Мек слез Женска Еднобојна Патент В - Вратот Блуза Маица Краток Ракав Лабава Туника Врвот Со Предниот Џеб

Мек слез Женска Еднобојна Патент В - Вратот Блуза Маица Краток Ракав Лабава Туника Врвот Со Предниот Џеб

DEN 331.04

Обновено

Во магацинот.

Ве молиме внимателно погледнете го водичот за големина пред да го купите подолу опис. . Големина шема. Големина НА ознака С : Големина НА САД : (4) - - - - - Рамо : (15.4") -Биста : (37.4") -Предна Должина : (26.8") -Должина На Грбот : (28,7"). Таг големина М : Сад Големина : (6) - - - - - Рамо : (15.7") -Биста : (39.4") -Предна Должина : (27.2") -Должина На Грбот : (29.1"). Големина НА ознака Л : Големина НА САД : (8) - - - - - Рамо : (16.1") -Биста : (41.3") -Предна Должина : (27.6") -Должина На Грбот : (29,5"). Големина НА ОЗНАКА XL : Големина НА САД : (10) - - - - - Рамо : (16.5") -Биста : (43.3") -Предна Должина : (28") -Должина На Грбот : (29,9"). Големина на ознака 2 XL : Големина НА САД : (12) - - - - - Рамо : (16.9") -Биста : (45.3") -Предна Должина : (28.3") -Должина На Грбот : (30,3"). Големина на ознака 3 XL : Големина НА САД : (14) - - - - - Рамо : (17.3") -Биста : (47.2") -Предна Должина : (28.7") -Должина На Грбот : (30,7"). Ознака големина 4 XL : Големина НА САД : (16) - - - - - Рамо : (17.7") -Биста : (49.2") -Предна Должина : (29.1") -Должина На Грбот : (31.1"). Големина на ознака 5 XL : Големина НА САД : (18) - - - - - Рамо : (18.1") -Биста : (51.2") -Предна Должина : (29.5") -Должина На Грбот : (31,5"). Пакетот Вклучува : 1 х Женски Врвови. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. Забелешки : . Ве молиме Дозволете 2-3 См Разлика Поради Рачно Мерење. Покрај Тоа Што Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку Да Се Разликува Од Сликите Подолу, Ви Благодариме За Вашето Разбирање(1 инч = 2,54 см) Карактеристики : Меко,Удобно,Лабаво Вклопување,Преголеми,Патент. Тип : Блузи,Кошули,Блуза,Маичка. Совети за носење : Модерен И Стилски Дизајн Е Совршен За Да Одговара со Вашите Омилени Хеланки, Шорцеви, Панталони, Здолништа и сл. Уживајте Во Меките Врвови за Облекување На Допир. Погоден за Различни Прилики : Секојдневно, Секојдневно Носење, Активност на Отворено, Состаноци, Забави, Работа, Училиште, Патување, Одмор, Основни итн. Гардероба што мора да ја имате, овие врвови се одликува со удобен материјал и моден дизајн за лесно секојдневно носење.

Најдобри понуди

Женски Печатење V - Вратот Надвор Од Рамото Цветни Елек Врвот Стилски Резервоар Обновено
Женски Печатење V - Вратот Надвор Од Рамото Цветни Елек Врвот Стилски Резервоар

Женски Печатење V Вратот Надвор Од Рамото Цветни Елек Врвот Стилски Резервоар Материјал : полиестер...

DEN 2.67
Авамо Дами Обичен V Вратот Маица Издувам Ракав Ручаше Блуза Жени Краток Ракав Плажа Кошули Обновено
Авамо Дами Обичен V Вратот Маица Издувам Ракав Ручаше Блуза Жени Краток Ракав Плажа Кошули

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женска Маичка Со Цврста Боја, Женски Летни Маици Со Кратки Ракави, Женски Л

DEN 3.33
Исечете го женското тело без ракави со ребрести бои за боја, големини XS-2x Обновено
Исечете го женското тело без ракави со ребрести бои за боја, големини XS-2x

Дали сте се сопнале на врвот без ракави и мислевте дека е толку убаво парче, но цената е излез од вашиот б

DEN 0.67
Форм на Софија од Софија Вергара, Tie Front BodySuit Обновено
Форм на Софија од Софија Вергара, Tie Front BodySuit

Ова тело од фармерки на Софија има флертувана вратоврска пред и животинско печатење, совршено самостој�

DEN 0.67
Жените Мода Обичните Леопард Печатење Надвор Рамо Лабава Долги Ракави Маица Врвот Обновено
Жените Мода Обичните Леопард Печатење Надвор Рамо Лабава Долги Ракави Маица Врвот

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01" Рамо : 35см / 13.78" Ракав : 51см / 20.08" Должина : 67см / 26.38" Големина : М САД

DEN 244.64
Клиренс Кошула За Жени Летни Исечени Ракави Тркалезен Врат Памучна Линија Лабава Кошула Блуза Морнарица Обновено
Дозвола За Заштеда На Fall Обновено
Дозвола За Заштеда На Fall

Жени Обична Маица Велигден Печатени Круг Вратот Краток Ракав Пуловер Блуза Блузакарактеристики : 1.Кара

DEN 639.84
Луијенес Жени Графички Маица Печатење На Екипажот Вратот О Краток Ракав Обични Блузи Обновено
Луијенес Жени Графички Маица Печатење На Екипажот Вратот О Краток Ракав Обични Блузи

09" Должина : 65cm / 25 Оваа симпатична о маици за вратот ве прават стилски и ќе ви биде омилена Во Вашата Гард�

DEN 207.84
Цдгг Женска Блуза, Јака За Ревер Долги Ракави Со Копче Надолу Проѕирна Лабава Кошула За Дами Обновено
Цдгг Женска Блуза, Јака За Ревер Долги Ракави Со Копче Надолу Проѕирна Лабава Кошула За Дами

Женска Блуза, Јака Со Ревер Долг Ракав Со Копче Надолу Проѕирна Лабава Кошула за Дами Големина(см)tttttt t...

DEN 2.33
Женска Нано-Т Кратка Маица Со Совршен Ракав Обновено
Женска Нано-Т Кратка Маица Со Совршен Ракав

4.5 мл. / yd2, претходно намален 100% памук одгледуван во САД, 30 единечен појас е 99 / 1 Памук / Полиестерлајт Чели

DEN 271.84
Женски Блузи, Летен Клиренс Женска Мода Секојдневен Краток Ракав Еднобојна Удобна Дуксер Блуза Обновено
Женски Блузи, Летен Клиренс Женска Мода Секојдневен Краток Ракав Еднобојна Удобна Дуксер Блуза

Женска Мода Секојдневен Краток Ракав Цврста Боја Удобен Дуксер Врвови Блузакарактеристики : 1.Карактер�

DEN 287.84
Блузи За Криење На Стомакот За Жени Лето Женска Мода Кратко Перење Локомотива Ветер Јакна Обновено
Блузи За Криење На Стомакот За Жени Лето Женска Мода Кратко Перење Локомотива Ветер Јакна

Многу кул за носење, Ново ти Информации за производот : Сезона : Зимски Пол : Женски Материјал : Полиестер

DEN 2.33