Фурино Сврти-Н-Цевка 47. 11. Д 16. Ч 2 - Полица Самостојни Полици, француски даб Сива И Црна

Фурино Сврти-Н-Цевка 47. 11. Д 16. Ч 2 - Полица Самостојни Полици, француски даб Сива И Црна

DEN 503.52

Обновено

Во магацинот.

Furinno Пресврт-N-Цевка 2-Ниво Повеќенаменска Широка Полица е дизајнирана да обезбеди дополнителен простор на полицата што се вклопува во сите модерни поставки на просторијата бидејќи нејзината структура одговара на вашите потреби и простор. Оваа повеќенаменска широка полица има отворена решетка за прикажување, полиците обезбедуваат доволно складирање и приказ за украсни и домашни додатоци за живеење, така што е погодна за простории на кои им треба дополнително складирање со стилски изглед. Еден од најдобрите делови на овој производ е тоа што не се потребни алатки за составување на овој мебел. Се што треба да направите е внимателно да ги следите упатствата дадени за да избегнете потешкотии. Само повторете го пресвртот и свртувањето на столбовите наспроти таблата и затегнете ги внимателно, целата единица може да се состави во рок од 20 минути, можете дури и да ја доживеете забавата На Д-и-И со вашите пријатели и семејство. Оваа полица има и доволно растојание од подлогата што овозможува да помине роботски вакуум додека се чисти. Заштедете време за чистење без поместување или поместување на полицата. Упатство за нега : избришете го производот со благо средство за чистење користејќи мека амортизирана крпа и избегнувајте да користите грубо средство за чистење на мебелот за да избегнете оштетување на истиот. Сликите се само за илустрација; сите украсни предмети не се вклучени во оваа понуда. Едноставна стилска, но функционална полица што одговара на секој модерен дизајн На просторијата, Секоја полица може Да собере До 40 килограми Цврста На рамна површина, доаѓа со две опции за боја : еспресо/Црно и француски Даб Сиво/Црно Додадени безбедносни карактеристики : Заоблениот агол го намалува ризикот од Повреда Склопувањето е лесно со само вртење и извртување на столбовите без потребни алатки. Роботската вакуумска пријателска карактеристика го олеснува чистењето без поместување или менување мебел. Димензија на производот : 47.24 (W)x16. 22 (H)x11. 61 (D) Во Furinno Пресврт-N-Цевка 2-Ниво Повеќенаменски Широк Полица, француски Даб Сива/Црна.

Најдобри понуди

5-Ниво Ултразинк НСФ Челик Жица Полици w Тркала Од Севиља Класици Обновено
5-Ниво Ултразинк НСФ Челик Жица Полици w Тркала Од Севиља Класици

Организирајте го вашиот дом или канцеларија Со Системот За Полици Од 5 Нивоа На Класиците Во Севиља...

DEN 2.33
Медот Може Да Направи 48 Анти-Слајд Екран За Полици Единица, Бела Обновено
Медот Може Да Направи 48 Анти-Слајд Екран За Полици Единица, Бела

Одржувајте уреден и организиран дисплеј со Екранот На Медот Може Да Направи Полица Тоа помага да се спр�

DEN 2719.84
Omnimount Системи-Omnimount Prohdcart Tv Штанд-Lb Капацитет На Оптоварување - Полица-83.4 Висина 37 Ширина 34.4 Длабочина-Црна Обновено
16 У Рачка, Се Вклопува на 7 8 Пол Дијаметар, Хром, 1-Пакет, Хардвер Обновено
16 У Рачка, Се Вклопува на 7 8 Пол Дијаметар, Хром, 1-Пакет, Хардвер

ХСС 16 " РАЧКАТА У е изработена од челик за завршна обработка од комерцијална класа за цврстина и издржли�

DEN 0.67
Фурино Елена Кујна Контра Редење Организатор Полица, Мермер Бела, Во собата на 2 Обновено
Фурино Елена Кујна Контра Редење Организатор Полица, Мермер Бела, Во собата на 2

Имајќи ограничен простор на работната површина? Фурино Елена Кујна Контра Редење Организатор Полица об

DEN 319.84
Контакт Бренд Креативно Покривање, Самолепливи Винил Полица Лагер и Фиока Лагер, нерѓосувачки Челик, 6 '18 Обновено
Глобал Индустриски Широк Распон Решетката 60Wx24Dx60H, Полици Дрво Палубата Lb Капа. P Обновено
Глобал Индустриски Широк Распон Решетката 60Wx24Dx60H, Полици Дрво Палубата Lb Капа. P

РЕШЕТКАТА ЗА СКЛАДИРАЊЕ СО ШИРОК РАСПОН БЕЗ ЗАВРТКИ СО ДРВЕНА ОБЛОГА ОБЕЗБЕДУВА ДОПОЛНИТЕЛЕН ПРОСТОР З

DEN 2559.84
Квантно Складирање АД74-2148С 4-Полица Жица Полици Додаток На Комплет Хром-во Обновено
Квантно Складирање АД74-2148С 4-Полица Жица Полици Додаток На Комплет Хром-во

Жица полици додаток на комплет служи како проширување на жица полици стартер комплет Двете единици мож�

DEN 1.33
4-Ниво Железо Кула Полици, Калај 11.3Д 13W 44.3H Од Севиља Класици Обновено
4-Ниво Железо Кула Полици, Калај 11.3Д 13W 44.3H Од Севиља Класици

Изберете стилско решение за складирање дома Со 4Ниво Железна Квадратна Кула На Севиља Класици Рамката е

DEN 1.33
Дурам ФДЦ-Ш-6024-59. 21. во. Заварен Мерач Челик Дополнителна Полица На Кабинетот, Сива Боја Обновено
Дурам ФДЦ-Ш-6024-59. 21. во. Заварен Мерач Челик Дополнителна Полица На Кабинетот, Сива Боја

Компанијата дурам изгради стерлинг репутација како еден од врвните производители специјализирани за и

DEN 1110.88
Витмор Спејсмејкер Решетка За Облека, Смола, Ткаенина И Метал, Сребро И Црно Обновено
Витмор Спејсмејкер Решетка За Облека, Смола, Ткаенина И Метал, Сребро И Црно

Организирајте го вашиот плакар со Решетката и Полиците за Облека На Производителот На Просторот На Вит�

DEN 2393.44
САД, 8-Полица Метал Складирање Алатка Решетката, Црна Обновено
САД, 8-Полица Метал Складирање Алатка Решетката, Црна

ИРИС САД, Решетката За Комунални Услуги За Складирање Метали со 8 Полици е идеален производ за складирањ

DEN 799.84
Triton Производи® LocBin 5-3 8 L 4-1 8 W 3 H Редење, Виси, Испреплетени Полипропиленски Канти, 10ct Обновено
Triton Производи® LocBin 5-3 8 L 4-1 8 W 3 H Редење, Виси, Испреплетени Полипропиленски Канти, 10ct

Револуционерниот Локбин е идеално решение за складирање и закачување на штипки Тритон Локбин е разновр

DEN 1.00
Hallowell F5713 - 12hg Hallowell Hi-Tech Слободен Стои Полици во. В во. Д во. H Hallowell Греј Прилагодливи Полици Самостојна Обновено
Hallowell F5713 - 12hg Hallowell Hi-Tech Слободен Стои Полици во. В во. Д во. H Hallowell Греј Прилагодливи Полици Самостојна

Карактеристики Единица За Полици.Самостојно.Отвори.Материјал Ладно Валани Челик.Мерач 14.Број на полици

DEN 751.84
Полица За Скали Во Преоден Стил Луго, Античка Дабова Завршница Обновено
Полица За Скали Во Преоден Стил Луго, Античка Дабова Завршница

Организирајте Книги, ЦдА, ДвдА Или Прикажете Нокти И Фотографии Со Екранот На Скалилата Луго Оук...

DEN 3.33
24 Длабоко 48 Широк 63 Високо Ниво Стационарни Хром Жица И Кошница Комбо Единица Обновено
24 Длабоко 48 Широк 63 Високо Ниво Стационарни Хром Жица И Кошница Комбо Единица

Индустриски одделение кошница жица полици се произведени од индустриски одделение јаглероден челик Те

DEN 2.67
4Д Концепти Ѕид Монтиран Агол Складирање, Чоколадо Обновено
4Д Концепти Ѕид Монтиран Агол Складирање, Чоколадо

Прекрасен пространа агол полици единица Овие 4 закривени полици се убаво поставени за да го искористат �

DEN 2.00
Плано 30 W 14 D 55.5 H 4-Полица Цврста Пластична Полица Единица, Бела, lb Капацитет Обновено
Плано 30 W 14 D 55.5 H 4-Полица Цврста Пластична Полица Единица, Бела, lb Капацитет

Чувајте го вашиот дом уреден и организиран со користење На Единицата За Цврсти Полици Плано 4Полица...

DEN 1.33
SAFCO производи комерцијална единица за полици за челик, пет полица, 36W 12D 75H, темно сива Обновено
SAFCO производи комерцијална единица за полици за челик, пет полица, 36W 12D 75H, темно сива

Складирање Полици за складирање SAFCO® Тешки комерцијални полици за полици за челик Издржлив дизајн на зр

DEN 2.00
Дел Хутсон дизајнира индустриска 3-ниво на лебдечка полица со темно орев со крпа со крпа Обновено
Дел Хутсон дизајнира индустриска 3-ниво на лебдечка полица со темно орев со крпа со крпа

Ревитализирајте го вашиот простор со овие полици со лесно инсталирање Индустриските, урбани загради се

DEN 2.33
Мебел на Америка 15.38 W 40,5 D 72 H 5-полица 5-полици, потресени црни Обновено
Мебел на Америка 15.38 W 40,5 D 72 H 5-полица 5-полици, потресени црни

Поставете ја оваа полица за скали во простор во индустриски стил за да прикажете буколна, обична фарма к

DEN 2719.84