo Halo Ringing прстен

Слезете на едното колено и поставете го прашањето со овој зачудувачки прстен за ангажман на Миабела Хал

DEN 2.33
Miaенски 2- КТ Миабела. Создаден Сафир, Топаз и Дијамант 14КТ бело злато коктел ореол прстен Обновено
Miaенски 2- КТ Миабела. Создаден Сафир, Топаз и Дијамант 14КТ бело злато коктел ореол прстен

Оваа пенлива Миабела создаде сина сафир, бел топаз и дијамантски акцент гроздобер ореол прстен е почето

DEN 2.00
Miaенски Miabella 2- Карат создаде бел сино сафир 10kt бело злато 3-камен-прстен за ангажман Обновено
Miaенски Miabella 2- Карат создаде бел сино сафир 10kt бело злато 3-камен-прстен за ангажман

Оваа класична Миабела создаде прстен за ангажман со бел и сино сафир со 3 камен, означува почеток на ново

DEN 0.67
Примарно злато Карат бело злато 6x овален розов сафир и дијамантски прстен Обновено
Примарно злато Карат бело злато 6x овален розов сафир и дијамантски прстен

Донесете грациозна елеганција на вашиот секојдневен изглед со овој зачудувачки скапоцен камен и дијам�

DEN 1.33
0. КТ круг виолетова танзанит кластерски прстен со дијамант во 14к бело злато Обновено
0. КТ круг виолетова танзанит кластерски прстен со дијамант во 14к бело злато

Покажете го вашиот стил со овој 14 K бело злато 0,75ct вкупна тежина танзанит кластерски прстен Овој природе

DEN 7968.00