Кингстон Месинг КФ43150ТКФ Тоалет Снабдување Комплет, 1 2 ФИП 3 8 Од Комп Директно Вентил, Мат Црна

Кингстон Месинг КФ43150ТКФ Тоалет Снабдување Комплет, 1 2 ФИП 3 8 Од Комп Директно Вентил, Мат Црна

DEN 1311.68

Обновено

Во магацинот.

Овој комплет за снабдување со тоалет од 3 парчиња Од Месинг Кингстон ги обезбедува сите потребни делови во процесот на проток на вода во вашиот тоалет во бањата. Комплетот вклучува рачка со една рачка 1/2-14 npt x 3/8 " O. D. вентил за директно запирање на компресија, линија за снабдување со рамна глава 20" и 1/2" IPS (7/8" I. D.) прирабница со низок профил. Изграден од висококвалитетен месинг и финиш отпорен на оцрнување, дизајниран за долготрајни перформанси. Достапно во различни зачудувачки завршетоци подготвени да одговараат на секој домашен декор. Цврста месинг конструкција за дополнителна издржливост. Едно парче 1/2" НПТ влез х 3/8 " О. д. комп четвртина свртете го вентилот за директно запирање. 2-1/2" надворешен дијаметар прирабница со низок профил. Едно парче 3/8" х 20 " рамен врв цврсти линии за снабдување. Вентилот за директно запирање вклучува модерна рачка на рачката. Дизајниран исклучиво да се користи за инсталација на тоалет. Премиум боја заврши се спротивстави на оцрнување и корозија. Лесна инсталација.

Најдобри понуди

Карат Т.В. Овален црвен дијамант и тркалезен бел дијамант 14KT бело злато гроздобер прстен за ангажман Обновено
Перко 0937DP0CHR лизгачки заклучување на прозорецот и анти-Ратлер, 1-5 8 “ Обновено
Перко 0937DP0CHR лизгачки заклучување на прозорецот и анти-Ратлер, 1-5 8 “

Перко е член на повелбата на Американскиот совет за брод и јахти, АД Перко Производите имаат различни се

DEN 175.84
Заштитен знак Ликовна Уметност Влез Ноус Платнена Уметност Од Кери Шмит Обновено
Заштитен знак Ликовна Уметност Влез Ноус Платнена Уметност Од Кери Шмит

Подготвена за презентација без рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Влезен Ноус" Плат�

DEN 958.40
Грег Барш 'заедно за возењето' платно уметност Обновено
Грег Барш 'заедно за возењето' платно уметност

Уметник : Грег Баршсубјект : животни Стил : Модерни многу фотографи чии дела сега висат во уметнички гале

DEN 3.00
Трговска марка ликовна уметност Loveубовни белешки II Канвас уметност по пекара во боја, златна украсна рамка Обновено
Се прашувам папучи за деца со велур, големини 11 12-6 Обновено
Се прашувам папучи за деца со велур, големини 11 12-6

Чувајте ги прстите тоститопли во овие папучи од велур од Wonder Nation Наредени во кадифен факс Шерпа, овие пр�

DEN 1.00
Време на празник распрскувани украси, сјајни бели Обновено
Време на празник распрскувани украси, сјајни бели

Нашите украси за време на празниците што привлекуваат за време на празниците се дизајнирани да ги напра

DEN 526.08
Modrn глам извајана килим со затегнување на раката Обновено
Modrn глам извајана килим со затегнување на раката

Килим со извајана рака на глам, извајана од грамада, е висококвалитетен килим за шетање по дел од цената

DEN 1359.84
Модерен подрачје за килим со цврст беж затворен правоаголник на отворено лесен за чистење Обновено
Модерен подрачје за килим со цврст беж затворен правоаголник на отворено лесен за чистење

Добијте без напор стил со овој стручно изработен скандинавски дизајн Класичната шема е преродена во ки�

DEN 2880.00
Цент. Мичиген Чипвевас 50 '' 60 '' Фросно ќебе за руно - сиво Обновено
Цент. Мичиген Чипвевас 50 '' 60 '' Фросно ќебе за руно - сиво

Покажете го вашиот тимски дух со овој цент Мичиген Чипјус 50 '' x 60 '' Фросно ќебе за руно Тоа е одличен начи�

DEN 0.67
Јахарски дизајн „со тебе“ платно уметност Обновено
Јахарски дизајн „со тебе“ платно уметност

Уметник : Yachal Design Subject : Animalsstyle : Modern and Modern and Moder and Movermure Product Type : Galleryзавиткан платно Арта Ова подготвено з�

DEN 2.00
Трговска марка ликовна уметност „Ширење на Modelубовната шема viib“ платно уметност од elleенел Пенер Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Ширење на Modelубовната шема viib“ платно уметност од elleенел Пенер

Уметник : Janelle Penners Ubject : Abstract Style : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подго

DEN 768.00
Заштитена марка ликовна уметност „Долу на фармата II“ платно уметност од Ен Таволети Обновено
Заштитена марка ликовна уметност „Долу на фармата II“ платно уметност од Ен Таволети

Уметник : Ен Таволетисјубјект : Транспортен стил : Модерни фармерки Тип : Галерија обвиткано платно умет�

DEN 508.96
DesignArt Blue Angel Wings на црна - Апстрактна перница за фрлање - 18x18 Обновено
DesignArt Blue Angel Wings на црна - Апстрактна перница за фрлање - 18x18

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

DEN 384.00