Примарно Злато Карат Бело Злато Срце Перидот И Дијамантски Прстен

Примарно Злато Карат Бело Злато Срце Перидот И Дијамантски Прстен

DEN 5734.24

Обновено

Во магацинот.

Внимателен подарок за жената што ја обожавате, овој прстен на срцето перидот и дијамант сигурно ќе импресионира. Прекрасно дизајниран во 14 каратно бело злато овој прстен има 6мм срце во облик на 0,8 cttw зелен перидот скапоцен камен и пенливи i2 јасност круг дијамант акценти за луксузна жалба. Достапно во големина на прст 6.Метална Тежина : 1,63 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Скапоцен камен И Дијамантски Ринггендер : Женски метал : Златен Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина на Бела Лента : 1мринг Големина : 6гемстоун Детали : Тип : Перидотбирхстоун Месец : Август Боја : Гринкат : Фацетедсајп : Срцева Големина : 6ммвежина : 0,8 cttwquanty : 1jewerthsone поставување : Prongdiamond Детали : јасност : I2color : I-jbirthstone Месец : Aprilcut : Facetedshape : Roundsize : 1.5 mmweight : 0.03 cttwquanty : 2 Накит Поставување : Prongy Вашиот Предмет Пристигнува во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци со Бел Лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Бело Злато, Скапоцен Камен, Дијамант, Родиум.

Најдобри понуди

Накит 14к Жолта Бела И Роза Три Боја Злато Петнаесет Години Роденден Квинцеа-Size Прстен Големина 7.5 Обновено
Накит 14к Жолта Бела И Роза Три Боја Злато Петнаесет Години Роденден Квинцеа-Size Прстен Големина 7.5

14к Жолто Бело И Розово Трибојно Злато Петнаесет 15 Години Роденден Прстен Од Qu На Квинчеа 7,5 14к ЗЛАТО ЗАГА

DEN 3.00
Стерлинг Сребрена Родиум Плоштад Сина Топаз & Дијамант Прстен Обновено
Стерлинг Сребрена Родиум Плоштад Сина Топаз & Дијамант Прстен

Стерлинг Сребрена Родиум Плоштад Сина Топаз & Дијам Рингполиран вистински Сребрен Син топаз дијамантск

DEN 1.33
Џејмс џени Женски Стерлинг Сребрена Жолта Позлатена Убава Лента Извртени Бенд Прстен Големина 4.5 Обновено
Џејмс џени Женски Стерлинг Сребрена Жолта Позлатена Убава Лента Извртени Бенд Прстен Големина 4.5

*Овој прекрасен И фенси ПРСТЕН ОД ЈАМЕЅЕЈМСЈЕНИ е изработен внимателно за да обезбеди најдобар можен кв

DEN 319.84
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Шуплива Рамна Лента Големина 9 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Шуплива Рамна Лента Големина 9

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд Во 14 каратно жолто злато, ов�

DEN 752.00
Примарно Злато Каратно Бело Злато 8х Овални Обетки За Проверка На Аметист Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато 8х Овални Обетки За Проверка На Аметист

Пенливи и привлечни, овие класични обетки од бело злато од 14 карати сигурно ќе додадат блескава привлеч�

DEN 751.84
Карат Во Карати 14к Бело Злато Родиум Обложен Полиран Блок Буква О Почетен Приврзок Шарм Обновено
14к Бело Злато Лесен Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 13. WCFL060 Обновено
14к Бело Злато Лесен Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 13. WCFL060

14к Бело Злато 6мм Лесен Комфор Одговара Свадба Бенд Големина 13.5 Големина : 13.50 Должина : 0 Мм Материјал : Пр

DEN 1.67
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Двојно Милгрин Удобност Одговара На Големината На Бендот 9 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Двојно Милгрин Удобност Одговара На Големината На Бендот 9

Рефлектирајте ја вашата љубов со овој вкусен свадбен бенд изработен во топло 10 каратно жолто злато Оваа

DEN 2.00
Примарно Злато Каратно Бело Злато Стандардна Рамна Удобност Одговара На Големината На Лентата 11,5 Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато Стандардна Рамна Удобност Одговара На Големината На Лентата 11,5

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд Во бело злато од 10 карати, ов

DEN 12399.68
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Лесна Половина Тркалезна Големина На Бендот 9 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Лесна Половина Тркалезна Големина На Бендот 9

Уживајте во симплистичката убавина на овој лесен 14 каратно жолт златен бенд Прикажувајќи впечатлив пол

DEN 0.67
Примарно Злато Каратно Бело Злато 6х Овален Аметист И Diam Дијамантски Прстен Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато 6х Овален Аметист И Diam Дијамантски Прстен

Сигурно ќе импресионирате, овој блескав прстен од бело злато од 14 карати ќе направи одличен додаток на в

DEN 3.33
Примарно Злато Каратно Бело Злато 6х Овална Планина Сент Хеленс И Diam Дијамантски Прстен Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато 6х Овална Планина Сент Хеленс И Diam Дијамантски Прстен

Зачудувачки и стилски, овој прстен од бело злато од 14 карати има овална форма создаден камен од центарот

DEN 3191.84
Цврст 14к Бело Злато 5х Круша Цитрин Жолт ноемвриски Скапоцен Камен Дијамант Веренички Прстен Големина 6.5 Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато Милграин Удобност Одговара На Бендот Големина 12 Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато Милграин Удобност Одговара На Бендот Големина 12

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

DEN 11936.80
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Нож Работ Удобност Фит Бенд Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Нож Работ Удобност Фит Бенд

Направете ја вашата сродна душа да се чувствува поспецијално со оваа лента од 14 каратно жолто злато...

DEN 11976.00
14к Бело Злато 8х Смарагд Сече Син Топаз Скапоцен Камен Прстен. Гем Ст-1.9 кт Обновено
14к Бело Злато 8х Смарагд Сече Син Топаз Скапоцен Камен Прстен. Гем Ст-1.9 кт

14к Бело Злато 8х6мм Смарагд Сече Сино Топаз прстен големина : 6.00 Должина : 0 Мм Материјал : Примарна Чистот�

DEN 7984.00
22цтв Природен Дијамант 10к Бело Злато Двослоен Приврзок Со Почетна Буква Обновено
22цтв Природен Дијамант 10к Бело Злато Двослоен Приврзок Со Почетна Буква

Писмо : p Weight (gm) : 1.2 Метал : Бела Златна Метална Чистота : 10k Златна Висина : 0.7 INWidth : 10.5 mm Finish : Висок Полиран �

DEN 1871.84
Примарно Злато Карат Бело Злато Милграин Половина Круг Бенд Големина 6.5 Обновено
Примарно Злато Карат Бело Злато Милграин Половина Круг Бенд Големина 6.5

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

DEN 4463.68
Женска Каратна Перница Исечена Розова Топаз И Дијамантски Ореол Прстен ВО 10к Бело Злато Обновено
Женска Каратна Перница Исечена Розова Топаз И Дијамантски Ореол Прстен ВО 10к Бело Злато

Ореол прстен со извонреден шарм и луксузен изглед Ова парче е изработено ВО бело злато ОД 10К и содржи ви�

DEN 13264.00
Сјаен Прстен За Елеганција - 14к Злато И Јасен ШАРМ НА ЦЗ Обновено
Сјаен Прстен За Елеганција - 14к Злато И Јасен ШАРМ НА ЦЗ

Инспириран од концентричните центри на цвеќињата овој рафиниран прстен има деликатни кругови за намал�

DEN 319.84
Накит 14к Бело И Жолто Злато Двобојна Кубна Цирконија ЦЗ Модна Годишнина Прстен Големина 6.5 Обновено
Накит 14к Бело И Жолто Злато Двобојна Кубна Цирконија ЦЗ Модна Годишнина Прстен Големина 6.5

14К Бело И Жолто Злато Двобојна Кубна ЦИРКОНИЈА ЦЗ Големина На Моден Прстен 6,5 14к ЗЛАТО ЗАГАРАНТИРАНО, Ав�

DEN 3840.00
Кружен Бел Природен Дијамант 10к Цврст Розово Златен Кросовер Свадба Бенд Прстен -9.5 Обновено
Кружен Бел Природен Дијамант 10к Цврст Розово Златен Кросовер Свадба Бенд Прстен -9.5

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе Ви се допадне

DEN 5119.20
Примарно Злато Каратно Бело Злато 7х Овално Розово Турмалин И Дијамантски Прстен Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато 7х Овално Розово Турмалин И Дијамантски Прстен

Внесете руменило од розова боја во вашата дневна облека со овој розов турмалин и дијамантски прстен...

DEN 1.67
Примарно Злато Каратно Бело Злато Планината Сент Хеленс Маркиза Обетки Со Обетки Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато Планината Сент Хеленс Маркиза Обетки Со Обетки

Едноставни, но шик, овие обетки безвременски обетки од бело злато од 14 карати се совршени за секој изгле�

DEN 2943.84
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Половина Круг Свадба Бенд Големина 8.5 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Половина Круг Свадба Бенд Големина 8.5

Кажете "јас правам" со овој едноставен, но елегантен свадбен бенд, изречен во 14 каратно жолто злато Оваа �

DEN 5703.68