Стерилит qt. Складирање бо црно сет од 8

Стерилит qt. Складирање бо црно сет од 8

DEN 640.00

Обновено

Во магацинот.

Организирајте се со стерилит чиста линија за складирање! Стерилитниот сет на (2) 28 квартални кутии за складирање е удобен два пакувања од популарната големина на 28 квартови и е идеален за најразлични основни потреби за складирање на домаќинства. Се одликува со јасна основа што овозможува лесно да се идентификуваат содржината и непроaирен капак што цврсто се прилепува на основата за да ги задржи содржините содржани и безбедни. Оваа кутија за складирање е идеална за организирање и складирање на крпи, облека и постелнина и се вклопува погодно под креветот за надвор од складирање на видот. Ставете ги контејнерите со иста големина едни на други за ефикасно користење на вертикалниот простор за складирање. Целокупните собрани димензии на оваа ставка се 23 1/8 "L x 16 7/8 " W x 6 1/4 "H. Целокупната собрана големина : 23 1/8" x 16 7/8 "x 6 1 1 1 /4 ". Идеално за различни основни потреби за складирање на домаќинствата. Непроaирниот капак на капакот цврсто на основата и обезбедува зафат за лесно кревање. Јасна основа овозможува лесно да се гледаат и лоцираат содржината. Индексираните капаци им овозможуваат на кутиите за складирање со иста големина уредно да се ставаат едни на други.

Најдобри понуди

Сензор за позиција на коленесто вратило од 5S мотор Обновено
Сензор за позиција на коленесто вратило од 5S мотор

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациит�

DEN 0.67
Подобри домови и градина Варден Ченил Медалјонски прозорец панел Обновено
Подобри домови и градина Варден Ченил Медалјонски прозорец панел

Ажурирајте ги прозорците со зачудувачкиот шарм на подобри домови и градинарски прозорец на Гарден Вард

DEN 1.00
Brinley Co. Co. Womenенски дополнително широко телесно телесно возење чизми за возење Обновено
Brinley Co. Co. Womenенски дополнително широко телесно телесно возење чизми за возење

Покажете го посакуваниот стил оваа година во рамни чизми за токи од Brinley Co Овие дополнителни чизми со ши�

DEN 3.00
Долна облека Ханес Момци, бонус 5+ x-temp перформанси кул боксер Обновено
Долна облека Ханес Момци, бонус 5+ x-temp перформанси кул боксер

Кратките на боксерите без ознаки на Ханес Момци сега обезбедуваат подобро вклопување и мекост заради н�

DEN 95.68
Трговска марка ликовна уметност инспиративни цитати 24 платно уметност од здраво ангел Обновено
Трговска марка ликовна уметност инспиративни цитати 24 платно уметност од здраво ангел

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна �

DEN 927.20
Компатибилна замена на кертриџот за LC101BK Обновено
Компатибилна замена на кертриџот за LC101BK

Зачувајте и отпечатете уште повеќе кога купувате со LD производи! Оваа понуда вклучува (3) црни касети LC101

DEN 3.33
JewelersClub Carat T.G.W. Аметист и бел дијамант акцент Стерлинг сребрен приврзок, 18 “ Обновено
JewelersClub Carat T.G.W. Аметист и бел дијамант акцент Стерлинг сребрен приврзок, 18 “

Создадете изглед кој е елегантен и традиционален со приврзок за камера од Amgersclub 1,35 карат аметист...

DEN 2.33
Кучешки испади сланина и вкус на сирење, џвакани закуски за кучиња, торба со 5 унца Обновено
Кучешки испади сланина и вкус на сирење, џвакани закуски за кучиња, торба со 5 унца

Кучињата сакаат сланина и сирење и грицките што ги носите дома во торба за кучиња Затоа, наградете ја ва

DEN 0.33
Јахал дизајн „Тропски цвеќиња 500“ платно уметност Обновено
Јахал дизајн „Тропски цвеќиња 500“ платно уметност

Уметник : Yachal Design Subject : Floral Style : Modern and Modernional Product Type : Galleryзавиткана платно Арва Ова подготвено за виси, ум�

DEN 671.84
Машка летна постелнина памучен памук палто класичен вклопува лесен блејзер за мажи Обновено
Машка летна постелнина памучен памук палто класичен вклопува лесен блејзер за мажи

Опис на производот Ова е лесен спортски палто што го баравте! Меко е прилагодена во ладна и удобна мешав�

DEN 863.84