Колман 2в Одржувач На Соларни Батерии

Колман 2в Одржувач На Соларни Батерии

DEN 559.84

Обновено

Во магацинот.

Нема повеќе мртви батерии! Користете ја моќта на сонцето за да ги одржувате и спречите вашите батерии од 12 волти да умрат насекаде, во секое време. Одржувачот На Соларна Батерија Колман 2 вати работи во сите услови на осветлување, дури и во облачни денови. Идеален за употреба со батерии на автомобили, Теренци, Атв, камиони и многу повеќе. Одржување бесплатно и лесно за инсталирање. Соларниот панел лесно се монтира на шофершајбната со вклучени вшмукувачки чаши. Изработени од издржливи стомачни пластични и аморфни соларни ќелии. Максимална моќност : 2 Вати, 133 ма. Колман 2w Одржувач На Соларна Батерија : Моќност : 2 W. Тип на ќелија : аморфна соларна. Рамка : абс пластика. Напон : 12в. Температура : -40 до 176 Степени Ф. Димензии : 4.9 "х 0.6 " х 13.9". Јачина на струја : 133. Тежина : 1,8 килограми. Модел# 58012.

Најдобри понуди

Sulpell Home Décor Industries Акустична гитара акварел Дизајн на цртање врамена wallидна уметност од Итан Харпер Обновено
Sulpell Home Décor Industries Акустична гитара акварел Дизајн на цртање врамена wallидна уметност од Итан Харпер

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

DEN 0.33
Среќна фарма свиња модерен состав животни и инсекти сликање сиво врамен уметнички печатен wallид уметност Обновено
Чизми за машка стока за петички чизми чизми чизми Обновено
Чизми за машка стока за петички чизми чизми чизми

Овој кожен, водоотпорен работен багажник ја одликува нашата коси алуминиумска безбедност на пети, што в

DEN 703.84
Породилно одлични очекувања за време на старечки градник Обновено
Породилно одлични очекувања за време на старечки градник

Големите очекувања за бесплатна жица за медицинска сестра е удобно и стилски Овој градник нуди погоден

DEN 1.00
Цветно трио светло сино цветно принт декоративно полиестер фрлаат перница со ленена текстура Обновено
Цветно трио светло сино цветно принт декоративно полиестер фрлаат перница со ленена текстура

Исто како што пазарот на земјоделци носи квалитетно производство на потрошувачите, нашата колекција ќе

DEN 823.84
Дизајнрт Високи облачни планини Панорама - Преголема перница за фрлање на плажа - 18х18 Обновено
Дизајнрт Високи облачни планини Панорама - Преголема перница за фрлање на плажа - 18х18

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

DEN 2.00
Девојки патики со чипка Обновено
Девојки патики со чипка

Секојдневните обувки ја олеснуваа за неа Вашата девојка е подготвена да оди со патики со чипка на RBX, во �

DEN 2.00
Современи моменти од Гербер Бебе и Деца девојки Гаузе Ромпер Обновено
Современи моменти од Гербер Бебе и Деца девојки Гаузе Ромпер

Современите моменти носат модерна софистицираност на случајното носење на вашето малечко...

DEN 320.00
Западен Бенд 0,9-ку. Микробранова печка од 900 вати Обновено
Западен Бенд 0,9-ку. Микробранова печка од 900 вати

Оваа микробранова печка од Западен Бенд од 900 вати може да готви разновидна храна со многу карактеристи�

DEN 3.33
Бела Вита Каравеј Снипи Обновено
Бела Вита Каравеј Снипи

Ние секогаш сакаме кога удобноста е во тренд, како што е случајот со стрии на стрии Каравеј од Бела Вита �

DEN 2.00
Деца од Garanimals Girls Ruffle Sleeve T-Mirts, 3-пакувања, големини 4-10 Обновено
Деца од Garanimals Girls Ruffle Sleeve T-Mirts, 3-пакувања, големини 4-10

Зачувајте стил со оваа симпатична 3пакет маици од 365 деца од Garanimals Овие печатени и графички маици имаат з

DEN 479.84
Сет за породилно медицинска медицинска сестра, облечена облека, облечена облека и папучи Обновено
Сет за породилно медицинска медицинска сестра, облечена облека, облечена облека и папучи

Останете удобно од ден на ноќ во овој комплет за породилна облека од 3 парчиња Негувана медицинска сестр

DEN 367.84
Lilac lilac lilac цвета аранжман ботаничко и цветно сликарство сиво врамен уметнички печатен wallид уметност Обновено
Lilac lilac lilac цвета аранжман ботаничко и цветно сликарство сиво врамен уметнички печатен wallид уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 1.00
Тарнер лиценцирање со 3-прстенести врзива за подножје, Државни ѓаволи на Аризона Сонце Обновено
Тарнер лиценцирање со 3-прстенести врзива за подножје, Државни ѓаволи на Аризона Сонце

Спорт логото на вашиот омилен тим на училиште или работете со официјално лиценцираниот врзивно средств

DEN 244.48
Детско место девојки Раглан Топ и краток сет на пижами, големини со 4-16 Обновено
Детско место девојки Раглан Топ и краток сет на пижами, големини со 4-16

Девојките на Детските места Раглан Топ и кратка пижама се совршени за потоплите ноќи...

DEN 399.84
Опуштените велосипедисти на Skechers станете Мери Janeејн Обновено
Опуштените велосипедисти на Skechers станете Мери Janeејн

Земете утеха и разноврсен стил на следното ниво во Skechers Опуштено Fit® : Bikers Get Up Mary Jane Мека ткаена плетена �

DEN 0.67