Дизајн куќа Клармонт 19 '' 84 '' Бесплатна кула за постелнина

Дизајн куќа Клармонт 19 '' 84 '' Бесплатна кула за постелнина

DEN 783.84

Обновено

Во магацинот.

Краток опис не е достапен VFJ1076 карактеристики совршени за излитена елеганција или гроздобер инспирирана просторија, овој кабинет има чисти линии и скриени шарки. Дизајнот со 2 врати и прилагодливите двојни полици го олеснуваат складирањето на мали или големи предмети со леснотија. Вратите на цврсто дрво се отвораат со движење на течности, не лелекаат или крцкаат и можат да издржат умерен стрес. Колекција Клермонт. Кабинетот е идеален за складирање на крпи, постелнина и материјали за домаќинства. Тип на производ : Постелнина кула. Стил : Традиционален. Заврши : Даб. Примарен материјал : произведено дрво. Тип на монтирање : Бесплатно стоење. Конфигурација на вратите : Лева врата. Број на врати : 2. Број на полици : 3. Димензии Севкупна висина - горе до дно : 84 ''. Севкупна ширина - од една до страна : 19 ''. Севкупна длабочина - напред кон назад : 22,15 ''. Севкупна тежина на производот : 108,68 фунти.

Најдобри понуди

Тритон производи® 3-220Р 7-3 8 Л 4-1 8 W 3 H Испреплетени, Висечки Полипропиленски Канти, 24ct Обновено
Тритон производи® 3-220Р 7-3 8 Л 4-1 8 W 3 H Испреплетени, Висечки Полипропиленски Канти, 24ct

Револуционерниот Локбин е идеално решение за складирање и закачување на штипки Тритон Локбин е разновр

DEN 2.00
Бригс И Стратон АМ 3-Ниво На Држач За Дисплеј На Моторот Обновено
Бригс И Стратон АМ 3-Ниво На Држач За Дисплеј На Моторот

Оригинален држач за дисплеј на моторот Бригс И Стратон од 3 нивоа Се одликува со матна метална рамка, цен

DEN 1088.00
Медот Може Да Направи Дрвена Ѕидна Полица Со Штипки И Горната Полица, Бела Обновено
Медот Може Да Направи Дрвена Ѕидна Полица Со Штипки И Горната Полица, Бела

Подигнете ја вашата организација на ниво со оваа ѕидна полица од МедКонзерва Оваа полица додава декора�

DEN 506.08
Без полица за звук на звук - 32 - Радиус завршува - Виножито Обновено
Без полица за звук на звук - 32 - Радиус завршува - Виножито

Создадете непречен изглед за вашиот систем за забава за неколку минути со полицата за звук на звук без б

DEN 1.67
Фурино Сврти-С-Цевка 5-Ниво Квадратни Цевки Полица За Прикажување, Светло Сино Бело Обновено
Фурино Сврти-С-Цевка 5-Ниво Квадратни Цевки Полица За Прикажување, Светло Сино Бело

Furinno ПресвртSЦевка серија дизајнирана да ги задоволи побарувачката на издржливост и ефикасност Погоден

DEN 472.32
18 Длабоко 60 Широка Индивидуална Полица Од Нерѓосувачка Жица Обновено
18 Длабоко 60 Широка Индивидуална Полица Од Нерѓосувачка Жица

Секоја поединечна Полица од Жица од Нерѓосувачки Челик ги вклучува потребните клипови Додадете полици

DEN 3.00
Витмор Спејсмејкер Решетка За Облека, Смола, Ткаенина И Метал, Сребро И Црно Обновено
Витмор Спејсмејкер Решетка За Облека, Смола, Ткаенина И Метал, Сребро И Црно

Организирајте го вашиот плакар со Решетката и Полиците за Облека На Производителот На Просторот На Вит�

DEN 2393.44
SAFCO производи комерцијална единица за полици за челик, пет полица, 36W 12D 75H, темно сива Обновено
SAFCO производи комерцијална единица за полици за челик, пет полица, 36W 12D 75H, темно сива

Складирање Полици за складирање SAFCO® Тешки комерцијални полици за полици за челик Издржлив дизајн на зр

DEN 2.00
16 У Рачка, Се Вклопува на 7 8 Пол Дијаметар, Хром, 1-Пакет, Хардвер Обновено
16 У Рачка, Се Вклопува на 7 8 Пол Дијаметар, Хром, 1-Пакет, Хардвер

ХСС 16 " РАЧКАТА У е изработена од челик за завршна обработка од комерцијална класа за цврстина и издржли�

DEN 0.67
21 Длабоко 60 Широк 33 Високо Прилагодливо Ниво Замрзнувач Ѕид Монтирање Полици Комплет Обновено
21 Длабоко 60 Широк 33 Високо Прилагодливо Ниво Замрзнувач Ѕид Монтирање Полици Комплет

Прилагодливите полици за монтирање на ѕид нема да заземаат вреден простор на подот Конструкцијата со о�

DEN 4341.44
24 Длабоко 48 Широк 63 Високо Ниво Стационарни Хром Жица И Кошница Комбо Единица Обновено
24 Длабоко 48 Широк 63 Високо Ниво Стационарни Хром Жица И Кошница Комбо Единица

Индустриски одделение кошница жица полици се произведени од индустриски одделение јаглероден челик...

DEN 2.67
Дел Хутсон дизајнира индустриска 3-ниво на лебдечка полица со темно орев со крпа со крпа Обновено
Дел Хутсон дизајнира индустриска 3-ниво на лебдечка полица со темно орев со крпа со крпа

Ревитализирајте го вашиот простор со овие полици со лесно инсталирање Индустриските, урбани загради се

DEN 2.33