Метал што може да се игра - Бесконечност - жолто злато

Метал што може да се игра - Бесконечност - жолто злато

DEN 0.67

Обновено

Во магацинот.

Играчки метал бесконечност (Model S) од Beyond123 е отворен градежен блок поставен во легура на алуминиум. Не само што различната метална завршница обезбедува уникатен изглед и чувство, туку овој генијален дизајн, исто така, ја прави можната градба на 3Д структури со својот патентиран механизам за поврзување што овозможува да се обезбедат два соседни блока да се обезбедат лесно во кој било агол. Вклучува 19 метални блокови што може да се играат, 33 завртки за поврзување, 6 завртки за оски, 6 алуминиумски шипки - 5x 5cm, 1x 16cm, 2 специјални шипки - хокеј стап, 1 специјален прачка - тениски рекет. 1 клуч во форма на L. Изработено од алуминиумска легура (блокови), алуминиум (прачки), легура челик со позлата со хром (завртки и клуч). Е во согласност со безбедносните стандарди на CPSIA, ASTM F963 и EN71. Предупредување за опасност од гушење - мали делови. Не за деца под 3 години. Вклучен прирачник за инструкции. Една година гаранција. За момче на возраст од 9 до 99 години. Увезени од Тајван. • Бесконечност од жолто злато. • Метални блокови што се играат, завртки за поврзување, завртки за оски. • Алуминиумски шипки, 2 хокејски стапчиња, 1 тениски рекет и клуч за lshaped. • Алуминиумска легура, алуминиум, легура челик со хромирано позлата. • Една година гаранција. • За момче на возраст од 9 до 99 години.

Најдобри понуди

Beados Crystals Пријателство за накит Тема за накит Обновено
Beados Crystals Пријателство за накит Тема за накит

Beados Crystals Пријателство Тема за накит Тематски пакет Направете свој накит! Вклучува 400 кристални мониста,

DEN 1.00
0,68ct Марказит Стерлинг сребро оксидирана мајка на бисер Обетка Обновено
0,68ct Марказит Стерлинг сребро оксидирана мајка на бисер Обетка

Овие обетки со гроздобер одат со сите ваши облеки Поставени во Стерлинг сребро со Марказит Сваровски, т�

DEN 0.67
Каловеј Милс Луди кучиња живеат тука Дормат, 17 29 Обновено
Каловеј Милс Луди кучиња живеат тука Дормат, 17 29

Направено од кокос, густо влакно кое е издржливо и грубо, одлично за чистење чевли Винил се врати за згол

DEN 1.67
Ултрахеџ Приветен вештачки хеџ 20 20 панел, средно лисја пакет Обновено
Ултрахеџ Приветен вештачки хеџ 20 20 панел, средно лисја пакет

Вештачката хеџ на Ултрахерџ, е двотон, кружна убавина што ќе биде фокусна точка на кој било простор...

DEN 239.84
Напад на графичкиот кратки ракави на титан маж Обновено
Напад на графичкиот кратки ракави на титан маж

Преживејте ги авантурите на Ерен, Микаса и Армин, бидејќи тие се приклучуваат на тренинг корпус во нивна

DEN 1.33
Реверзибилни шарени почетни нараквици во виножито од Пинк Бо - црвено Обновено
Реверзибилни шарени почетни нараквици во виножито од Пинк Бо - црвено

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм Нежните заоблени врвови за удобност 25мм алуминиумски диск шар�

DEN 2.33
Дизајн на „Античка илустрација на птици“, традиционална метална wallидна уметност - диск од 36 Обновено
Дизајн на „Античка илустрација на птици“, традиционална метална wallидна уметност - диск од 36

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, оваа метална wallидна уметност во црн к�

DEN 160.00
Без граници јуниори плус големина шорцеви со велосипед со висока половината, 2 пакувања Обновено
Без граници јуниори плус големина шорцеви со велосипед со висока половината, 2 пакувања

Ултрамеки и затегнати, овие шорцеви за велосипеди од без граници се удобни и лесни за стил Совршен избор

DEN 1.00
Краток ракав на Сен Ева, кратки ракави, долги панталони и шорцеви, 3-парчиња PJ сет, големини 4-16 Обновено
Краток ракав на Сен Ева, кратки ракави, долги панталони и шорцеви, 3-парчиња PJ сет, големини 4-16

Проверете го овој прекрасен, акционен трипарчен PJ сет од Света Ева! Одликувајќи се со краток ракав, пант�

DEN 271.68
Beverly Hills Polo Club High Top Velcro Strap Fashion Boot Обновено
Beverly Hills Polo Club High Top Velcro Strap Fashion Boot

Овие обични чизми на Беверли Хилс Поло Клуб му помагаат да ги преземе авантурите на отворено во удобен с

DEN 190.56
Детското место Слаби Кино Пант Обновено
Детското место Слаби Кино Пант

Ние го ажуриравме овој класичен стил со слабо вклопување што тој ќе го сака! Половината на езфит : Затвор

DEN 3.00
Ekena Millwork 1 2 W 16 D 28 H Merced Block Block Block, западниот црвен кедар Обновено
Ekena Millwork 1 2 W 16 D 28 H Merced Block Block Block, западниот црвен кедар

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 303.84