Санвиглор Дами Плетени Џемпери Џемпер Со Долги Ракави Искинат Пуловер Трикотажа Скокач Врвови Зимски Каки Л

Санвиглор Дами Плетени Џемпери Џемпер Со Долги Ракави Искинат Пуловер Трикотажа Скокач Врвови Зимски Каки Л

DEN 0.33

Обновено

Во магацинот.

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Зимски Топол Џемпер,Плетени Џемпери,Секојдневен Лабав Скокач Со Пуловер Тип На Шема : Еднобојна,Обична Боја : Бела, Црвена, Црна, Виолетова, Сина, Розова, Каки (По Избор)Големина : С, М, Л(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Спандексно Деколте : Ѓердан На Екипажот : Ракав Со Средна Должина должина : долги Ракави Сезона : Пролет, Aut,Fall,Зима,Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Уникатен Дизајн : овој џемпер со цврста боја е изработен од мека и топла ткаенина. Можете да го повлечете надолу преку рамената ако сакате изгледот надвор од рамото2. Карактеристики : џемпер со долги ракави, плетен скокач на вратот на екипажот, искинати украси околу јаката, ракавите и полите, Лабаво вклопување, плетена ткаенина, џемпери со цврста боја, џемпери за жени3. Овој уништен џемпер со полите е толку напнат изглед за зимските ноќи! Ги сакаме излитените и уништени манжетни на долниот раб и ракавите - додава совршен стил на овој класичен џемпер! Плетениот пуловер џемпер одлично за забава, дружење, запознавање и секојдневно носење.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Џемпер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Зимски Топол Пуловер Скокач, Секојдневен Лабав Плетен Џемпер, Пријатни Џемпери со Долги Ракави. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс, Пријатна, Мека и пријателска За Кожата, Удобна за Носење. Каузален Џемпер За Жени Носат Во Пролет, Fall, Зима. Дизајн - Овој Есенцијален Џемпер Од Ладно време Кој Има Деколте На Екипажот и Долги Ракави со Цврста Боја, Со Ребрести Полите И Манжетни За Ракави, Густата Ткаенина Нуди Пријатно Вклопување!. Повод - Овој Шик Топол Џемпер Е Погоден За Жени, Дами, Помлади Млади Или Стари Да Носат За Секојдневно Носење, Канцеларија, Состаноци, Забава, Училиште, Одмор, Патување, Зима, Fall, Пролет Итн. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Најдобри понуди

Жените Вафли Плете Долг Ракав Страна Пресече Копчето Хенли Пуловер Скокач Џемпер Обновено
Жените Вафли Плете Долг Ракав Страна Пресече Копчето Хенли Пуловер Скокач Џемпер

Детали : * Големина На Ознака : S~2 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат Табела со голем

DEN 526.08
Атлетски работи женски плус големина на јадрото плетено атлетично џемпери Обновено
Атлетски работи женски плус големина на јадрото плетено атлетично џемпери

Инстант леснотија Проверете! Овие удобни плетени панталони од атлетски дела се предодредени да бидат в�

DEN 255.84
Дами Џемпери Повик V-Вратот Боја Блокирање Пуловер Долг Ракав Плетени Џемпер гроздобер џемпер Обновено
Дами Џемпери Повик V-Вратот Боја Блокирање Пуловер Долг Ракав Плетени Џемпер гроздобер џемпер

Големина : S Биста : 105cm / 41.34" ракав : 60cm / 23.62" Должина : 60cm / 23.62" Големина : M Биста : 110cm / 43.31" Ракав : 61cm / 24.02" Дол�

DEN 0.33
Женски Обичен Врв Со Долги Ракави Со Еднобоен Патент Џемпер Со Долга Качулка Обновено
Женски Обичен Врв Со Долги Ракави Со Еднобоен Патент Џемпер Со Долга Качулка

Големина : S Биста : 102cm / 40.16" Рамо : 43cm / 16.93" Ракав : 60cm / 23.62" Должина : 93cm / 36.61"Големина : М Биста : 108cm / 42.52" Рамо

DEN 319.84
фввитлих Бели Џемпери За Женски Џемпер Од Екипажот Обновено
фввитлих Бели Џемпери За Женски Џемпер Од Екипажот

Дуксери За Жени Половина Патент Женскаumn И Зима Нова Трикотажа Женски Колеџ Стил Дебели Мажи Зимски Џем�

DEN 0.67
КАЈЌ Женски Кардигани Лесен Женски Долг Ракав Основен Плетен Кардиган Ребрести Отворен Преден Џемпер Жолта, XL Обновено
Удобност облека, женски плус големина црно bellвонче на дното на склопување на половината Обновено
Удобност облека, женски плус големина црно bellвонче на дното на склопување на половината

Овие наскоро ќе бидат вашите нови омилени панталони за фитнес создаваат ласкава силуета со широк лента

DEN 2.33
Ајомет Женски Џемпер Без Ракави Боја Сите Спортски Тенок Камизола Обновено
Ајомет Женски Џемпер Без Ракави Боја Сите Спортски Тенок Камизола

Женски Џемпер Без Ракави Боја Секси Сите Спортски Тенок Камизоломен нова тркалезна цврста боја на врат�

DEN 0.33
Време на одмор, женски и женски плус големина Божиќен џемпер и лента за глава, 2-парчиња Обновено
Време на одмор, женски и женски плус големина Божиќен џемпер и лента за глава, 2-парчиња

Грда забава со џемпери или расположи за одмор, има толку многу причини да се носи џемперот со долг ракав

DEN 271.84