34W 5 8H 6ID 3 4C 1 P Бо Архитектонско Одделение Пвц Современ Тавански Медалјон, Дводелен

34W 5 8H 6ID 3 4C 1 P Бо Архитектонско Одделение Пвц Современ Тавански Медалјон, Дводелен

DEN 4735.36

Обновено

Во магацинот.

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и создадете безвременска фокусна точка со евтин лесно инсталиран тавански медалјон. Целосно променете го изгледот на таванот во мрачен или постар стил со декоративен пвц тавански медалјон. Направете голема разлика, додавајќи го завршниот допир на вашето светло со координативен медалјон на таванот. Со неограничени дизајни, нашите медалјони додаваат димензија, текстура и карактер што одговара на секој стил на декор. Јасни детали со огромна колекција на ексклузивни дизајни. Може да се исечат, дупчат, залепат, заковаат или навртуваат со вообичаени алатки. Подготвен за боја или вештачка завршница. Додадете висока надградба ефтино. Инстант реновирање со минимално време и напор. Секој стил доаѓа во повеќе големини и опции.

Најдобри понуди

5 8 W 3 8 H 1 2 P Школка Онлеј Обновено
5 8 W 3 8 H 1 2 P Школка Онлеј

Нашите апликации и онлеи се совршени акцентни парчиња за кабинети, мебел, камини, тавани и многу повеќе..

DEN 448.00
Екена Милворк 13ОД 3 8П Витман Таванот Медалјон, Рачно Насликани Замокот Камен Кракле Обновено
Екена Милворк 13ОД 3 8П Витман Таванот Медалјон, Рачно Насликани Замокот Камен Кракле

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од најквалитетен материјал, достапен за дел од ц

DEN 2.00
38 OD 7 8 ID 1 P Шеврон Архитектонско одделение ПВЦ ПИВК ПИРКЕДЕН тавански медалјон, црна Обновено
38 OD 7 8 ID 1 P Шеврон Архитектонско одделение ПВЦ ПИВК ПИРКЕДЕН тавански медалјон, црна

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна у

DEN 1620.00
14од 4ИД 3 4 Ц 1 П Ембри Архитектонско Одделение Пвц Современ Тавански Медалјон Обновено
14од 4ИД 3 4 Ц 1 П Ембри Архитектонско Одделение Пвц Современ Тавански Медалјон

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и создадете безвременска фокусна точка со евтин лесно инсталиран �

DEN 4735.36
Екена Милхаурд 5 8 OD 3 4 ID 1 2 P Claremont таванот медалјон, ноќен сенка со рачно насликана Обновено
Екена Милхаурд 5 8 OD 3 4 ID 1 2 P Claremont таванот медалјон, ноќен сенка со рачно насликана

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

DEN 2.67
Ekena Millwork 1 2 OD 5 8 ID 1 P Минхен тавански медалјон, рачно насликан џет црно Обновено
Ekena Millwork 1 2 OD 5 8 ID 1 P Минхен тавански медалјон, рачно насликан џет црно

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

DEN 4735.36
32ОД 5 8ИД 1 4 Т Хејл Дрво Фретворк Прободен Таванот Медалјон, Алдер Обновено
32ОД 5 8ИД 1 4 Т Хејл Дрво Фретворк Прободен Таванот Медалјон, Алдер

Архитектонските производи од вистинско дрво се користат во домовите и комерцијалните простори со веко�

DEN 2.33
Екена Милхаурд 16 OD 1 2 ID 1 P Berkshire Thermoformed PVC тавански медалјон, светло палто злато Обновено
Екена Милхаурд 16 OD 1 2 ID 1 P Berkshire Thermoformed PVC тавански медалјон, светло палто злато

Медалјоните на таванот ја донесуваат вашата соба во живот со додавање на уникатен дизајн елемент што да

DEN 0.67
22ОД 5 ИД 1 4Ц 1 П Хаус Архитектонски Одделение Пвц Современи Таванот Медалјон Обновено
22ОД 5 ИД 1 4Ц 1 П Хаус Архитектонски Одделение Пвц Современи Таванот Медалјон

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и создадете безвременска фокусна точка со евтин лесно инсталиран �

DEN 2.00
Екена Милхаурд 1 8 ОД 1 2 П. Медалјон на таванот во Вашингтон, рачно насликана пушачка топаз пукнатина Обновено
Екена Милхаурд 1 8 ОД 1 2 П. Медалјон на таванот во Вашингтон, рачно насликана пушачка топаз пукнатина

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

DEN 3.00
5 8ОД 5 8ИД 7 8 П Горлин Таванот Медалјон, Рачно Насликани Атински Зелени Обновено
5 8ОД 5 8ИД 7 8 П Горлин Таванот Медалјон, Рачно Насликани Атински Зелени

Збогатете го и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон Еден повол�

DEN 1.67
Ekena Millwork 3 8 OD 7 ID 1 P. Медалјон на таванот на лисабон, рачно насликан платина Обновено
Ekena Millwork 3 8 OD 7 ID 1 P. Медалјон на таванот на лисабон, рачно насликан платина

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

DEN 1.67
20 OD 7 ID 1 4 T Augustus Wood Fretwork прободен тавански медалјон, бреза Обновено
20 OD 7 ID 1 4 T Augustus Wood Fretwork прободен тавански медалјон, бреза

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори...

DEN 4735.36
10 w 6 H 22'l 2-страничен riverwood endurathane fau дрво тавански зрак, мед роса Обновено
10 w 6 H 22'l 2-страничен riverwood endurathane fau дрво тавански зрак, мед роса

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

DEN 4735.36
Екена Милворк 5 8ОД 5 8 ИД 1 2 В 7 8 П Помпеја Тавански Прстен Обновено
Екена Милворк 5 8ОД 5 8 ИД 1 2 В 7 8 П Помпеја Тавански Прстен

Таваните прстени се лесни за инсталирање и веднаш надградба на светлосни тела и тавански медалјони...

DEN 4735.36