Стерлинг Сребрена Рх-позлатени Нхл Логоарт Сент Луис Блуз Манжетни Линкови; За Возрасни и Тинејџери; За Жени и Мажи

Стерлинг Сребрена Рх-позлатени Нхл Логоарт Сент Луис Блуз Манжетни Линкови; За Возрасни и Тинејџери; За Жени и Мажи

DEN 1279.84

Обновено

Во магацинот.

925 Стерлинг Сребрена Рх-позлатени Нхл Логоарт Сент Луис Блуз Манжетни Линкови е еден од најпродаваните предмети За Возрасни и Тинејџери и ќе изгледа убаво со било која облека. ПРЕКРАСНО ПАКУВАЊЕ ЗА ПОДАРОЦИ : Секој Предмет е внимателно завиткан рачно во прекрасна кутија за подароци што го прави идеален подарок за Семејството (Брачен Другар; Мајка; Мајка; Тато; Татко; Сестра; Ќерка; Син; Баба; итн.) И Пријатели за секоја пригода; Годишнина; Свадби; Родендени; Денот На Вљубените; денот На Мајките; денот на Татковците и секојдневниот!НАЈСОВРЕМЕНА ТЕХНОЛОГИЈА : ние користиме најсовремена технологија поврзана со безвременско искуство и традиционални техники за рачна завршна обработка за да создадеме најдобар Накит!ПРОИЗВОДИ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Кај Скајџелерс се опседнуваме со Квалитетот и Занаетчиството! Ние сме доверлив златар во индустријата повеќе од една деценија со илјадници задоволни клиенти! Горди сме што ви нудиме најквалитетен накит со најниска цена!100% ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ ЗА ЗАДОВОЛСТВО : Сите наши производи се поддржани со 30-дневна политика за Враќање без Проблеми! Купувајте со доверба кога купувате Со Накит. СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Тежина : ~6.11 грама Материјал : Примарна Чистота : 925 должина На Предметот : 15 ммплејтинг : Родиумлиценциран Од : Нхлм Производствен Процес : Ласерски Материјал За Сечење : Примарен : Сребрена Ширина На Предметот : 15 Ммакс Тип : Манжетни Линкипроизвод Тип : Додатокродот : Машки материјал : Примарна - Боја : Боја на БЕЛЕЊЕ : Сребрена Тонерелативна Големина : Среден Град / држава / земја : мисурилиценцирана организација : сент луис Блузлиценциран Преку : Логоарт Доо За Нас : Во Скајјевелерс Се Гордееме Што Ви Нудиме Најквалитетен Накит со најниска цена! Сите наши предмети ИМААТ БЕСПЛАТНА испорака и се поддржани од нашата гаранција за враќање на парите од 30 дена! Купувајте со нас и добијте : Брза И Бесплатна Испорака Најквалитетен Накит Најниски Цени30 Дена Гаранција За Враќање На Парите Бесплатна Кутија За Подароци Спецификации : Материјал : Примарна - Чистота : 925; Должина На Предметот : 15 мм; Позлата : Родиум; Материјал : Основно : Сребро; Ширина На Предметот : 15 мм; Тип На Додаток : Врски Со Манжетни; Пол : Машки; Град / Држава / Земја : Мисури;. Атрибути : Стерлинг Сребро; 925 Стерлинг Сребро; Манжетни Врски. Брз И Бесплатен превозот.

Најдобри понуди

Примарно Злато Каратно Розово Злато Половина Тркалезна Лента Големина 10 Обновено
Примарно Злато Каратно Розово Злато Половина Тркалезна Лента Големина 10

Бидете благословени што ја имате оваа 10 каратна розово златна лента за вашата свадба Оваа полукружна ле

DEN 12956.80
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Удобност Одговара На Бендот Големина 6 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Удобност Одговара На Бендот Големина 6

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

DEN 3.00
Примарно Злато Каратно Бело Злато Планината Сент Хеленс Маркиза Обетки Со Обетки Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато Планината Сент Хеленс Маркиза Обетки Со Обетки

Едноставни, но шик, овие обетки безвременски обетки од бело злато од 14 карати се совршени за секој изгле�

DEN 2943.84
Бел Природен Дијамантски Правоаголен Кластер Веренички Прстен ВО 10к Бело Злато Обновено
Бел Природен Дијамантски Правоаголен Кластер Веренички Прстен ВО 10к Бело Злато

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе ви се допадне

DEN 3.00
Примарно Злато Каратно Бело Злато Наклон На Работ Удобност Одговара На Бендот Големина 12 Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато Наклон На Работ Удобност Одговара На Бендот Големина 12

Изработен во топло бело злато од 14 карати, овој свадбен бенд е надворешна прослава на вашата љубовна пос

DEN 2.33
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Двојно Милгрин Удобност Одговара На Големината На Бендот 9 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Двојно Милгрин Удобност Одговара На Големината На Бендот 9

Рефлектирајте ја вашата љубов со овој вкусен свадбен бенд изработен во топло 10 каратно жолто злато Оваа

DEN 2.00
Тркалезно Сече Бел Природен Дијамант Машки Бенд Прстен ВО 14к Цврсто Жолто Злато Обновено
Тркалезно Сече Бел Природен Дијамант Машки Бенд Прстен ВО 14к Цврсто Жолто Злато

Овој Свршенички Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил

DEN 1.67
Примарно Злато Каратно Бело Злато 6х Овален Аметист И Diam Дијамантски Прстен Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато 6х Овален Аметист И Diam Дијамантски Прстен

Сигурно ќе импресионирате, овој блескав прстен од бело злато од 14 карати ќе направи одличен додаток на в

DEN 3.33
Цврст 14к Бело Злато 5х Круша Цитрин Жолт ноемвриски Скапоцен Камен Дијамант Веренички Прстен Големина 6.5 Обновено
Скапоцен Камен Крал 18к Розово Позлатено Сребро 3-Камен Прстен За Жени Нано Смарагд Моисанит Обновено
Скапоцен Камен Крал 18к Розово Позлатено Сребро 3-Камен Прстен За Жени Нано Смарагд Моисанит

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

DEN 1279.84
14к Бело Злато 8х Смарагд Сече Син Топаз Скапоцен Камен Прстен. Гем Ст-1.9 кт Обновено
14к Бело Злато 8х Смарагд Сече Син Топаз Скапоцен Камен Прстен. Гем Ст-1.9 кт

14к Бело Злато 8х6мм Смарагд Сече Сино Топаз прстен големина : 6.00 Должина : 0 Мм Материјал : Примарна Чистот�

DEN 7984.00
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Половина Круг Свадба Бенд Големина 8.5 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Половина Круг Свадба Бенд Големина 8.5

Кажете "јас правам" со овој едноставен, но елегантен свадбен бенд, изречен во 14 каратно жолто злато Оваа �

DEN 5703.68
Накит 14к Бело И Жолто Злато Двобојна Кубна Цирконија ЦЗ Модна Годишнина Прстен Големина 6.5 Обновено
Накит 14к Бело И Жолто Злато Двобојна Кубна Цирконија ЦЗ Модна Годишнина Прстен Големина 6.5

14К Бело И Жолто Злато Двобојна Кубна ЦИРКОНИЈА ЦЗ Големина На Моден Прстен 6,5 14к ЗЛАТО ЗАГАРАНТИРАНО, Ав�

DEN 3840.00
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Лесна Половина Тркалезна Големина На Бендот 9 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Лесна Половина Тркалезна Големина На Бендот 9

Уживајте во симплистичката убавина на овој лесен 14 каратно жолт златен бенд Прикажувајќи впечатлив пол

DEN 0.67
Примарно Злато Каратно Бело Злато 6х Овална Планина Сент Хеленс И Diam Дијамантски Прстен Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато 6х Овална Планина Сент Хеленс И Diam Дијамантски Прстен

Зачудувачки и стилски, овој прстен од бело злато од 14 карати има овална форма создаден камен од центарот

DEN 3191.84
14к Бело Злато Лесен Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 13. WCFL060 Обновено
14к Бело Злато Лесен Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 13. WCFL060

14к Бело Злато 6мм Лесен Комфор Одговара Свадба Бенд Големина 13.5 Големина : 13.50 Должина : 0 Мм Материјал : Пр

DEN 1.67
10к Бело Злато Нож Работ Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 4. 1WKEC040 Обновено
10к Бело Злато Нож Работ Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 4. 1WKEC040

10к Бело Злато 4мм Нож Работ Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 4.5 Големина : 4.50 Должина : 0 Мм Материја

DEN 2.33
Примарно Злато Каратно Бело Злато Стандардна Рамна Удобност Одговара На Големината На Лентата 11,5 Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато Стандардна Рамна Удобност Одговара На Големината На Лентата 11,5

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд Во бело злато од 10 карати, ов

DEN 12399.68
Примарно Злато Карат Бело Злато Мистик Оган Топаз Прстен Обновено
Примарно Злато Карат Бело Злато Мистик Оган Топаз Прстен

Внесете грациозна елеганција на вашиот секојдневен изглед со овој прекрасен прстен од скапоцени камењ�

DEN 12720.00
Стерлинг Сребрена Родиум Плоштад Сина Топаз & Дијамант Прстен Обновено
Стерлинг Сребрена Родиум Плоштад Сина Топаз & Дијамант Прстен

Стерлинг Сребрена Родиум Плоштад Сина Топаз & Дијам Рингполиран вистински Сребрен Син топаз дијамантск

DEN 1.33
Женска Каратна Перница Исечена Розова Топаз И Дијамантски Ореол Прстен ВО 10к Бело Злато Обновено
Женска Каратна Перница Исечена Розова Топаз И Дијамантски Ореол Прстен ВО 10к Бело Злато

Ореол прстен со извонреден шарм и луксузен изглед Ова парче е изработено ВО бело злато ОД 10К и содржи ви�

DEN 13264.00
Примарно Злато Карат Бело Злато Срце Перидот И Дијамантски Прстен Обновено
Примарно Злато Карат Бело Злато Срце Перидот И Дијамантски Прстен

Внимателен подарок за жената што ја обожавате, овој прстен на срцето перидот и дијамант сигурно ќе импр�

DEN 5734.24
Примарно Злато Каратно Бело Злато 7х Круша Сино Топаз И Дијамантски прстен Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато 7х Круша Сино Топаз И Дијамантски прстен

Овој прекрасен прстен од скапоцени камења сигурно ќе додаде прекрасен допир на вашиот стил...

DEN 1.00
14к Diam Дијамант Канал Бенд Обновено
14к Diam Дијамант Канал Бенд

14к Diam Дијамантски Канал Бенд Тип На Производ : НакитНакит Тип : ПрстениПрстен Тип : Свадба БендовиМатери�

DEN 2.67
Примарно Злато Каратно Бело Злато 8х Овални Обетки За Проверка На Аметист Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато 8х Овални Обетки За Проверка На Аметист

Пенливи и привлечни, овие класични обетки од бело злато од 14 карати сигурно ќе додадат блескава привлеч�

DEN 751.84
10кт Бело Злато Жени Тркалезна Сина Боја Подобрен Дијамантски Приврзок За Срце Cttw Обновено
10кт Бело Злато Жени Тркалезна Сина Боја Подобрен Дијамантски Приврзок За Срце Cttw

10кт Бело Злато Жени Тркалезна Сина Боја Подобрен Дијамантски Приврзок За Срце 1 / 5 Cttw 10kt Бело Злато Вкупн

DEN 1.67
Цитрин И Дијамант Канал Пронг Вечноста Бенд 0.90 кт тв до 1.07 кт тв 14к Жолто Злато.големина 4.0 Обновено
Цитрин И Дијамант Канал Пронг Вечноста Бенд 0.90 кт тв до 1.07 кт тв 14к Жолто Злато.големина 4.0

Цитрин И Дијамант Канал Пронг Вечноста Бенд 0.90 кт тв до 1.07 кт тв 14к Жолто Злато.големина 4.0 0.90 кт дв до 1.07 �

DEN 6639.84