Росариви НАПРАВИ САМ Дрвени Копчиња Креативно Обоен Цртеж Цртан Филм Мајмун Шема Копчиња Две Дупки Копчиња За Шиење Бележник Рачно насликани Чевли Капи

Росариви НАПРАВИ САМ Дрвени Копчиња Креативно Обоен Цртеж Цртан Филм Мајмун Шема Копчиња Две Дупки Копчиња За Шиење Бележник

DEN 189.12

Обновено

Во магацинот.

Опис Оваа ставка е пакет од 50 парчиња природни дрвени декоративни и практични копчиња. Изработени од квалитетно дрво со цртање во боја цртан филм мајмун шема, овие копчиња се убава декорација за занает, рачно изработен проект, шиење и бележник. Можеби ќе најдете многу забава користејќи ја вашата имагинација. САМОСТОЈНИТЕ занаети ќе донесат прекрасна глетка околу вас. Карактеристика-Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Дрво. - Големина : Околу 3х2, 8х0, 5см. - Изработен од врвен дрвен материјал, тој е издржлив со изглед. - Прекрасна цртан филм мајмун шема дизајн го прави одлична декорација за шиење проекти. - Уникатни дизајнирани копчиња од дрво, НАПРАВЕТЕ САМИ СО тоа за вашите сопствени уметнички дела од индивидуален карактер. - Ова се одлични додатоци, за шиење, плетење, бележник или правење. - Секое копче има свој уникатен дизајн и стил, САМОСТОЈНО СО него за да ја претставува вашата мода. - Одлично за додатоци за облека, украси, украси, капи, чанти, свадби, фестивали, занаети, шалови, лента, изработка на белешки и други проекти! - Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење итн. Може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам!Вклучен пакет : 50 х копчиња Изработени од врвен дрвен материјал, тој е издржлив со изглед. Прекрасен цртан филм мајмун шема дизајн го прави одлична декорација за шиење проекти. Уникатни дизајнирани копчиња од дрво, НАПРАВЕТЕ САМИ СО тоа за вашите сопствени уметнички дела од индивидуален карактер. Ова се одлични додатоци, за шиење, плетење, бележник или правење. Секое копче има свој уникатен дизајн и стил, САМОСТОЈНО СО него за да ја претставува вашата мода.

Најдобри понуди

Lenovo IdeaCentre 23 Комплетен HD екран на допир на допир на допир на екранот на допир, Intel Core I I3-3240, 6 GB RAM меморија, Обновено
Lenovo IdeaCentre 23 Комплетен HD екран на допир на допир на допир на екранот на допир, Intel Core I I3-3240, 6 GB RAM меморија,

Донесете ги вашите игри живи на Idea Centre® B540's 23 "Full HD Shidecreen Display Display Поддржувајќи ги најновите 3 D визии и му�

DEN 15984.00
Нема граници на момчето на јуниорите краткорочно Обновено
Нема граници на момчето на јуниорите краткорочно

Рипчињата и солзите додаваат неочекуван предност на краткорите на границите за модерен изглед на топло

DEN 440.00
Експерт градинар 10-ПК нитрил нараквици, големи димензии, сина и измиена камен и сребрена боја Обновено
Експерт градинар 10-ПК нитрил нараквици, големи димензии, сина и измиена камен и сребрена боја

Експертски градинар 10ПК нитрил натопени ракавици се изработени од полиестерска обвивка за истегнување

DEN 255.68
Стерилит qt. Складирање бо црно сет од 8 Обновено
Стерилит qt. Складирање бо црно сет од 8

Организирајте се со стерилит чиста линија за складирање! Стерилитниот сет на (2) 28 квартални кутии за скл

DEN 640.00
Трговска марка ликовна уметност „тајно“ платно уметност од Абрил Андрејд Обновено
Трговска марка ликовна уметност „тајно“ платно уметност од Абрил Андрејд

Тема : Надреализам Стил : Современа Производ Тип : Галерија обвиткано со платно Арт Трговска марка Линов�

DEN 2601.60
Денвер Бронкос временски сад за керамичка игра Обновено
Денвер Бронкос временски сад за керамичка игра

На денот на играта, сервирајте чили, супа или натопете во овој тим со теми од 23 унца извајана керамичка ч�

DEN 2.67
Микс на чоколадна торта со брашно од кралот Артур, Оз Обновено
Микс на чоколадна торта со брашно од кралот Артур, Оз

Печете влажен, вкусен десерт со мешавина од чоколадна торта со брашно од кралот Артур Изработено е со со

DEN 3.33
Кејбестос Р-линиски клипови на сопирачките на сопирачките се вклопуваат Изберете: 1983- Toyota Tercel, Pontiac Fiero Обновено
Ekena Millwork 1 2 W 16 D 28 H Merced Block Block Block, западниот црвен кедар Обновено
Ekena Millwork 1 2 W 16 D 28 H Merced Block Block Block, западниот црвен кедар

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 303.84
Викторија К. Womenените плетенка со каиш со сандали за украсување на ланец Обновено
Викторија К. Womenените плетенка со каиш со сандали за украсување на ланец

Детските водоотпорни и антимастички очила за пливање со едноделни леќи за ушите се менуваат во транспа�

DEN 639.84
Sn Savory 'Tiny House v' Canvas Art Обновено
Sn Savory 'Tiny House v' Canvas Art

Уметник : Sn Savory Place : Panderscape Style : Modern & Modern and Moderniver Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова подготвено за

DEN 1071.84
Безжичен синџир на синџири на водоводџии, 10 ' Обновено
Безжичен синџир на синџири на водоводџии, 10 '

Овој ланец на компанијата „Pereerless Conter“ 1 / 0 водоводџија е специјално дизајниран за употреба со водоводн�

DEN 295.20