Домашни основи 6 15 повеќенаменски пластични канта за фрижидер со гумена обвивка, тиркизна

Домашни основи 6 15 повеќенаменски пластични канта за фрижидер со гумена обвивка, тиркизна

DEN 431.84

Обновено

Во магацинот.

Фрижидер над опкружена со хоџ -торта на расипани закуски? Плакарот се прелева со неред? Фрижидерот и плакарот можат брзо да се претворат во воена зона ако немате соодветен сад за складирање за да помогнете да ги одржувате работите. Со јасна завршница, исечени рачки и отворен врв дизајн, оваа пластична корпа помага да се намали отпадот од храна и времето за пребарување што е потребно за да се добие она што ви треба. Контејнерот има живописна гумена лагер за да ги одржува стабилно храната и предметите. Користете го за да групирате повеќе артикли, почнувајќи од вашата колекција на мирудии до вашата залиха на коефициенти и краеви. Совршено за употреба во која било просторија во куќата. Лизгајте го од фрижидер или полица за да го грабнете кога е потребно. За подобра организација на фрижидер и целосен уред за уреден дом, изберете ги овие повеќенаменски канти за отпадоци, повеќенаменски пластични канта за складирање за употреба во плакарот, оставата, чајната кујна или фрижидер. Јасна завршница за лесно да се забележи она што е внатре. Вградени рачки за лесно кревање. Изработено од трајна пластика со гумена лагер што не се лизга. Мерки 6 "x 15".

Најдобри понуди

Трговска марка ликовна уметност „вазна со маргарит“ уметност од Cherry Pie Studios Обновено
Трговска марка ликовна уметност „вазна со маргарит“ уметност од Cherry Pie Studios

Уметник : Cherry Pie Studio Ssubject : Floral Style : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подг

DEN 638.40
Машка летна постелнина памучен памук палто класичен вклопува лесен блејзер за мажи Обновено
Машка летна постелнина памучен памук палто класичен вклопува лесен блејзер за мажи

Опис на производот Ова е лесен спортски палто што го баравте! Меко е прилагодена во ладна и удобна мешав�

DEN 863.84
Без граници јуниори плус големина шорцеви со велосипед со висока половината, 2 пакувања Обновено
Без граници јуниори плус големина шорцеви со велосипед со висока половината, 2 пакувања

Ултрамеки и затегнати, овие шорцеви за велосипеди од без граници се удобни и лесни за стил Совршен избор

DEN 1.00
Подобри домови и градини Комплетен сет на градини на Сабл Гарденс, парче Обновено
Подобри домови и градини Комплетен сет на градини на Сабл Гарденс, парче

Донесете софистициран стил во вашиот дом со Подобрите домови и градини Сабл Гарденс Комфорни Сивото faux

DEN 1.00
Трговска марка ликовна уметност „нуркање длабоко“ платно уметност од Амбра Обновено
Трговска марка ликовна уметност „нуркање длабоко“ платно уметност од Амбра

Уметник : Ambrasubject : Architecture Style : Eclectic Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за обесеност, у�

DEN 1.67
Сет на девојче за чудо нација за бебиња и мали деца, поли-пижама, 2-парчиња, големини 12м-5Т Обновено
Сет на девојче за чудо нација за бебиња и мали деца, поли-пижама, 2-парчиња, големини 12м-5Т

Донесете добри вибрации на нејзината рутина за спиење во оваа чудо нација со краток сет со 2 парчиња Ово�

DEN 239.68
Тајни богатства женски и женски плус големина Hacci плетени пижами џогерски панталони Обновено
Тајни богатства женски и женски плус големина Hacci плетени пижами џогерски панталони

Кога се релаксирате е редоследот на денот, повлечете ги тајните џогери на тајните богатства и повлечете

DEN 287.52
Сју Дејвис „Добредојдовте пролет“ платно уметност Обновено
Сју Дејвис „Добредојдовте пролет“ платно уметност

Уметник : Сју Davissubject : Floral Style : Modern & Modernivery Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за обесе�

DEN 2.33
Стерилит qt. Складирање бо црно сет од 8 Обновено
Стерилит qt. Складирање бо црно сет од 8

Организирајте се со стерилит чиста линија за складирање! Стерилитниот сет на (2) 28 квартални кутии за скл

DEN 640.00