4 H 5 8 P 48 L Корбин Архитектонски Одделение Пвц Трчање Трим

4 H 5 8 P 48 L Корбин Архитектонски Одделение Пвц Трчање Трим

DEN 1.33

Обновено

Во магацинот.

Сега можете лесно да го вклучите овој традиционален стил на обликување во вашиот надворешен декор со нашата разноврсна пвц облога за трчање. Овој материјал со висока густина е силен, но исто така лесен и лесен за инсталирање. Пвц облогата ја има убавината на традиционалната мелница за дрво, но е непорозна и се спротивставува на штетните ефекти на влагата, лупењето, пукањето и распаѓањето. Долготрајни и се држи до природните елементи. Јасни детали со различни историски и модерни обрасци. Слика со премиум акрилен слој. Лесен и лесен за инсталирање. Надминува смола, пластика, дрво и алуминиумски производи. Направени по нарачка големини и обрасци достапни по барање.

Најдобри понуди

5 8W 8D 8 H Маршал Архитектонски Одделение Пвц Заграда Обновено
5 8W 8D 8 H Маршал Архитектонски Одделение Пвц Заграда

Без разлика дали станува збор за нова градба, ремоделирање, историска реставрација или само додавање на

DEN 2.00
3W 18D 24 H Стандард Традиционален Архитектонски Одделение Пвц Заграда Со Блок Завршува Обновено
3W 18D 24 H Стандард Традиционален Архитектонски Одделение Пвц Заграда Со Блок Завршува

Овие загради се навистина уникатни во дизајнот и функцијата Првенствено се користи во декоративни апли

DEN 0.33
13 Х 1 2 Стр 5 8 Ф 1 2 Л Јајце И Пикадо Акантус Круна Калапи Обновено
13 Х 1 2 Стр 5 8 Ф 1 2 Л Јајце И Пикадо Акантус Круна Калапи

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и трансформирајте го обичниот во интересен со над 400 дизајни, имаме

DEN 1919.20
5 8W 1 2D 9 H Финли Архитектонски Одделение Пвц Заграда Обновено
5 8W 1 2D 9 H Финли Архитектонски Одделение Пвц Заграда

Без разлика дали станува збор за нова градба, ремоделирање, историска реставрација или само додавање на

DEN 1919.20
5 8Ж 1 8Стр 1 2 Л Стандардно Обликување Обновено
5 8Ж 1 8Стр 1 2 Л Стандардно Обликување

Прекрасното обликување е одличен начин за одвојување и дефинирање на секоја соба Со секој дизајн модел�

DEN 2.67
Екена Милворк 10W 10 H 12 ' L 3-Странична Груба Пилена Endуратан Фау Дрво Таванот Зрак, Премија На Возраст Обновено
Екена Милворк 10W 10 H 12 ' L 3-Странична Груба Пилена Endуратан Фау Дрво Таванот Зрак, Премија На Возраст

Гредите од вештачко дрво нудат можности за дизајн што вистинското дрво не може Поради својата мала тежи

DEN 1.00
5 8В 1 2Д 13 Х Бронтес Архитектонски Одделение Пвц Заграда Обновено
5 8В 1 2Д 13 Х Бронтес Архитектонски Одделение Пвц Заграда

Без разлика дали станува збор за нова градба, ремоделирање, историска реставрација или само додавање на

DEN 1919.20
Снабдување На Реноватор Корниз Бел Уретан 74 Л Светла Лист Раскошен Обновено
Снабдување На Реноватор Корниз Бел Уретан 74 Л Светла Лист Раскошен

Корнизи : Изработени од практично неуништлив уретан со висока густина нашиот корниз е излеан од челични

DEN 1.33
5 8 W 1 2 D 7 H Baile Архитектонски Одделение Пвц Заграда Обновено
5 8 W 1 2 D 7 H Baile Архитектонски Одделение Пвц Заграда

Без разлика дали станува збор за нова градба, ремоделирање, историска реставрација или само додавање на

DEN 1919.20
5 8 Ж 1 2 Стр 5 8 Ф 1 2 Л Џони Барсом Круна Калапи Обновено
5 8 Ж 1 2 Стр 5 8 Ф 1 2 Л Џони Барсом Круна Калапи

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и трансформирајте го обичниот во интересен со над 400 дизајни, имаме

DEN 1919.20
5 8W 16 D 16 H Корнелија Архитектонски Одделение Пвц Заграда Обновено
5 8W 16 D 16 H Корнелија Архитектонски Одделение Пвц Заграда

Без разлика дали станува збор за нова градба, ремоделирање, историска реставрација или само додавање на

DEN 0.67
5 8W 5 D 8 H Кендал Архитектонски Одделение Пвц Заграда Обновено
5 8W 5 D 8 H Кендал Архитектонски Одделение Пвц Заграда

Без разлика дали станува збор за нова градба, ремоделирање, историска реставрација или само додавање на

DEN 2.00
Екена Милворк 1 2 W 5 D 10 H Средно Грозје Корбел, Црвен Даб Обновено
Екена Милворк 1 2 W 5 D 10 H Средно Грозје Корбел, Црвен Даб

Прекрасните дрвени загради и корбели се совршен избор за давање детали или поддршка на работни површин�

DEN 3128.00
3 4Ж 3 4Стр 1 2Л Стандардно Обликување Обновено
3 4Ж 3 4Стр 1 2Л Стандардно Обликување

Прекрасното обликување е одличен начин за одвојување и дефинирање на секоја соба Со секој дизајн модел�

DEN 1.00
Екена Милворк 2 В 1 2 Д 10 Х Брадфорд Ковано Железо Заграда,, Антички Бакар Обновено
Екена Милворк 2 В 1 2 Д 10 Х Брадфорд Ковано Железо Заграда,, Антички Бакар

Заградите Од ковано Железо обезбедуваат алтернатива на дрвените загради и корбелите Со користење На Ко

DEN 895.84
5 8 W 20 D 20 H Робин Архитектонски Одделение Пвц Заграда Обновено
5 8 W 20 D 20 H Робин Архитектонски Одделение Пвц Заграда

Без разлика дали станува збор за нова градба, ремоделирање, историска реставрација или само додавање на

DEN 3.33
Екена Милверк 5 8 В 1 2 Х 7 8 П Бенсон Флејтиран Пиластер Обновено
Екена Милверк 5 8 В 1 2 Х 7 8 П Бенсон Флејтиран Пиластер

Пиластрите се еден вид облоги на вратите и прозорците кои обезбедуваат елегантна и карактеристична рам

DEN 1919.20
5 8 W 14 D 14 H Неапол Архитектонски Одделение Пвц Заграда Обновено
5 8 W 14 D 14 H Неапол Архитектонски Одделение Пвц Заграда

Без разлика дали станува збор за нова градба, ремоделирање, историска реставрација или само додавање на

DEN 3.33
Екена Милворк 112 Долна Ширина 1 2 Горна Ширина 12 Х 1 4 П Занаетчија Крстосница в Деко Кистоун Обновено
Екена Милворк 112 Долна Ширина 1 2 Горна Ширина 12 Х 1 4 П Занаетчија Крстосница в Деко Кистоун

Keystone додава 2"H на висината на вкрстената глава за вкупна висина од 14 " Hr r Ремоделатори, градители и сопст�

DEN 446.24
5 8W 6 D 10 H Велингтон Архитектонски Одделение Пвц Заграда Обновено
5 8W 6 D 10 H Велингтон Архитектонски Одделение Пвц Заграда

Без разлика дали станува збор за нова градба, ремоделирање, историска реставрација или само додавање на

DEN 2.33
Екена Милворк 3 4В 1 2Д 3 4Ж Традиционален Закривен Корбел Обновено
Екена Милворк 3 4В 1 2Д 3 4Ж Традиционален Закривен Корбел

Овие корбели се навистина уникатни по дизајн и функција Првенствено се користи во декоративни апликаци

DEN 2879.84
5 8Ж 3 8 П 5 Ф 1 2 Л Стокпорт Традиционална Круна Калапи Обновено
5 8Ж 3 8 П 5 Ф 1 2 Л Стокпорт Традиционална Круна Калапи

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и трансформирајте го обичниот во интересен со над 400 дизајни, имаме

DEN 1919.20
7 8 Х 1 2 П 6 Ф 1 2 Л Бедфорд Јајце И Стрела Круна Калапи Обновено
7 8 Х 1 2 П 6 Ф 1 2 Л Бедфорд Јајце И Стрела Круна Калапи

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и трансформирајте го обичниот во интересен со над 400 дизајни, имаме

DEN 1919.20
Екена Милворк 1 2W 12D 15 H Марија Ковано Железо Заграда,, Антички Бакар Обновено
Екена Милворк 1 2W 12D 15 H Марија Ковано Железо Заграда,, Антички Бакар

Заградите Од ковано Железо обезбедуваат алтернатива на дрвените загради и корбелите Со користење На Ко

DEN 1455.84
1 8 Ж 4 Стр 1 2 Ф 1 2 Л,, Секвенцијална Круна Калапи Обновено
1 8 Ж 4 Стр 1 2 Ф 1 2 Л,, Секвенцијална Круна Калапи

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и трансформирајте го обичниот во интересен со над 400 дизајни, имаме

DEN 3.00
Екена Милворк 1 2W 5D 10 H Средно Грозје Корбел, Орев Обновено
Екена Милворк 1 2W 5D 10 H Средно Грозје Корбел, Орев

Прекрасните дрвени загради и корбели се совршен избор за давање детали или поддршка на работни површин�

DEN 3.33
5 8 W 12 D 12 H Бенсон Архитектонски Одделение Пвц Заграда Обновено
5 8 W 12 D 12 H Бенсон Архитектонски Одделение Пвц Заграда

Без разлика дали станува збор за нова градба, ремоделирање, историска реставрација или само додавање на

DEN 141.12
3W 24D 24 H Стандард Тортон Архитектонски Одделение Пвц Заграда Со Традиционални Краеви Обновено
3W 24D 24 H Стандард Тортон Архитектонски Одделение Пвц Заграда Со Традиционални Краеви

Овие загради се навистина уникатни во дизајнот и функцијата Првенствено се користи во декоративни апли

DEN 15679.84