Примарно Злато Каратно Бело Злато 7х Круша Сино Топаз И Дијамантски прстен

Примарно Злато Каратно Бело Злато 7х Круша Сино Топаз И Дијамантски прстен

DEN 1.00

Обновено

Во магацинот.

Овој прекрасен прстен од скапоцени камења сигурно ќе додаде прекрасен допир на вашиот стил. Нагласен со гламурозен 0,85 cttw фацетиран Швајцарски син топаз скапоцен камен Со i1 јасност дијамантски акценти, овој прстен е дизајниран од 14 каратно бело злато и е достапен во големини на прсти 6.Метална Тежина : 1,49 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Скапоцен камен И Дијамантски Ринггендер : Женски метал : Златен Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина на Бела Лента : 1мринг Големина : 6гемстоун Детали : Тип : Швајцарски Син Топазбиртстоун Месец : Декември : Фацетед Облик : Пирсајз : 7мм х 5ммвежина : 0,85 cttwquanty : 1jewerthsone поставување : Prongdiamond Детали : јасност : I1color : G-Ibirthstone Месец : Aprilcut : Facetedshape : Roundsize : 1.8 mmweight : 0.05 cttwquanty : 2 Накит Поставување : Prongy Вашиот Предмет Пристигнува во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци со Бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Бело Злато, Скапоцен Камен, Дијамант.

Најдобри понуди

Примарно Злато Карат Бело Злато Дијамант И Смарагд Фенси Прстен Обновено
Примарно Злато Карат Бело Злато Дијамант И Смарагд Фенси Прстен

Полн со богатство и елеганција, овој прекрасен прстен од бело злато од 14 карати сигурно ќе додаде цртичк

DEN 3.33
Примарно Злато Карат Бело Злато дијамант сече Јаже Синџир Обновено
Примарно Злато Карат Бело Злато дијамант сече Јаже Синџир

Украсете го вашиот зглоб со оваа нараквица со синџир од 10 каратно бело златно јаже Високиот полиран и ди

DEN 3.00
Бел Природен Дијамантски Правоаголен Кластер Веренички Прстен ВО 10к Бело Злато Обновено
Бел Природен Дијамантски Правоаголен Кластер Веренички Прстен ВО 10к Бело Злато

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе ви се допадне

DEN 3.00
10к Бело Злато Милгрин Половина Круг Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 11. 1WMC050 Обновено
10к Бело Злато Милгрин Половина Круг Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 11. 1WMC050

10к Бело Злато 5мм Милгрин Половина Круг Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 11.5 Големина : 11.50 Должина

DEN 4799.20
Примарно Злато Карат Бело Злато Срце Перидот И Дијамантски Прстен Обновено
Примарно Злато Карат Бело Злато Срце Перидот И Дијамантски Прстен

Внимателен подарок за жената што ја обожавате, овој прстен на срцето перидот и дијамант сигурно ќе импр�

DEN 5734.24
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Двојно Милгрин Удобност Одговара На Големината На Бендот 9 Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Двојно Милгрин Удобност Одговара На Големината На Бендот 9

Рефлектирајте ја вашата љубов со овој вкусен свадбен бенд изработен во топло 10 каратно жолто злато Оваа

DEN 2.00
Сјаен Прстен За Елеганција - 14к Злато И Јасен ШАРМ НА ЦЗ Обновено
Сјаен Прстен За Елеганција - 14к Злато И Јасен ШАРМ НА ЦЗ

Инспириран од концентричните центри на цвеќињата овој рафиниран прстен има деликатни кругови за намал�

DEN 319.84
Примарно Злато Каратно Бело Злато 6х Овална Планина Сент Хеленс И Diam Дијамантски Прстен Обновено
Примарно Злато Каратно Бело Злато 6х Овална Планина Сент Хеленс И Diam Дијамантски Прстен

Зачудувачки и стилски, овој прстен од бело злато од 14 карати има овална форма создаден камен од центарот

DEN 3191.84
10кт Бело Злато Жени Тркалезна Сина Боја Подобрен Дијамантски Приврзок За Срце Cttw Обновено
10кт Бело Злато Жени Тркалезна Сина Боја Подобрен Дијамантски Приврзок За Срце Cttw

10кт Бело Злато Жени Тркалезна Сина Боја Подобрен Дијамантски Приврзок За Срце 1 / 5 Cttw 10kt Бело Злато Вкупн

DEN 1.67
Примарно Злато Каратно Жолто Злато 7х Овална Лабораторија Создаден Рубин Прстен Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато 7х Овална Лабораторија Создаден Рубин Прстен

Примамливо и шик, ова 14 каратно жолто злато создаде рубин прстен сигурно ќе воодушеви Нагласен со овалн�

DEN 928.00
Жени 1. Карат Рубин И Дијамант Три Камен Прстен ВО 14к Бело Злато Обновено
Жени 1. Карат Рубин И Дијамант Три Камен Прстен ВО 14к Бело Злато

Едноставната убавина и изработка ги има во изобилство во овој сјаен прстен од бело злато и скапоцени ка�

DEN 8784.00
Скапоцен Камен Крал 18к Роза Позлатена Сребрена Мода Детелина Прстен И Обетки Накит Комплет Со Моисанит Обновено
Кружен Бел Природен Дијамант 10к Цврст Розово Златен Кросовер Свадба Бенд Прстен -9.5 Обновено
Кружен Бел Природен Дијамант 10к Цврст Розово Златен Кросовер Свадба Бенд Прстен -9.5

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе Ви се допадне

DEN 5119.20