14од 4ИД 3 4 Ц 1 П Ембри Архитектонско Одделение Пвц Современ Тавански Медалјон

14од 4ИД 3 4 Ц 1 П Ембри Архитектонско Одделение Пвц Современ Тавански Медалјон

DEN 4735.36

Обновено

Во магацинот.

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и создадете безвременска фокусна точка со евтин лесно инсталиран тавански медалјон. Целосно променете го изгледот на таванот во мрачен или постар стил со декоративен пвц тавански медалјон. Направете голема разлика, додавајќи го завршниот допир на вашето светло со координативен медалјон на таванот. Со неограничени дизајни, нашите медалјони додаваат димензија, текстура и карактер што одговара на секој стил на декор. Јасни детали со огромна колекција на ексклузивни дизајни. Може да се исечат, дупчат, залепат, заковаат или навртуваат со вообичаени алатки. Подготвен за боја или вештачка завршница. Додадете висока надградба ефтино. Инстант реновирање со минимално време и напор. Секој стил доаѓа во повеќе големини и опции.

Најдобри понуди

Екена Милворк 1 4ОД 1 2 ИД 7 8 П Лента Со Лак Таванот Медалјон, Рачно Насликани Месинг Обновено
Екена Милворк 1 4ОД 1 2 ИД 7 8 П Лента Со Лак Таванот Медалјон, Рачно Насликани Месинг

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од најквалитетен материјал, достапен за дел од ц

DEN 4735.36
6 w 4 h 20'l 2-еднострано riverwood endurathane fau дрво тавански зрак, еспресо завршница Обновено
6 w 4 h 20'l 2-еднострано riverwood endurathane fau дрво тавански зрак, еспресо завршница

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

DEN 2.00
36 OD 1 2 P Juniper таванот медалјон, тенџере со рачно насликан крем Обновено
36 OD 1 2 P Juniper таванот медалјон, тенџере со рачно насликан крем

Збогатете и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон Еден поволен �

DEN 2.00
5 8 OD 3 4 P Милански тавански медалјон, орев со рачно насликан Обновено
5 8 OD 3 4 P Милански тавански медалјон, орев со рачно насликан

Збогатете и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон Еден поволен �

DEN 0.33
28ОД 4 ИД 1 4Ц 1 П Хаус Архитектонски Одделение Пвц Современи Таванот Медалјон Обновено
28ОД 4 ИД 1 4Ц 1 П Хаус Архитектонски Одделение Пвц Современи Таванот Медалјон

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и создадете безвременска фокусна точка со евтин лесно инсталиран �

DEN 4735.36
Екена Милворк 3 8од 1 4ИД 1 2П Балтимор Таванот Медалјон, Рачно Насликани Бакар Зелена Патина Обновено
Екена Милворк 3 8од 1 4ИД 1 2П Балтимор Таванот Медалјон, Рачно Насликани Бакар Зелена Патина

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од најквалитетен материјал, достапен за дел од ц

DEN 1.00
Екена Милхаурд 16 OD 1 2 ID 1 P Berkshire Thermoformed PVC тавански медалјон, светло палто злато Обновено
Екена Милхаурд 16 OD 1 2 ID 1 P Berkshire Thermoformed PVC тавански медалјон, светло палто злато

Медалјоните на таванот ја донесуваат вашата соба во живот со додавање на уникатен дизајн елемент што да

DEN 0.67
3 4 OD 1 2 P Wigan тавански медалјон, рачно насликана бакарна зелена патина Обновено
3 4 OD 1 2 P Wigan тавански медалјон, рачно насликана бакарна зелена патина

Збогатете и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон...

DEN 1.00
36 OD 5 8 ID 3 8 T Флорин Вуд Фретхуд прободен тавански медалјон, Црвен даб Обновено
36 OD 5 8 ID 3 8 T Флорин Вуд Фретхуд прободен тавански медалјон, Црвен даб

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори...

DEN 4735.36
30 OD 1 4 P Dylar тавански медалјон, рачно насликан пипер Обновено
30 OD 1 4 P Dylar тавански медалјон, рачно насликан пипер

Збогатете и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон Еден поволен �

DEN 2.33
22ОД 5 ИД 1 4Ц 1 П Хаус Архитектонски Одделение Пвц Современи Таванот Медалјон Обновено
22ОД 5 ИД 1 4Ц 1 П Хаус Архитектонски Одделение Пвц Современи Таванот Медалјон

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и создадете безвременска фокусна точка со евтин лесно инсталиран �

DEN 2.00